netto sklepJeśli chodzi o Netto sklep ten powstał w 1981 roku w Kopenhadze, jest więc to sieć handlowa z wieloletnim doświadczeniem. W Polsce natomiast pierwszy supermarket tego dyskontu otworzono w 1995 roku w Szczecinie. Wiele osób ceni sobie ten market za bogaty asortyment oraz niskie ceny.

W logo firmy znajduje się czarny pies. Jest to terrier szkocki o imieniu Scottie, który w pysku niesie koszyk. Skąd wzięło się logo? Szkoci mają tendencje do oszczędzania, a ich mottem jest „więcej za mniej”, co jest również hasłem przewodnim sklepu Netto. Powszechnie wiadomo, że ludzie w Szkocji jak nikt inny znają się na oszczędzaniu, a więc szkocki market przyjął sobie za cel dbanie o kieszenie jego klientów. Ponadto umieszczony w logo Netto terrier to pies wyjątkowo waleczny, potrafiący polować, stąd też w Netto zawsze możesz upolować świetne okazje.

Jaki asortyment posiada Netto sklep?

W Netto sklep oferuje przede wszystkim różnego rodzaju produkty spożywcze oraz przemysłowe. Dodatkowo w niektórych sklepach spotkać można inne artykuły w ograniczonej czasowo ofercie. W związku z tym warto na bieżąco śledzić ulotki supermarketu, by wiedzieć, co nowego będzie on wprowadzał oraz jakie produkty znajdują się aktualnie w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu jest niezwykle bogata. Kupisz tam mnóstwo świeżych produktów, takich jak pieczywo, warzywa, owoce czy mięso, a także różnego rodzaju półprodukty, przekąski czy napoje. Dodatkowo Netto posiada również marki własne, które nie są dostępne nigdzie indziej. Sklep organizuje również akcje sezonowe, na przykład z okazji zbliżających się świąt, dzięki czemu bez problemu wyposażysz się w potrzebne artykuły żywnościowe, a także dodatki do domu czy sprzęty gospodarstwa domowego. W związku z tym w Netto zakupy zawsze są przyjemne.  Tym, co klienci lubią najbardziej są oczywiście niskie ceny połączone z doskonałą jakością produktów. I – tak jak terrier widniejący na logo – zawsze upolujesz tam coś dobrego! 

W Netto zakupy zrobisz tylko stacjonarnie. Na ten moment właściciel sklepu nie wprowadził jeszcze możliwości zamawiania przez Internet. 


Netto godziny otwarcia oraz lokalizacje sklepów

W sklepach Netto zakupy zrobisz z reguły od godziny 6:00 do 22:00 przez sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. W Netto godziny otwarcia mogą zmieniać się w zależności od świąt czy z racji wyjątkowych sytuacji. Sieć handlowa Netto liczy obecnie niespełna 400 sklepów, które zlokalizowane są w różnych częściach Polski, głównie na zachodzie i w centrum kraju. Nie jest to więc nazbyt rozbudowana sieć, aczkolwiek w większości województw nie ma problemu z dostępnością sklepów Netto. 

Netto opinie

Sklep Netto opinie posiada bardzo dobre, a w Sieci z dnia na dzień pojawia się coraz więcej pozytywnych recenzji, w których klienci chwalą usługi tej firmy. Jak wskazują wysokie oceny, Netto nie bez powodu zdobywa stałych klientów, robiących regularnie zakupy w sklepach stacjonarnych. Konsumenci chwalą sobie konkurencyjne ceny, dzięki którym mogą zaoszczędzić jeszcze więcej i odłożyć pieniądze na inne cele. W recenzjach znajdziemy także częste wzmianki o bogatej ofercie różnego rodzaju produktów, która umożliwia zaopatrzenie się w niezbędne rzeczy do domu w jednym sklepie.

2.7/5 - (8 oddanych ocen)