sklep sparSpar to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych w Polsce z szeroką ofertą wielobranżową. Sieć prowadzi sprzedaż stacjonarną, stale powiększając liczbę punktów w różnych lokalizacjach, jak również sprzedaż internetową z dostawą zamówień pod drzwi naszych domów. W ofercie znajdziemy najwyższej jakości asortyment sprowadzany z najlepszych upraw, hodowli i produkcji, w tym produkty BIO, wegańskie, bezglutenowe, EKO, dla cukrzyków i tzw. superfood. Dzięki zdrowej i pełnowartościowej żywności, klienci chętnie wybierają Spar jako sklep, w którym robią codzienne zakupy do swoich domów.

Sklep spożywczy Spar

Sklep spożywczy to jedno z najczęściej odwiedzanych przez nas miejsc, do których uczęszczamy niemalże codziennie. Z tego też powodu każdy chce zadbać o jak największy komfort regularnych zakupów, bez tłumów, długich kolejek i zbyt wysokich cen. Dodatkowo, zależy nam na tym, aby żywić się zdrowo i stosować pełnowartościową dietę, dlatego chcemy kupować jak najlepszej jakości żywność. Taki asortyment jest oferowany przez sklep Spar, prowadzący sprzedaż stacjonarną i online z dostawą. W ofercie znajdziemy zarówno powszechnie kupowane produkty popularnych marek, jak i żywność wegańską, ekologiczną, czy bezglutenową. Dzięki nawet możemy szybko i wygodnie zrobić zakupy dla całej rodziny bez konieczności odwiedzania wielu sklepów stacjonarnych w mieście. 

Spar delikatesy oferta 

Delikatesy Spar posiadają w ofercie taką żywność jak: 

— Świeże warzywa i owoce;

— Pieczywo i słodkie wypieki, np. chleby, pączki, ciasta;

— Kawy i herbaty;

— Mięso i wyroby wędliniarskie, np. wołowe, wieprzowe, kiełbasy, szynki, pasztety;

— Świeże i wędzone ryby i owoce morza oraz przetwory rybne, np. sałatki, konserwy;

— Mrożonki, np. warzywa, gotowe dania, lody;

— Artykuły sypkie, np. cukier, mąka, sól, makarony, ryże, kasze;

— Przetwory i sosy, np. przetwory warzywne i owocowe typu dżemy, koncentraty;

— Oleje roślinne;

— Artykuły śniadaniowe, np. Płatki i musli, kremy czekoladowe, dżemy, konfitury, miody;

— Słodycze i przekąski, np. Batony, wafelki, cukierki, chipsy, ciastka, czekoladki;

— Produkty świeże, np. nabiał (jaja, mleko, śmietany, kefiry), sery (żółte, białe, pleśniowe, kozie, twarogowe, homogenizowane);

— Artykuły dziecięce, np. mleka, deserki, zupki, herbatki, chusteczki, pieluszki, kosmetyki pielęgnacyjne;

— Woda i napoje;

— Dania gotowe;

— Artykuły garmażeryjne.

Dodatkowo Spar sklepy wprowadziły do swojej oferty najlepszej jakości żywność bezglutenową, wegetariańską i wegańską, bez cukru, BIO, ekologiczną, produkty dla sportowców, sojowe, zdrowe słodycze, superfood i suplementy diety. W Spar bez problemu dostaniemy chleb bezglutenowy, hummusy, napoje sojowe, pasty warzywne, a nawet gotowe dania z bezpiecznym składem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki temu w jednym miejscu kupimy wszystko, czego aktualnie nam potrzeba dla całej rodziny. 

Spar godziny otwarcia 

Punkty stacjonarne Star są zlokalizowane w różnych częściach Polski. Z tego też powodu godziny otwarcia poszczególnych sklepów mogą nieznacznie się różnić. Warto wówczas sprawdzać, w jakich przedziałach funkcjonują najbliższe delikatesy. 

Przykładowo, sklep spożywczy Kraków możemy odwiedzić od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 rano do 22, a delikatesy w Gdańsku od 8 do 22. W mniejszych miejscowościach punkty Spar mogą być otwarte krócej. 

Spar opinie

O sklepach sieci Spar opinie są bardzo pozytywne, a klienci chwalą sobie przede wszystkim szeroką ofertę artykułów spożywczych w niskich cenach. Zarówno stacjonarne punkty, jak i sprzedaż online z dostawą, cieszą się coraz większą popularnością. Jak wskazują recenzje, konsumenci chętnie korzystają z możliwości zamawiania zakupów przez platformę zakupową, ciesząc się wieloma promocjami i benefitami np. darmową dostawą przy zakupach za min. 100 zł. Opinie zadowolonych klientów świadczą również o miłej obsłudze i szybkim czasie realizacji.

3/5 - (5 oddanych ocen)