netto sklepJeśli chodzi o Netto sklep ten powstał w 1981 roku w Kopenhadze, jest więc to sieć handlowa z wieloletnim doświadczeniem. W Polsce natomiast pierwszy supermarket tego dyskontu otworzono w 1995 roku w Szczecinie. Wiele osób ceni sobie ten market za bogaty asortyment oraz niskie ceny.

W logo firmy znajduje się czarny pies. Jest to terrier szkocki o imieniu Scottie, który w pysku niesie koszyk. Skąd wzięło się logo? Szkoci mają tendencje do oszczędzania, a ich mottem jest „więcej za mniej”, co jest również hasłem przewodnim sklepu Netto. Powszechnie wiadomo, że ludzie w Szkocji jak nikt inny znają się na oszczędzaniu, a więc szkocki market przyjął sobie za cel dbanie o kieszenie jego klientów. Ponadto umieszczony w logo Netto terrier to pies wyjątkowo waleczny, potrafiący polować, stąd też w Netto zawsze możesz upolować świetne okazje.

Jaki asortyment posiada Netto sklep?

W Netto sklep oferuje przede wszystkim różnego rodzaju produkty spożywcze oraz przemysłowe. Dodatkowo w niektórych sklepach spotkać można inne artykuły w ograniczonej czasowo ofercie. W związku z tym warto na bieżąco śledzić ulotki supermarketu, by wiedzieć, co nowego będzie on wprowadzał oraz jakie produkty znajdują się aktualnie w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu jest niezwykle bogata. Kupisz tam mnóstwo świeżych produktów, takich jak pieczywo, warzywa, owoce czy mięso, a także różnego rodzaju półprodukty, przekąski czy napoje. Dodatkowo Netto posiada również marki własne, które nie są dostępne nigdzie indziej. Sklep organizuje również akcje sezonowe, na przykład z okazji zbliżających się świąt, dzięki czemu bez problemu wyposażysz się w potrzebne artykuły żywnościowe, a także dodatki do domu czy sprzęty gospodarstwa domowego. W związku z tym w Netto zakupy zawsze są przyjemne.  Tym, co klienci lubią najbardziej są oczywiście niskie ceny połączone z doskonałą jakością produktów. I – tak jak terrier widniejący na logo – zawsze upolujesz tam coś dobrego! 

W Netto zakupy zrobisz tylko stacjonarnie. Na ten moment właściciel sklepu nie wprowadził jeszcze możliwości zamawiania przez Internet. 

Netto godziny otwarcia oraz lokalizacje sklepów

W sklepach Netto zakupy zrobisz z reguły od godziny 6:00 do 22:00 przez sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. W Netto godziny otwarcia mogą zmieniać się w zależności od świąt czy z racji wyjątkowych sytuacji. Sieć handlowa Netto liczy obecnie niespełna 400 sklepów, które zlokalizowane są w różnych częściach Polski, głównie na zachodzie i w centrum kraju. Nie jest to więc nazbyt rozbudowana sieć, aczkolwiek w większości województw nie ma problemu z dostępnością sklepów Netto. 

Netto opinie

Sklep Netto opinie posiada bardzo dobre, a w Sieci z dnia na dzień pojawia się coraz więcej pozytywnych recenzji, w których klienci chwalą usługi tej firmy. Jak wskazują wysokie oceny, Netto nie bez powodu zdobywa stałych klientów, robiących regularnie zakupy w sklepach stacjonarnych. Konsumenci chwalą sobie konkurencyjne ceny, dzięki którym mogą zaoszczędzić jeszcze więcej i odłożyć pieniądze na inne cele. W recenzjach znajdziemy także częste wzmianki o bogatej ofercie różnego rodzaju produktów, która umożliwia zaopatrzenie się w niezbędne rzeczy do domu w jednym sklepie.

Pytania i odpowiedzi

Godziny pracy w sieci sklepów Netto są ustalane indywidualnie przez managerów i kierowników odpowiedzialnych za zarządzanie placówką. Godziny pracy pracowników sklepu mogą nieco różnić się od czasu otwarcia marketu dla klientów.

W sklepach Netto można znaleźć zatrudnienie na stanowisku sprzedawcy, magazyniera, a także pracownika administracyjnego. Wystarczy skontaktować się z wybranym marketem lub wejść na stronę internetową sieci, aby poznać aktualne oferty pracy.

Sieć sklepów Netto wprowadziła możliwość złożenia zamówienia na artykuły spożywcze i nie tylko przez internet. Dzięki temu dostawa jest realizowana pod same drzwi każdego klienta. Zakupy można zrealizować przez dedykowaną stronę partnera Everli.

Średnia cena dostawy ze sklepu Netto to kilkanaście złotych, zależnie od lokalizacji klienta. Warto też dodać, że pierwsze złożone zamówienie musi być większej wartości niż 100 złotych, natomiast dla kolejnych 120 złotych.

Aplikacja Netto to wysoce wygodne oprogramowanie na telefon z systemem Android i iOS, które umożliwia tworzenie listy zakupów, najnowszych gazetek oraz sprawdzanie promocji. Co więcej, w aplikacji Netto można znaleźć najbliższy sklep, a także skorzystać z funkcjonalnego skanera produktów.

Netto to stosunkowo tanie markety w Polsce, które cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Świeża żywność w rozsądnych cenach to główny wyróżnik tej sieci marketów w Polsce.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że markety sieci Netto to sklepy, które gwarantują dostęp do najwyższej jakości produktów żywnościowych w rozsądnych cenach. Produkty marek własnych Netto charakteryzują się wręcz nienaganną jakością.

Sklepy Netto sprzedają świeże mięso z lady pochodzące od polskich dostawców. W marketach dostępne są także wyroby garmażeryjne, a wszystkie produkty mięsne, wędliny i podobne, są pakowane w opakowania w 100% nadające się do recyklingu.

Sklepu sieci Netto są czynne wyłącznie w dni powszednie, soboty oraz niedziele handlowe. W przypadku niedziel niehandlowych wszystkie markety są obligatoryjnie zamknięte dla wszystkich klientów.

Netto jako nowoczesne sklepy wielobranżowe proponują wiele opcji płatności za zrealizowane zakupy. Można sfinalizować transakcję: BLIK-iem, zbliżeniowo kartą lub urządzeniem mobilnym, bonem płatniczym i gotówką.

W Netto warto kupić przede wszystkim produkty żywnościowe pochodzące od polskich dostawców, np. mięso, a także marki własne. Produkty, które są polecane przez wielu konsumentów to np. herbaty owocowe Adventure, powidła śliwkowe Rajski Sad i majonez luksusowy Quallio.

Na terenie Polski działa obecnie ponad 660 sklepów Netto, choć liczba ta stale się zwiększa. Co więcej, już ponad 400 placówek działa w nowoczesnym formacie 3.0, gdzie wystrój jest minimalistyczny, a materiały użyte do aranżacji sklepu w 100% ekologiczne.

Sieć sklepów Netto nie proponuje odzieży ani obuwia. W marketach można jednak nabyć produkty żywnościowe, artykuły gospodarstwa domowego oraz chemię użytkową i alkohol.

3/5 - (10 oddanych ocen)