Sklep Frisco jest marketem internetowym, który w asortymencie ma głównie produkty spożywcze najwyższej jakości. Mogą korzystać z niego weganie oraz wegetarianie, a także osoby, które nie mogą przyjmować konkretnych składników odżywczych, np. glutenu. Sklep Frisco ceni sobie wysoką jakość produktów, dlatego znajdziemy również bardzo duży wybór produktów BIO.

Czym jest sklep Frisco i co możemy w nim zakupić?

— Frisco.pl posiada w swoim asortymencie świeże warzywa i owoce, a także mięso, w tym mięso z kaczki, indyka, jagnięcinę, wołowinę i wieprzowinę.

— Swoją półkę znaleźć mogą również miłośnicy owoców morza i świeżych ryb.

— Frisco posiada także bardzo dużą ofertę nabiału, w tym wysokiej jakości serów kozich. Bez problemów możemy zakupić również także nabiał sojowy dla wegan i wegetarian.

— Dzięki własnej piekarni, Frisco może dostarczać świeży chleb, w tym pieczywo razowe, pszenne, na zakwasie oraz z pełnego ziarna. Dostępne są także bułki i rogale, spody do pizzy, babeczki i ciasto na bułki. Chleb własnego wypieku od Frisco nie zawiera spulchniaczy i innych szkodliwych dla zdrowia dodatków. Sklep internetowy spożywczy Frisco.pl posiada specjalny dział, w którym wypiekane są bułki i chleby bezglutenowe, przeznaczone dla osób chorujących na celiakię.

— W sklepie internetowym Frisco można również zamówić mrożonki, w tym mrożone grzyby, frytki, lody, sorbety, dania mrożone fast-food oraz mieszanki warzyw na patelnię. Profesjonalny transport zapewnia, że zamówione przez klientów mrożonki nie ulegną rozmrożeniu w trakcie dostawy.

— Frisco sklep oferuje również chemię domową, w tym środki czystości, środki gospodarstwa domowego.

— Frisco online posiada również zakładkę z produktami dla dzieci, w tym z jedzeniem dla maluchów, chusteczkami nawilżanymi, pieluchami i kosmetykami do pielęgnacji niemowląt.

— Jako jeden z niewielu takich marketów Frisco online posiada w swojej ofercie alkohole, w tym piwa oraz luksusowe napoje wysokoprocentowe. Weryfikacja pełnoletności odbywa się online oraz przy kurierze, któremu okazujemy dowód osobisty.

We Frisco zakupy przez internet są bezpieczne i bardzo wygodne, dzięki możliwości płatności online oraz bardzo intuicyjnemu koszykowi.

frisco dostawa

Frisco dostawa

Dostawa sklep Frisco odbywa się na terenie Warszawy i Wrocławia. W trakcie składania zamówienia na stronie internetowej sklepu możemy wybrać różne sposoby dostawy naszych zakupów pod drzwi. Do wyboru są dostawy realizowane przez samochody firmowe Frisco, dostawy do Coolmatów, których mapa znajduje się na stronie sklepu oraz poprzez firmę kurierską DPD. Ostatnia opcja dostawy jest możliwa dla zamówień realizowanych na terenie całej Polski. Dostawa realizowana na terenie innym niż Warszawa oraz jej okolice może być realizowana tylko poprzez firmę kurierską. W sklepie internetowym Frisco koszt dostawy jest zależny od kwoty zamówienia złożonego w sklepie. Dla pierwszego zamówienia powyżej 250 zł możemy liczyć na zerowy koszt dostawy. Przy dużych zamówieniach gwarantowany jest darmowy dowóz. We Frisco dostawa realizowana jest tego samego dnia dla zamówień złożonych w sklepie online do godziny 18:00.

Jakie są dodatkowe funkcje dostępne we Frisco zakupy online?

Frisco zakupy mają dodatkowe opcje, które są dedykowane zarówno firmom, jak i osobom fizycznym. Jest nią m.in. odroczona płatność, polegająca na możliwości wykorzystania płatności odroczonej dla firm. Prowadząc firmę możemy zamówić produkty potrzebne nam do prowadzenia działalności i zapłacić za nie dopiero pod koniec miesiąca lub później. Oferta skierowana jest do firm, które rozliczają się na podstawie faktur przelewowych. Możemy także zamówić dedykowaną dla nas dietę, a sklep Frisco stworzy dla nas listę zakupów oraz dowiezie je na wybrany przez nas adres. Dla stałych klientów Frisco.pl dostępne są bardzo atrakcyjne promocje. Można znaleźć je w aktualnych gazetkach promocyjnych.

Jakie są opinie o Frisco.pl?

Frisco pl jest jednym ze sklepów znajdujących się na podium rankingu sklepów spożywczych.

O sklepie Frisco opinie wśród klientów są bardzo pozytywne. Na wielu serwisach możemy przeczytać, że ten market jest ceniony przede wszystkim za szeroki wybór produktów spożywczych, a także chemii i kosmetyków. Klienci cenią sobie również dopasowanie oferty sklepu dla różnych osób, również tych będących na diecie, szybką dostawę na terenie Warszawy oraz okolic, a także możliwość stworzenia spersonalizowanej listy zakupów. Pomocny jest również Dział Obsługi Klienta, który odpowie na nasze wszystkie pytania dotyczące dostawy oraz odbioru produktów w Coolmatach na terenie całej Warszawy. Z Frisco kontakt jest niezwykle łatwy. Aby otrzymać istotne informacje na temat zakupów i dostawy artykułów, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 22 331 50 00. Można również kontaktować się z Działem Obsługi pod adresem email: [email protected].

4.8/5 - (6 oddanych ocen)