globi sklep

Globi to sieć sklepów działających na zasadzie franczyzy, których właścicielem jest Carrefour. Punkty stacjonarne Globi są zlokalizowane przede wszystkim na terenie mniejszych miejscowości i wsi, oddalonych od centrów miast o wiele kilometrów. Zakupimy w nich wysokiej jakości produkty spożywcze znanych producentów, a także asortyment marki własnej Carrefour. Sklep Globi posiada atrakcyjną ofertę różnego rodzaju żywności w konkurencyjnych cenach. 

Sieć sklepów Globi

Sklep spożywczy Globi to jedno z najstarszych zagranicznych rozwiązań spożywczych w Polsce. Marka istnieje od początku lat 90, a swoją działalność zakończyła w roku 2008. Kilka lat później popularny Carrefour podjął się reaktywacji sieci Globi wprowadzając możliwość franczyzy stacjonarnych punktów spożywczych pod tym szyldem. 

Globi sklep najczęściej jest zlokalizowany w małych miastach i na terenach wiejskich. Dzięki temu klienci mieszkający poza centrum, mają możliwość robienia codziennych zakupów w pobliżu bez konieczności przemierzania wielu kilometrów. Dodatkowo, w punktach Globi możemy kupować atrakcyjny asortyment największych marek spożywczych w niskich cenach. Wówczas nie tylko robimy wygodne i mało czasochłonne zakupy, ale także oszczędzamy środki pieniężne.

Oferta sklepów Globi 

W sklepach stacjonarnych Globi zakupimy artykuły codziennej potrzeby, poczynając od produktów spożywczych największych producentów, po żywność marki własnej. Na wyciągnięcie ręki mamy najwyższej jakości jedzenie w niskich cenach. W punktach samoobsługowych dostępne są zarówno świeże owoce i warzywa, jak również mięso, produkty wędliniarskie, gotowe dania, przetwory, produkty sypkie, nabiał, napoje, alkohole i wiele innych. Dodatkowo, w sklepach znajdziemy także asortyment zwierzęcy, np. karmy dla psów i kotów, zarówno mokre jak i suche, przekąski dla zwierząt, ale również produkty niemowlęce, np. deserki czy obiadki. Klienci korzystający z punktów tej sieci chwalą sobie również rozwiązania eco dzięki bogatej ofercie zdrowej i pełnowartościowej żywności. Drogi sklep ekologiczny możemy łatwo zamienić na pobliski sklep Globi, w którym znajdziemy asortyment w konkurencyjnych cenach. 

Globi godziny otwarcia

Godziny otwarcia sklepów Globi mogą różnić się w zależności od lokalizacji. W większych miastach punkty najczęściej funkcjonują w przedziale 06:00-22:00 od poniedziałku do soboty i 10:00-20:00 w niedziele. W małych miejscowościach i na terenach wiejskich sklepy mogą być otwarte krócej, dlatego przed wybraniem się do najbliższego punktu spożywczego tej marki warto sprawdzać godziny otwarcia. 

Globi opinie

O Globi opinie klientów są niezwykle wysokie, a zadowoleni konsumenci najczęściej wskazują w nich szeroką ofertę spożywczą, niskie ceny na rynku oraz dobre rozmieszczenie sklepów stacjonarnych. Osoby korzystające z usług tego sklepu, dobrze oceniają również cyklicznie wydawane gazetki promocyjne, dzięki którym szybko znajdziemy przeceniony asortyment i jeszcze bardziej zmniejszymy wydatki na zakupy. Globi cieszy się dobrymi opiniami konsumentów, przez co stale dba o to, aby ich zadowolenie cały czas było na jak najwyższym poziomie. Między innymi sieć wprowadza wyprzedaże i promocje, organizuje programy lojalnościowe i angażuje się w akcje charytatywne.

4.6/5 - (5 oddanych ocen)