Na rynku spożywczym znajdziemy wiele sieci z różnorodną ofertą. Nie zawsze jednak wiemy, które sklepy wybrać, żeby zyskać jak najwięcej korzyści. Warto wiedzieć, że jednym z najpopularniejszych wśród klientów robiących codzienne zakupy spożywcze jest Lidl. Rzeszów umożliwia nam wybór spośród wielu punktów tej sieci, zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Wówczas możemy znaleźć najbliższy market, do którego dotrzemy w zaledwie kilka minut. Wystarczy sprawdzić, jakie ma Lidl Rzeszów godziny otwarcia i adresy supermarketów. 

Lidl Rzeszów – oferta

Sklep Lidl nie bez powodu jest jednym z najwyżej osadzonych w rankingach najlepszych supermarketów w Polsce. Każdego dnia tysiące klientów chętnie odwiedza punkty tej sieci w celu zrealizowania zakupu najlepszej jakości produktów w niskich cenach. Umożliwia nam to bogata oferta asortymentu spożywczego, ale nie tylko. Wśród atrakcyjnych rozwiązań, proponowanych przez sieć, znajdziemy również produkty przemysłowe, chemię i środki czystości, dekoracje i meble, odzież i obuwie, artykuły papiernicze i biurowe, produkty zwierzęce, asortyment dla dzieci i niemowląt, a nawet sprzęt elektroniczny. Wszystkie kategorie produktów są dostępne w konkurencyjnych cenach, a korzystając z regularnie wydawanych gazetek, możemy uzyskać większe promocje, dzięki którym jeszcze bardziej ograniczymy wydatki. W oszczędzaniu pomogą nam także aplikacje Lidl Pay i Lidl Plus, w których znajdziemy atrakcyjne rabaty i jednym kliknięciem zapłacimy za zakupy. Tego typu rozwiązania pomogą nam w zakupie ulubionej żywności i innego rodzaju artykułów bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. 

Lidl Rzeszów otwarcie 

Supermarkety sieci Lidl zostały otwarte w Rzeszowie już kilka lat temu, zyskując tym samym największą popularność wśród mieszkańców. Obecnie mamy do wyboru kilka polecanych punktów stacjonarnych, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Dzięki temu niezależnie od konkretnego miejsca zamieszkania, każdy klient znajdzie sklep spożywczy w pobliżu, który odwiedzi szybko i bezproblemowo. Jeśli interesuje nas korzystna oferta marketu Lidl, godziny otwarcia Rzeszów i adresy sklepów są niezbędne do znalezienia pobliskiego dyskontu. 

Lidl Podwisłocze Rzeszów

Adres: ul. Podwisłocze 13, 35-309 Rzeszów

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 09:00-20:00. 

Lidl na ul. Podwisłocze w Rzeszowie to wielkopowierzchniowy supermarket sieci z dużym ogólnodostępnym parkingiem, na którym znajdziemy również miejsca dla niepełnosprawnych. Dzięki sporej powierzchni sklepu, możliwe jest rozszerzenie asortymentu, przez co klienci skorzystają z wszystkich aktualnych ofert w atrakcyjnych cenach. Wewnątrz czekają na nas zarówno klasyczne kasy, jak również samoobsługowe, które jeszcze bardziej usprawniają zakupy. Dodatkowo, w tym Lidlu otrzymamy dodatkowe zniżki dzięki Karcie Dużej Rodziny czy aplikacji Lidl Plus. 

Lidl Hetmańska Rzeszów 

Adres: ul. Hetmańska 63, 35-001 Rzeszów

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 09:00-20:00. 

Kolejny punkt sieci w Rzeszowie czynny przez 7 dni w tygodniu do późnej pory. Długie godziny otwarcia tego Lidla umożliwiają wieczorne zakupy bez tłumów i długich kolejek do kas. W sklepie skorzystamy także z kas samoobsługowych, co przydaje się zwłaszcza, gdy nie mamy czasu na czasochłonne zakupy. Jak wskazują opinie klientów, w Lidlu na ul. Hetmańskiej czeka na nas duża dostępność różnego rodzaju towarów i wiele atrakcyjnych promocji. 

5/5 - (1 oddanych ocen)