lidl sklepLidl Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw rozmieszczonych na terenie całej Europy. Sieć ta powstała w latach 30. XX wieku, jest więc jedną z najstarszych istniejących obecnie. Jeśli chodzi o Lidl sklepy w Polsce liczą około 700 placówek. 

Codziennie firma Lidl zapewnia swoim klientom wysokojakościowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Mottem firmy jest „Więcej radości z życia”, a główną ideą jest oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jest to podejście bardzo cenione przez klientów, którzy wybierają Lidla między innymi ze względu na stosunkowo niskie ceny i duży wybór oryginalnych produktów, których nie można spotkać w innych sklepach.

Lidl zakupy online

Od niedawna zrobisz zakupy w Lidl online. Firma uruchomiła własny sklep internetowy, w którym znajdziesz przede wszystkim artykuły przemysłowe. Niestety na razie w Lidl sklep nie oferuje zakupu żywności przez Internet. Oferta dostępnych produktów zmienia się kilka razy w tygodniu, a za każdym razem znajdziesz tam setki artykułów.

Lidl zakupy przez Internet, które obejmują mnóstwo marek

W Lidl e zakupy zrobisz wybierając spośród wielu różnych marek. Wiele z nich to marki własne firmy, które cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezwykle atrakcyjną cenę. Ponadto w markecie oraz w Lidl online znajdziesz również rzeczy popularnych marek, w tym odzież znanych producentów. Do oferty często wprowadzane są akcje sezonowe, związane ze świętami czy na przykład powrotem roku szkolnego. Lidl informuje również o różnego rodzaju produktach, które dostępne są czasowo. W ramach takich akcji zakupisz między innymi artykuły gospodarstwa domowego, sprzęty kuchenne, odzież czy zabawki.

Lidl dostawa i płatność w sklepie internetowym

Jeśli chodzi o Lidl zakupy przez Internet zrobisz z dostawą do domu. Jest to bardzo wygodna opcja, która pozwoli Ci nabyć świetne produkty bez wychodzenia z domu. W Lidl zakupy online opłacisz bez problemu przelewem internetowym, Blikiem lub kartą płatniczą. Z kolei w sklepie Lidl dostawa dociera do klienta na wskazany adres z reguły w ciągu trzech dni roboczych, przy czym za zakupy do 149 zł koszt takiej dostawy wynosi 9,99 zł, a powyżej tej kwoty usługa ta jest bezpłatna. Warto dodać, że klient robiąc w Lidl e zakupy ma możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni. Zwrot taki jest bezpłatny i można skorzystać z niego za pośrednictwem Poczty Polskiej. Należy pamiętać, że w Lidl dostawa nie jest możliwa stacjonarnie w markecie.

Lidl godziny otwarcia

W przypadku sklepu Lidl godziny otwarcia standardowo sięgają od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00. Jeśli chodzi o Lidl sklepy zwykle otwarte są tak samo we wszystkich lokalizacjach, warto jednak śledzić, czy nie zachodzą zmiany funkcjonowania placówek na przykład w okresie świąt. Z kolei w niedziele handlowe w Lidl godziny otwarcia to 8:00-21:00. Zrobisz tu więc zakupy bez problemu zarówno przed pracą, jak i po niej.

Sprawdź godziny otwarcia market Lidl w największych mistach w Polsce:

Pytania i odpowiedzi

Sieć sklepów Lidl pochodzi z Niemiec, gdzie firma rozpoczęła swoją działalność w 1930 roku. Miasto, w którym uruchomiono pierwszy sklep tej marki to Neckarsulm. Co więcej, siedziba firmy do dziś znajduje się w ów mieście.

Międzynarodowa sieć sklepów Lidl proponuje wiele stanowisk pracy, takich, jak: manager sklepu, pracownik sklepu, pracownik ds. wsparcia sprzedaży, kierownik rejonowy, zastępca managera.

Aplikacja sieci sklepów Lidl to funkcjonalne oprogramowanie dostępne na system iOS oraz Android. Bezpośrednio w aplikacji można mieć dostęp do aktywnych promocji, kuponów rabatowych oraz informacji o aktualnym asortymencie sklepu. Co więcej, aplikacja Lidl daje też możliwość realizowania płatności z konta w systemie.

Lidl uznawany jest za jeden z tańszych sklepów na terenie Polski. Według rankingów Lidl mieści się w pierwszej trójce najtańszych marketów, gdzie średnia wartość koszyka zakupowego sięgała do 230-250 złotych w 2022 roku.

Lidl to sieć sklepów, która proponuje produkty wysokiej jakości od lokalnych dostawców z kraju. To gwarancja bezpieczeństwa, doskonałej jakości produktów żywnościowych oraz świeżości towarów dostarczanych do sklepów na terenie całej Polski.

W Lidlu bez problemu można nabyć mięso i produkty garmażeryjne z lady. Firma stawia na świeżość i wysoką jakość, gwarantując dostęp do najlepszych gatunków mięs, wędlin i ryb.

Lidl to market wielobranżowy, w którym można kupić artykuły spożywcze, wyposażenie domu, akcesoria samochodowe, sprzęt elektroniczny, alkohole i chemię użytkową dla domu.

Sklepy sieci Lidl są czynne w niedziele, ale tylko te handlowe. W przypadku niedziel niehandlowych ustalonych ustawowo firma utrzymuje swoje punkty sprzedaży zamknięte.

W Lidlu można zapłacić za zakupy różnymi metodami płatności, jak np. BLIK, karta zbliżeniowa, gotówka, bony.

Według aktualnych informacji sieć Lidl w Polsce ma już ponad 700 dużych marketów, a ich liczba stale wzrasta. Dla porównania: na terenie międzynarodowej Lidl ma już prawie 11 tys. sklepów.

Ubrania w Lidl są dostępne w okazjonalnych ofertach tygodniowych, ale także na co dzień. W koszach sklepowych można bez problemu znaleźć koszulki, spodnie, bieliznę, a nawet obuwie.

3.7/5 - (51 oddanych ocen)