dino sklepDino market jest wyjątkową siecią handlową, ponieważ stworzony został na fundamencie polskiego kapitału. Wszystko zaczęło się w 1999 roku w województwie wielkopolskim, gdzie Dino Polska rozpoczął swoją działalność. Następnie sieć rozwijała się, stopniowo wchodząc do kolejnych miast w różnych regionach całego kraju. Obecnie w Polsce dostępnych jest około 1000 placówek Dino, które rozmieszczone są w wielu województwach: wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, śląskim, zachodniopomorskim, pomorskim, mazowieckim, małopolskim i świętokrzyskim. W Dino sklepy obejmują więc niemalże cały kraj, dlatego ich dostępność jest naprawdę duża.

 

Co oferuje Dino market?

Sieć ta oferuje ponad pięć tysięcy produktów, w tym świeże artykuły oraz marki własne Dino Polska, których nie spotkasz w innych sklepach. W każdym sklepie znajdują się osobne stoiska mięsne z obsługą, na których zakupisz różnego rodzaju wędliny, mięsa i wyroby garmażeryjne dostarczane przede wszystkim z Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyna. Właścicielem tych zakładów jest Dino sklep, który jest również jedynym dystrybutorem produktów tej marki. Ponadto w markecie znajdziesz wiele artykułów znanych, ogólnodostępnych marek, ale także tych regionalnych, od dostawców z różnych okolic Polski. Dzięki temu produkty te cechują się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Artykuły spożywcze to nie jedyne, co oferują nam w Dino sklepy. Zakupisz tu również sprzęty gospodarstwa domowego. Na stronie internetowej marketu znajdziesz aktualną ofertę wraz z promocjami, które sprawią, że w Dino zakupy zrobisz tanio. Dzięki temu masz pewność, że wyposażysz się w produkty wysokiej jakości, a przy tym nie obciążysz budżetu domowego.

Nic więc dziwnego, że market ten cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Wiele osób ceni sobie fakt, iż sklep jest polskim przedsiębiorstwem, a produkty w dużej mierze są lokalne.

Niestety, sklep Dino nie prowadzi sprzedaży internetowej, dlatego nie zrobisz tu jak na razie zakupów online. Na szczęście sieć sklepów jest na tyle rozwinięta i dogodnie rozmieszczona po całym kraju, że zrobienie zakupów stacjonarnie nie powinno stanowić problemu. Dodatkowo oferta Dino jest bardzo przejrzysta, a wiele informacji znajdziesz w gazetkach promocyjnych.

Dino godziny otwarcia i lokalizacja sklepów

Jeśli chodzi o Dino zakupy zrobisz w wielu miejscowościach. Sklepy są bowiem zlokalizowane zarówno w małych i średnich miejscowościach, jak i w dużych miastach. W Dino godziny otwarcia poszczególnych marketów głównie są takie same, jednak w niektórych mniejszych sklepach mogą one się różnić ze względu na lokalne przepisy. Od poniedziałku do soboty zrobimy tam zakupy w godzinach od 6:00 do 23:00, zaś w niedziele handlowe – od 6:00 do 23:00. Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli obowiązują gazetki promocyjne, które zmieniane są co tydzień, dzięki czemu w Dino zakupy możesz dokładnie zaplanować tak, by było to jak najkorzystniejsze dla Twojego portfela.