sieć sklepów gama

Delikatesy Gama do ogólnopolska sieć sklepów spożywczych, których stacjonarne punkty znajdziemy w różnych lokalizacjach w całym kraju. W sklepach możemy zrobić najwyższej jakości zakupy spożywcze lub skorzystać z możliwości składania zamówień online z dostawą do domu. Pierwszy sklep spożywczy gama został założony w Zakopanem w 2011 roku. Obecnie pod tym szyldem działa kilkaset sklepów na terenie całej Polski. 

 

Gama sklep informacje 

Polski sklep Gama to doskonałe miejsce, w którym każdy z nas może szybko zakupić najwyższej jakości żywność w atrakcyjnych cenach. Punkty stacjonarne tej sieci w większości występują w formie sklepików osiedlowych, które są zlokalizowane blisko osiedli mieszkaniowych. Dzięki temu, aby skorzystać z atrakcyjnych cen, nie musimy przemierzać wiele kilometrów, nawet jeśli mieszkamy z dala od centrum. Między innymi z tego powodu klienci chętnie wybierają te pobliskie sklepy spożywcze z bogatą ofertą żywnościową. 

Dodatkowo, sieć Gama wprowadziła projekt „Gama Mini” i „Gama Expresowego”, w wyniku którego otworzono kolejne punkty spożywcze w sklepikach o powierzchni mniejszej niż 100 m2. Znajdziemy również sklepy specjalistyczne poniżej 60 m2, np. punkty alkoholowe pod szyldem Gama Mini Alkohole. 

Gama sklep — oferta 

Zarówno w sklepach stacjonarnych Gama, jak i w sklepie online, zakupimy najwyższej jakości produkty, z których każdy z nas korzysta na co dzień w naszych domach. W ofercie delikatesów znajdziemy żywność najpopularniejszych marek w niskich cenach. Są to produkty mleczne, nabiał, wędliny, ryby, świeże mięso, herbaty i kawy, napoje, słodycze, gotowe dania, sosy i przeciery, przyprawy i wiele innych. Dodatkowo, w jednym miejscu bez problemu zakupimy asortyment z innych działów, np. kosmetyki i środki czystości jak płyny do płukania, proszki, antyperspiranty, mydła itp. W punktach możemy wybrać również swój ulubiony alkohol, w tym wysokiej jakości piwa. Ciekawostką jest fakt, że Gama oferuje produkty marki własnej. Są to przetwory, konserwy, ryż, makaron, przecier, olej, napoje, soczki dla dzieci, piwo, produkty higieniczne i karmy dla zwierząt. 

Godziny otwarcia sklepów Gama

Godziny otwarcia delikatesów Gama mogą różnić się w zależności od lokalizacji. W większych miastach punkty najczęściej działają w godzinach od 06:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku lub od 07:00 do 20:00. W mniejszych miejscowościach sklepy stacjonarne mogą być otwarte krócej. Sprawdź Gama godziny otwarcia w pobliskim punkcie i ciesz się najwyższej jakości produktami w atrakcyjnych cenach. 

Sklep Gama opinie

Sklep Gama opinie posiada bardzo wysokie, a klienci najczęściej wskazują w nich konkurencyjne na rynku ceny oraz szeroki asortyment spożywczy. Zadowoleni konsumenci polecają sieć ze względu na możliwość zakupu produktów regionalnych i świeżych w niższych cenach. W Gamie sprawdzimy także dostępne gazetki promocyjne, dzięki którym oszczędzamy jeszcze więcej. Opinie skupiają się również na świetnym rozmieszczeniu punktów stacjonarnych, dzięki czemu z łatwością możemy szybko dotrzeć do pobliskiego sklepu i zrobić pilne zakupy spożywcze. 

4.3/5 - (6 oddanych ocen)