Zakupy spożywcze to nieodzowny element codzienności większości z nas. Oprócz tego, że chcemy kupować tanio, szukamy sklepów, które posiadają szeroką ofertę zdrowych i pełnowartościowych produktów. Jednym z nich jest popularna w Polsce sieć Lidl. Częstochowa jako miejsce zamieszkania umożliwia nam wybór spośród wielu punktów stacjonarnych, zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Dzięki temu niezależnie od tego, czy udajemy się do sklepów po pracy, czy wolimy krótkie spacery z domów, bez problemu znajdziemy najbliższy punkt, do którego dotrzemy w kilka minut. Jeśli interesuje nas pobliski Lidl Częstochowa godziny otwarcia i adresy sklepów pozwolą nam znaleźć ulubiony market. 

Lidl Częstochowa – jaka jest oferta?

Jednym z najczęściej odwiedzanych przez Polaków na co dzień miejsc jest sklep spożywczy. W dzisiejszych czasach nie chcemy spoczywać na laurach i wybierać dowolnego punktu, w którym zrobimy szybkie i tanie zakupy. Konsumentom zależy także na wysokiej jakości produktów, które są obecnie w codziennej diecie. Mieszkając w Częstochowie, możemy bez problemu znaleźć sklep Lidl, w którym znajdziemy najlepsze rozwiązania w niskich cenach. 

Asortyment Lidla to przede wszystkim:

— Produkty spożywcze — Codziennie wypiekane pieczywo i wyroby cukiernicze, świeże warzywa i owoce, mięso i wyroby mięsne, ryby i owoce morza, mleko i produkty mleczne, sery żółte, białe, owcze i kozie, mrożonki, gotowe dania, konserwy, weki i przetwory, sosy, kawy i herbaty, dania instant, słodycze i słone przekąski, produkty sypkie, napoje, soki i wiele innych. 

— Odzież i obuwie damskie, męskie i dziecięce.

— Kosmetyki kolorowe i do pielęgnacji, perfumy.

— Chemia i środki czystości.

— Meble i dekoracje domowe oraz ogrodowe.

— Rośliny i produkty ogrodowe.

— Akcesoria hobbystyczne.

— Sprzęt i akcesoria sportowe.

— Produkty zwierzęce.

— Artykuły dla dzieci i niemowląt.

— Urządzenia AGD i RTV.

— Prasa, książki i artykuły papiernicze.

— Tekstylia.

— wiele innych. 

Jeśli chcemy robić tanie i atrakcyjne zakupy, warto sprawdzić, jakie ma pobliski Lidl godziny otwarcia. Częstochowa umożliwia nam wybór spośród wielu punktów stacjonarnych Sieci. Dzięki temu szybko i bezproblemowo znajdziemy ulubiony sklep. 

Lidl Pileckiego Częstochowa

Adres: ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3, 42-224 Częstochowa

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-19:00.

Wielkopowierzchniowy market przy ul. Pileckiego w Częstochowie jest otwarty przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możemy odwiedzić go dowolnego dnia o wybranej porze, omijając długie kolejki do sklepowych kas. Klienci chwalą sobie brak tłumów, cichą i spokojną dzielnicę oraz czystość wewnątrz, co umila codzienne zakupy i zwiększa wygodę.

Lidl Niepodległości Częstochowa

Adres: Aleja Niepodległości 26A, 42-216 Częstochowa

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-20:00.

Supermarket zlokalizowany w VENDO PARK Częstochowa, do którego z łatwością dotrzemy własnym autem, tramwajem MPK lub pieszo z pobliskich bloków mieszkalnych. Klienci chwalą sobie Ryneczek Lidla, który każdego dnia jest zaopatrzony w świeże warzywa i owoce, a także miłą obsługę i brak tłoku. 

Lidl Łódzka Częstochowa

Adres: ul. Łódzka 204, 42-218 Częstochowa 

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę sklep nieczynny. 

Sklep stacjonarny sieci zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Łódzkiej w Częstochowie. Otwarty przez 6 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu możemy dotrzeć na zakupy o dowolnej porze, unikając dużego ruchu. Szeroki wybór towarów przemysłowych i artykułów gospodarstwa domowego i konkurencyjne ceny to najczęstsze cechy wskazywane przez klientów tego sklepu. 

Lidl Wręczycka Częstochowa

Adres: ul. Wręczycka 12, 42-202 Częstochowa

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-19:00. 

Market znajduje się tuż przy głównej ulicy, dzięki czemu łatwo dotrzemy do niego komunikacją miejską lub pieszo z pobliskich domów. Codziennie świeże dostawy najlepszej jakości produktów w niskich cenach, niedawno uruchomione kasy samoobsługowe i miły personel — wszystko to powoduje, że Lidl przy ul. Wręczyckiej jest tak chętnie odwiedzany przez mieszkańców Częstochowy. Przed budynkiem ogólnodostępny parking z miejscami dla niepełnosprawnych, a nieopodal inne sklepy i lokale usługowe. Dzięki temu w obrębie jednej lokalizacji zrobimy zakupy wszystkich potrzebnych produktów dla nas i naszych bliskich. 

5/5 - (1 oddanych ocen)