api market

API Market to sklep online spożywczo-wielobranżowy, w którym od ręki zrobimy zakupy z dostawą do domu. Możemy znaleźć w nim różnego rodzaju asortyment, od produktów świeżych, przez kosmetyki i chemię, po artykuły zwierzęce czy niemowlęce. Dzięki temu każdy konsument złoży zamówienie w jednym miejscu, kupując wszystko, czego aktualnie mu potrzeba, bez konieczności odwiedzania wielu witryn. Dodatkowo, API Market sklepy stacjonarne w Warszawie i w promieniu 100 km od stolicy, ułatwiają odbieranie zamówień z punktów bez ponoszenia kosztów wysyłki. 

API Market sklep i dostawy 

API Market prowadzi sprzedaż internetową z dostawą na terenie całej stolicy i do miejscowości podwarszawskich. Sieć planuje rozszerzyć rejon dostarczania zamówień i otworzyć kolejne sklepy spożywcze, w których klienci będą mogli odbierać zamówione zakupy bez kosztów dojazdu.

Dostawy są realizowane w godzinach od 08:00 do 20:00. Ponadto, za zakupy powyżej kwoty 200 zł, są dowożone pod wskazany adres zupełnie za darmo. Towar jest dostarczany odpowiednio dobraną flotą, w tym autami typu chłodnia, które gwarantują utrzymanie świeżości produktów. Dzięki temu każdy klient otrzyma w pełni zdrową i pełnowartościową żywność bez zmartwień o niekorzystne warunki przewozu.  

API oferta 

W Markecie Api kupimy produkty żywnościowe, środki czystości, środki higieniczne, chemię, kosmetyki, artykuły zwierzęce, asortyment dla niemowląt, napoje i alkohol. Sklep umożliwia dostarczenie świeżego pieczywa i słodkich wypieków, a także mrożonek, mięsa i wyrobów wędliniarskich, ryb i przetworów rybnych, gotowych dań i produktów z działu „Garmażeria”. 

5/5 - (1 oddanych ocen)