Data ważności: 26.07 – 01.08   

polomartket promocje

Data ważności: 19.07 – 25.07 

aktualna gazetka polomarket

Gazetka PoloMarket – jakie pełni zadanie?

PoloMarket to jedna z największych rodzimych sieci sklepów spożywczych. W jej skład wchodzi prawie 300 placówek, które oferują głównie produkty spożywcze, ale także przemysłowe, kosmetyki i chemię gospodarczą. Asortyment opiera się o wyroby Polskich dostawców, rolników czy sadowników. Osoby, które kompleksowo chcą zaspokoić podstawowe potrzeby, wszystkie niezbędne produkty znajdą w sieci PoloMarket. Ulotka promocyjna to jeden ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki. Ma za zadanie przyciągnąć nowych klientów i zainteresować ich ofertą sklepów. Jest także źródłem informacji dla dotychczasowych klientów na temat nowych promocji.

Gazetka PoloMarket aktualna dostarczana jest na obszarze działalności marketów. W głównej mierze można ją dostać w północnej część naszego kraju, gdzie znajduje się najwięcej punktów handlowych. Ulotka promocyjna PoloMarket to nie tylko prezentacja asortymentu. Pełni także rolę informacyjną. Na łamach gazetki można znaleźć adres czy godziny otwarcia wybranego sklepu. Często umieszczane są także informację o lokalizacji innych pobliskich placówek lub sklepów, w których również obowiązuje ta promocja.

Co zawiera gazetka promocyjna PoloMarket?

Gazetka promocyjna to forma oferty handlowej, wystosowanej przez PoloMarket. Ulotka przedstawia artykuły, które objęte są promocją. Może to być obniżka ceny na dany artykuł. Często zdarzają się także promocje na dany dział produktów lub cały asortyment od wybranego dostawcy. Sporą popularnością cieszy się obniżka, którą można uzyskać dopiero po zakupie kilku sztuk produktu. Ulotki mają na celu także wypromowanie nowych wyrobów wypuszczanych pod marką własną lub oferowanych przez partnerów handlowych.

W materiałach promocyjnych można znaleźć nie tylko aktualne promocje. PoloMarket zamieszcza zdjęcia artykułów, które objęte są obniżką cen. Przy fotografiach znajduje się dokładny opis, informacja na temat objętości lub gramatury, a czasem także kilka słów komentarza. Dzięki temu z łatwością można wybrać z oferty produkt, który zainteresuje klientów.

Dostarczana przez PoloMarket gazetka promocyjna dotyczy asortymentu z różnych branży. W pierwszej kolejności najczęściej prezentowane są produkty związane z danym sezonem lub asortyment działów spożywczych. Dalsze strony dotyczą kolejnych działów. Ten sposób prezentacji ułatwia poruszanie się po ofertach i wyszukiwanie odpowiedniego produktu.

PoloMarket – gazetka aktualna

W marketach PoloMarket gazetka aktualna pojawia się zazwyczaj co dwa tygodnie. Jest to bezpośrednio związane z czasem trwania promocji na wybrane artykuły. W gazetkach aktualnie obowiązujących można znaleźć informację, od kiedy obniżki na dane produkty wchodzą w życie. Przy niektórych promocjach wskazano też datę zakończenia promocji. Niejednokrotnie za koniec uznaje się całkowitą wyprzedaż asortymentu. Aktualne ulotki pojawiają się z reguły z dużym wyprzedzeniem, dlatego ten rodzaj promocji ma określenie gazetka PoloMarket od jutra.

Ulotka PoloMarket tworzona jest na podstawie badań rynkowych, które biorą pod uwagę wiele czynników. Dodatkowo oferta zawiera propozycje od partnerów handlowych. Wypuszczana przez PoloMarket gazetka od jutra często proponuje produkty, które potrzebne są szczególnie w danym okresie. Mogą to być dodatki lub przyprawy w czasie zbiorów owoców. Słodycze i czekolady w szczególnych opakowaniach pojawiają się w okresie komunii czy świąt. Z kolei w lecie sporą część asortymentu stanowią dania grillowe lub napoje chłodzące.

3.4/5 - (7 oddanych ocen)