W Białymstoku na rynku spożywczym znajdziemy bardzo dużo różnego rodzaju sklepów, oferujących atrakcyjne rozwiązania. Nie zawsze jednak wiemy, jaki z nich jest najlepszy i którą ofertę wybrać, aby zyskać jak najwięcej korzyści. Jak wskazuje ranking supermarketów online, najpopularniejszym sklepem, z którego każdego dnia chętnie korzystają z klienci, jest Lidl. Białystok pod względem dostępności punktów stacjonarnych tej sieci jest bardzo atrakcyjną lokalizacją. Bowiem w tym mieście znajdziemy kilka dyskontów w różnych dzielnicach. Jeśli interesuje nas Lidl Białystok, godziny otwarcia pomogą nam z łatwością wybrać pobliski market, w którym na co dzień zrobimy wygodne i komfortowe zakupy.

Lidl Białystok – jaka jest oferta?

Sklep Lidl nie bez powodu jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców Białegostoku. Ta sieć bowiem oferuje rozmaity wybór najlepszej jakości produktów spożywczych w niskich cenach, ale nie tylko. W Ofercie znajdziemy również innego rodzaju asortyment, w tym produkty gospodarcze, środki czystości, odzież, a nawet meble. 

Oferta Lidla Białymstoku to między innymi: 

— Asortyment żywnościowy — W tym świeże mięso, ryby i owoce morza, warzywa i owoce na Ryneczku Lidla, wyroby mięsne i rybne, wędliny, nabiał, produkty śniadaniowe, napoje i wody, artykuły niemowlęce, produkty sypkie np. ryż i makaron, mrożonki i wiele innych. W Lidlu znajdziemy również produkty BIO z zaufanych upraw. 

— Odzież, bielizna, obuwie — Regularne dostawy różnego rodzaju odzieży zapewniają nam szeroki wybór ubrań sportowych, outdoor, eleganckich czy codziennych. W sklepie znajdziemy także obuwie damskie, męskie i dziecięce, a nawet bieliznę. 

— Prasa, książki, artykuły biurowe i papiernicze, sprzęt elektroniczny do biura  — Na tym dziale klienci wybiorą ulubione książki i czasopisma, a także akcesoria do biura i sprzęt elektroniczny. W punktach Lidla znajdziemy dobrej jakości urządzenia, np. niszczarki do dokumentów, laminatory.

— Meble, dekoracje do domu i ogrodu — W pobliskich Lidlach czeka na nas również szeroki wybór artykułów dekoracyjnych do domu i ogrodu, akcesoria wyposażenia, meble, i oświetlenie.

— Środki czystości — Jeśli szukamy wysokiej jakości chemii i środków do czyszczenia różnych powierzchni, oferta Lidla stoi dla nas otworem. W stałym dziale możemy wybierać spośród różnych marek kapsułek i proszków do prania, środków do zmywarek, mleczek i płynów do czyszczenia. 

Kosmetyki do mycia i pielęgnacji — W ofercie sklepu czekają na nas atrakcyjne promocje na kosmetyki damskie i męskie do mycia, mleczka i balsamy do ciała, kremy do twarzy, stóp i rąk, peelingi do ciała, produkty kolorowe, np. paletki cieni, pomadki. 

— Artykuły higieniczne — Produkty codziennego użytku jak papier toaletowy, ręczniki kuchenne, papier nawilżony, podpaski, wkładki czy tampony.

Aby znaleźć ten i inny asortyment w niskich cenach w sklepach Lidl, godziny otwarcia Białystok i adresy sklepów są niezbędne do wybrania ulubionego punktu w pobliżu i skorzystania z atrakcyjnych promocji. 

Lidl Pogodna Białystok

Adres: ul. Pogodna 63A, 15-365 Białystok

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 08:00-20:00.

Sklep znajdujący się w doskonałej lokalizacji, do którego każdy mieszkaniec dotrze bez zbędnych problemów. W punkcie czeka na nas wiele atrakcyjnych obniżek cen, w tym na artykuły higieniczne, chemię, kosmetyki i świeże warzywa oraz owoce. 

Lidl Jesionowa Białystok

Adres: ul. Jesionowa 1a, 15-818 Białystok

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 08:00-20:00.

Drugi punkt sieci Lidl czynny przez 7 dni w tygodniu do późnej pory.. Dzięki długim godzinom otwarcia, w tym miejscu wygodnie zrobimy zakupy bez konieczności stania w długich kolejkach. 

5/5 - (2 oddanych ocen)