dino sklepDino market jest wyjątkową siecią handlową, ponieważ stworzony został na fundamencie polskiego kapitału. Wszystko zaczęło się w 1999 roku w województwie wielkopolskim, gdzie Dino Polska rozpoczął swoją działalność. Następnie sieć rozwijała się, stopniowo wchodząc do kolejnych miast w różnych regionach całego kraju. Obecnie w Polsce dostępnych jest około 1000 placówek Dino, które rozmieszczone są w wielu województwach: wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, śląskim, zachodniopomorskim, pomorskim, mazowieckim, małopolskim i świętokrzyskim. W Dino sklepy obejmują więc niemalże cały kraj, dlatego ich dostępność jest naprawdę duża.

 

Co oferuje Dino market?

Sieć ta oferuje ponad pięć tysięcy produktów, w tym świeże artykuły oraz marki własne Dino Polska, których nie spotkasz w innych sklepach. W każdym sklepie znajdują się osobne stoiska mięsne z obsługą, na których zakupisz różnego rodzaju wędliny, mięsa i wyroby garmażeryjne dostarczane przede wszystkim z Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyna. Właścicielem tych zakładów jest Dino sklep, który jest również jedynym dystrybutorem produktów tej marki. Ponadto w markecie znajdziesz wiele artykułów znanych, ogólnodostępnych marek, ale także tych regionalnych, od dostawców z różnych okolic Polski. Dzięki temu produkty te cechują się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Artykuły spożywcze to nie jedyne, co oferują nam w Dino sklepy. Zakupisz tu również sprzęty gospodarstwa domowego. Na stronie internetowej marketu znajdziesz aktualną ofertę wraz z promocjami, które sprawią, że w Dino zakupy zrobisz tanio. Dzięki temu masz pewność, że wyposażysz się w produkty wysokiej jakości, a przy tym nie obciążysz budżetu domowego.

Nic więc dziwnego, że market ten cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Wiele osób ceni sobie fakt, iż sklep jest polskim przedsiębiorstwem, a produkty w dużej mierze są lokalne.

Niestety, sklep Dino nie prowadzi sprzedaży internetowej, dlatego nie zrobisz tu jak na razie zakupów online. Na szczęście sieć sklepów jest na tyle rozwinięta i dogodnie rozmieszczona po całym kraju, że zrobienie zakupów stacjonarnie nie powinno stanowić problemu. Dodatkowo oferta Dino jest bardzo przejrzysta, a wiele informacji znajdziesz w gazetkach promocyjnych.


Dino godziny otwarcia i lokalizacja sklepów

Jeśli chodzi o Dino zakupy zrobisz w wielu miejscowościach. Sklepy są bowiem zlokalizowane zarówno w małych i średnich miejscowościach, jak i w dużych miastach. W Dino godziny otwarcia poszczególnych marketów głównie są takie same, jednak w niektórych mniejszych sklepach mogą one się różnić ze względu na lokalne przepisy. Od poniedziałku do soboty zrobimy tam zakupy w godzinach od 6:00 do 23:00, zaś w niedziele handlowe – od 6:00 do 23:00. Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli obowiązują gazetki promocyjne, które zmieniane są co tydzień, dzięki czemu w Dino zakupy możesz dokładnie zaplanować tak, by było to jak najkorzystniejsze dla Twojego portfela.

Dino opinie 

O sklepie Dino opinie klientów są bardzo pozytywne. Konsumenci korzystający z usług delikatesów, najczęściej chwalą sobie bogaty asortyment, atrakcyjne rabaty i konkurencyjne ceny. Często wspomina się także o wygodzie dzięki cyklicznie wydawanym gazetkom oraz miłej obsłudze sklepowej. Klienci chętnie odwiedzają sieć Dino, w której mogą zakupić swoje ulubione produkty w niskich cenach bez konieczności odwiedzania wielu sklepów naraz. Przed wybraniem się na zakupy warto sprawdzać opinie Dino, dzięki czemu zyskamy pewność, że pobliska sieć jest najlepszym wyborem oraz sprawdzimy, na co warto zwrócić uwagę w dostępnej ofercie. Opinie klientów o Dino przede wszystkim skupiają się na korzyściach oszczędnościowych, które możemy uzyskać regularnie odwiedzając tę sieć. Dzięki regularnym promocjom i wielkim wyprzedażom, już po pierwszym miesiącu zauważymy wielką różnicę w wydatkach.

3.2/5 - (22 oddanych ocen)