delisso godziny otwarciaDelikatesy Delisso to jeden z najpopularniejszych sklepów w Rudzie Śląskiej i Katowicach, z których chętnie korzystają mieszkańcy. Dodatkowo, sieć posiada punkt w mniejszych miejscowościach jak Chybie czy Bieruń. Sklep Delisso posiada bogatą ofertę wysokiej jakości produktów żywnościowych. Dzięki temu, że jest zlokalizowany w miejscach, do których łatwo możemy dotrzeć, codzienne zakupy są znacznie łatwiejsze, a klienci mogą w jednym miejscu otrzymać wszystko, czego aktualnie potrzebują. Delisso zdobywa coraz większą popularność ze względu na zdrową i pełnowartościową żywność, a także liczne promocje, które pozwalają nam oszczędzać sporo środków. 

Delisso oferta

Bogata oferta wysokojakościowej żywności powoduje, iż sklepy Delisso zostały umieszczone na wysokim miejscu najlepszych delikatesów w rankingu sklepów spożywczych. W sklepach z łatwością znajdziemy produkty mięsne i wędliniarskie, pochodzące od najlepszych dostawców lokalnych. Dodatkowo, w ofercie znajdują się świeże owoce i warzywa, słodycze i słodkie wypieki, wyroby alkoholowe, słone przekąski, produkty mleczne, napoje, gotowe dania, przetwory i miody, piwa regionalne i wiele innych. Szczególne miejsce w sklepie zajmuje Galeria Mięsna, czyli specjalny dział oferujący świeże wędliny, mięso i wyroby mięsne, np. pasztety. 

Delisso sklepy 

Sklep spożywczy znajdziemy w 4 miejscach w Polsce. Są to: Katowice, Ruda Śląska i nieco oddalone od dużych miast lokalizacje jak Chybie, Bieruń.

Adresy Delisso

— Chorzowska 58, 41-709 Ruda Śląska

— Agnieszki 13, 40-110 Katowice

— Bielska 172, 43-520 Chybie

— Oświęcimska 430, 43-150 Bieruń.

Delisso – produkty w obniżonej cenie

Delikatesy wprowadzają liczne promocje, które znajdziemy w wydawanych regularnie gazetkach. Dzięki temu mamy możliwość systematycznego oszczędzania na częstych zakupach spożywczych. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy na co dzień nie dojeżdżają do centrów miast, a Delisso jest jednym z najbliższych sklepów. Korzystając z wyprzedaży i promocji dostępnych w gazetkach, możemy kupować ulubione produkty o wiele taniej i znacznie ograniczać miesięczne wydatki. 

Delisso opinie

O delikatesach Delisso opinie są bardzo pozytywne, a klienci najbardziej chwalą sobie łatwy dostęp do okazji cenowych i bogatą ofertę spożywczą. Dzięki cyklicznie wydawanym gazetkom promocyjnym, możemy jeszcze bardziej oszczędzać na zakupach i odkładać na inne cele. Nie bez powodu konsumenci wybierają właśnie ten sklep w pobliżu. Można znaleźć w nim najlepszej jakości produkty żywnościowe w atrakcyjnych cenach. W sklepach stacjonarnych chętnie kupowane jest świeże mięso pochodzące od najlepszych dostawców, wyroby mięsne, warzywa i owoce, pieczywo i wiele innych.

3.6/5 - (8 oddanych ocen)