stokrotka sklep

Sieć Stokrotka Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku w Lublinie. Obecnym prezesem spółki jest Dariusz Kalinowski. Według danych z zeszłego roku mówi się, że firma posiadała około 644 swoje placówki. To Polska sieć supermarketów spożywczych i przemysłowych, których rocznie otwiera się ponad 100 na terenie całego kraju. Do użytku konsumentów oddany został także sklep internetowy będący sprawdzonym partnerem dla franczyzobiorców. Spółka posiada własne, nowoczesne centrum dystrybucji, własne zaplecze logistyczne oraz sieć magazynów regionalnych. Całe przedsiębiorstwo zatrudnia około 9000 pracowników na różnych szczeblach.

Historia sieci sklepów Stokrotka

Sklep ze zdrową żywnością o nazwie Stokrotka został przejęty w 2018 roku przez litewską grupę Maksima. Obecnie spółka działa na podstawie zatrudniania franczyzobiorców, którzy zajmują się koordynowaniem działań poszczególnych placówek. Supermarket Stokrotka zdecydował się na uruchomienie innowacyjnego rozwiązania, które pozwala na robienie zakupów w systemie Click & Collect.  Jest to funkcja, która sprawiła, że zwiększyła się popularność całej sieci Stokrotka. Sklep internetowy powstały w kwietniu 2020 roku okazał się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o wymogi nowoczesnych konsumentów.

Market Stokrotka – oferta 

Stokrotka posiada w ofercie podstawowe artykuły spożywcze, chemię domową, a także produkty przemysłowe. Stokrotka sklep spożywczy wyróżnia się spośród innych zawsze świeżym asortymentem, który dobierany jest zgodnie z preferencjami swoich konsumentów. Market stokrotka kładzie szczególny nacisk na jakość wyrobów mięsnych, owoców i warzyw. Sieć sklepów Stokrotka sprowadza najwyższej klasy pieczywo pochodzące od sprawdzonych dostawców. Sklep spożywczy w pobliżu osiedli w wielkich miastach, jak i w mniejszych miejscowościach oferuje wyroby regionalne pochodzące od lokalnych rolników. 

Jakie udogodnienia proponowane są przez sklepy Stokrotka?

Karta dużej rodziny to tylko jedno z licznych udogodnień, które honorowane jest na terenie całego kraju w placówkach Stokrotka. Godziny otwarcia każdego ze sklepów są dostosowane tak, aby każdy konsument miał możliwość zrobienia zakupów w dogodnym dla niego czasie. Wiele punktów oferuje odbiór towarów po uprzednim ich zamówieniu poprzez aplikację Stokrotka. Sklep wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, dokłada wszelkich starań, by jakość świadczonych usług była na jak najlepszym poziomie.

Zalety korzystania ze sklepów Stokrotka

Główną zaletą korzystania ze sklepów Stokrotka są niewielkie kolejki do kas, duża dostępność i różnorodność asortymentu, a także możliwość zakupu produktów po atrakcyjnych cenach. Gazetki z ofertą sprzedażową są udostępniane cyklicznie co tydzień w placówkach sklepów Stokrotka. Godziny otwarcia dostosowane do potrzeb konsumentów na danym terenie to kolejny aspekt, który jest sporą zaletą spółki. Wiele filii wyposażonych jest w udogodnienia dla niepełnosprawnych w postaci np. specjalistycznych podjazdów. Atutem sieci sklepów Stokrotka jest różnorodność wydawanych gazetek, które zależne są od typu placówki.

Czy warto robić zakupy w sklepie Stokrotka?

Wybierając się na zakupy, warto udać się do sklepu Stokrotka, który z pewnością zachwyci atrakcyjnymi cenami, fachową obsługą, świeżym asortymentem, a także licznymi udogodnieniami dla klientów. Innowacją, która zwraca uwagę, jest dedykowana aplikacja na smartfony pozwalająca oszczędzać zarówno czas, jak i pieniądze dzięki łatwemu dostępowi do gazetek online.  Odpowiadając na pytanie, czy warto korzystać ze sklepu Stokrotka, odpowiedź jest jednoznaczna i brzmi „tak”. Sieć sklepów Stokrotka ma wiele zalet, które wpływają na pozytywną opinię konsumentów, a także popularność sklepów spożywczych na terenie całego kraju.

Stokrotka opinie

Jak wskazują statystyki, coraz więcej Polaków chętnie robi zakupy w sklepie Stokrotka. Opinie o tej sieci spożywczej są niezwykle wysokie, a klienci najbardziej chwalą sobie szeroką ofertę i bardzo niskie ceny. W recenzjach często wskazuje się na atrakcyjne promocje zakupowe, które na wyciągnięcie ręki znajdziemy w cyklicznie wydawanych gazetkach. Dodatkowo, równie chętnie korzysta się z zakupów online na specjalnej platformie, na której możemy składać zamówienia z dostawą. Jak mówią zadowoleni konsumenci, taka opcja znacznie ułatwia robienie codziennych zakupów.

Pytania i odpowiedzi

Sklepy Stokrotka są siecią polskiego handlu. Firma powstała w 1994 roku, a od 2018 roku wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima. Oferta Stokrotki obejmuje produkty spożywcze, przemysłowe oraz gospodarstwa domowego.

Stokrotka to tani sklep. Można tam kupić artykuły spożywcze w atrakcyjnych cenach. Asortyment jest zróżnicowany i często można trafić na korzystne promocje. Warto śledzić aktualne gazetki promocyjne, aby być na bieżąco.

Wiele produktów w sieciach sklepów Strokrotka pochodzi z marki własnej firmy. Przedsiębiorstwo oferuje wysoką jakość sprzedawanych artykułów i jednocześnie atrakcyjne ceny.

Sklepy Stokrotka to wielobranżowe markety, w których bez najmniejszego problemu możesz kupić produkty garmażeryjne z lady i nie tylko. To także mięso, wędliny i wędzone warzywa oraz grzyby. Oferta sklepów Stokrotka to najlepsze produkty na rynku, które są doceniane przez wielu miłośników wyrobów garmażeryjnych.

W sklepach Stokrotka można kupić wiele produktów spożywczych, przemysłowych, dla zwierząt oraz gospodarstwa domowego. Bardzo często ceny są dużo korzystniejsze niż w dużych zagranicznych marketach.

Punkty handlowe oznaczone nazwą Stokrotka Express, działają jako placówka pocztowa. Oznacza to, że we wszystkie niedziele sklepy te są czynne. Godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od danego sklepu Stokrotka Express.

Tak, odbiór i nadanie paczki jest możliwe, ale tylko w sklepach pod nazwą Stokrotka Express. Przedsiębiorstwo podjęło współpracę z firmą DHL Parcel. Oznacza to, że jako placówka pocztowa sklepy Stokrotka Express są czynne również we wszystkie niedziele.

Sklepów Stokrotka cały czas przybywa na terenie Polski. Obecnie przedsiębiorstwo prowadzi już blisko 900 punktów handlowych. Firma w dalszym ciągu koncentruje się na dynamicznym rozwoju sklepów na polskim rynku handlowym.

W porównaniu do sieci sklepów franczyzowych działających w Polsce Stokrotka jest tanim sklepem. Bardzo często oferta Stokrotki objęta jest korzystnymi promocjami. Dzięki dostępnej aplikacji i programom lojalnościowym można zaoszczędzić sporą część gotówki.

4.7/5 - (4 oddanych ocen)