Data ważności: 14.07 – 27.07  

pyszne OKAZJE

odido promocje

Data ważności: 14.07 – 27.07    

super oferty

odido gazetka aktualna

Data ważności: 14.07 – 27.07   

promocje

gazetka odido

Robiąc regularne zakupy w Odido, gazetka pomoże znacznie pomóc nam nie tylko w rozsądnym planowaniu finansów, ale również korzystaniu z licznych promocji, oszczędzaniu i układaniu list zakupowych. Przeglądając cyklicznie wydawane gazetki w tym sklepie, możemy w prosty i szybki sposób dowiedzieć się, co aktualnie warto kupić z atrakcyjnymi zniżkami, aby zminimalizować codzienne wydatki. Gazetka Odido to doskonały sposób na efektywne odkładanie gotówki na inne cele. 

Odido gazetka promocyjna

Gazetki promocyjne, zaraz obok kodów rabatowych do sklepów spożywczych, to pierwszy krok na drodze do regularnego oszczędzania. W odido gazetka wydawana jest regularnie co 14 dni, dzięki czemu łatwo możemy zarządzać naszym domowym budżetem, z którego pokrywamy wydatki na zakupy spożywcze. Sklep Odido dba o to, aby promocje w gazetce obejmowały najpowszechniejszy asortyment, z którego na co dzień korzysta każdy konsument. Dzięki temu w sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy zakupić potrzebne produkty użytku codziennego w niskich cenach, możemy odwiedzić pobliski punkt stacjonarny i w mgnieniu oka cieszyć się ulubionymi zakupami. Nowa gazetka Odido umożliwia nam racjonalne podejście do planowania wydatków i ograniczenie kosztów. Dodatkowo, sklep wprowadził specjalne wydanie gazetki pod nazwą „Super Oferty”, w której znajdują się atrakcyjne okazje cenowe na wybrany asortyment do wyczerpania zapasów lub w określonym czasie. 

Odido gazetka aktualna

Gazetka odido nowa jest podzielona na różnego rodzaju sekcje, dzięki którym łatwo i szybko sprawdzimy, co obecnie jest dostępne w konkurencyjnych cenach. Nawet gdy nie mamy dużej ilości czasu na przeszukiwanie ofert sklepu, możemy ekspresowo dowiedzieć się o dostępnych promocjach na aktualny asortyment i zaplanować kolejne zakupy spożywcze w pobliżu. Znajdziemy w niej wszelkiego rodzaju żywność, np. mięso i wyroby wędliniarskie, produkty śniadaniowe, nabiał, słodycze i słone przekąski, soki, wody i napoje, dania gotowe, ryby, przetwory, świeże warzywa i owoce, pieczywo, oleje roślinne, produkty śniadaniowe, makarony, kasze i ryże, kawy i herbaty, karmy i przekąski dla zwierząt itp. Ponadto, sklep posiada w ofercie produkty codziennego użytku, w tym asortyment higieniczny, kosmetyczny, pielęgnacyjny, czy też środki czystości. W gazetce sprawdzimy dostępne promocje na papier i ręczniki kuchenne, kremy do twarzy, żele pod prysznic, mydła, płyny do mycia naczyń, proszki, antyperspiranty, mleczka do czyszczenia i wiele innych. 

Dlaczego warto korzystać z gazetek promocyjnych w Odido?

W Odido zakupimy wszystkie ulubione produkty niezbędne do komfortowego prowadzenia gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach. Przeglądając cyklicznie wydawane gazetki, możemy ekspresowo ustalić, co aktualnie warto kupić taniej. Dzięki temu oszczędzanie staje się jeszcze prostsze, a my cieszymy się nie tylko z odłożonej gotówki, ale również z wysokiej jakości żywności i najlepszej obsługi. Nie musimy już odwiedzać kilku sklepów i poświęcać większości czasu na stanie w długich kolejkach. Korzystając z gazetek i wybierając atrakcyjne oferty Odido, kupujemy ulubione produkty w jednym miejscu. 

5/5 - (1 oddanych ocen)