lidl sklepLidl Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw rozmieszczonych na terenie całej Europy. Sieć ta powstała w latach 30. XX wieku, jest więc jedną z najstarszych istniejących obecnie. Jeśli chodzi o Lidl sklepy w Polsce liczą około 700 placówek. 

Codziennie firma Lidl zapewnia swoim klientom wysokojakościowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Mottem firmy jest „Więcej radości z życia”, a główną ideą jest oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jest to podejście bardzo cenione przez klientów, którzy wybierają Lidla między innymi ze względu na stosunkowo niskie ceny i duży wybór oryginalnych produktów, których nie można spotkać w innych sklepach.

Lidl zakupy online

Od niedawna zrobisz zakupy w Lidl online. Firma uruchomiła własny sklep internetowy, w którym znajdziesz przede wszystkim artykuły przemysłowe. Niestety na razie w Lidl sklep nie oferuje zakupu żywności przez Internet. Oferta dostępnych produktów zmienia się kilka razy w tygodniu, a za każdym razem znajdziesz tam setki artykułów.


Lidl zakupy przez Internet, które obejmują mnóstwo marek

W Lidl e zakupy zrobisz wybierając spośród wielu różnych marek. Wiele z nich to marki własne firmy, które cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezwykle atrakcyjną cenę. Ponadto w markecie oraz w Lidl online znajdziesz również rzeczy popularnych marek, w tym odzież znanych producentów. Do oferty często wprowadzane są akcje sezonowe, związane ze świętami czy na przykład powrotem roku szkolnego. Lidl informuje również o różnego rodzaju produktach, które dostępne są czasowo. W ramach takich akcji zakupisz między innymi artykuły gospodarstwa domowego, sprzęty kuchenne, odzież czy zabawki.

Lidl dostawa i płatność w sklepie internetowym

Jeśli chodzi o Lidl zakupy przez Internet zrobisz z dostawą do domu. Jest to bardzo wygodna opcja, która pozwoli Ci nabyć świetne produkty bez wychodzenia z domu. W Lidl zakupy online opłacisz bez problemu przelewem internetowym, Blikiem lub kartą płatniczą. Z kolei w sklepie Lidl dostawa dociera do klienta na wskazany adres z reguły w ciągu trzech dni roboczych, przy czym za zakupy do 149 zł koszt takiej dostawy wynosi 9,99 zł, a powyżej tej kwoty usługa ta jest bezpłatna. Warto dodać, że klient robiąc w Lidl e zakupy ma możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni. Zwrot taki jest bezpłatny i można skorzystać z niego za pośrednictwem Poczty Polskiej. Należy pamiętać, że w Lidl dostawa nie jest możliwa stacjonarnie w markecie.

Lidl godziny otwarcia

W przypadku sklepu Lidl godziny otwarcia standardowo sięgają od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00. Jeśli chodzi o Lidl sklepy zwykle otwarte są tak samo we wszystkich lokalizacjach, warto jednak śledzić, czy nie zachodzą zmiany funkcjonowania placówek na przykład w okresie świąt. Z kolei w niedziele handlowe w Lidl godziny otwarcia to 8:00-21:00. Zrobisz tu więc zakupy bez problemu zarówno przed pracą, jak i po niej.

Sprawdź godziny otwarcia market Lidl w największych mistach w Polsce:

3.7/5 - (50 oddanych ocen)