a2a marketA2a market to sklep spożywczy online oferujący dostawę produktów pod drzwi. Możemy robić w nim zakupy w atrakcyjnych cenach na czytelnej platformie, zyskując rabaty i promocje. Sieć posiada w ofercie zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły kosmetyczne, chemię, a nawet dekoracje i przedmioty z zakresu wyposażenia domu. A2a dostawa odbywa się maksymalnie w ciągu 48 godzin, dzięki czemu ekspresowo otrzymujemy nasze zamówienie. 

A2A sklep BIO 

Osoby mieszkające w stolicy interesują sklepy ekologiczne warszawa, w których od ręki można zakupić najwyższej jakości produkty spożywcze. Znajdziemy w nich żywność pochodzącą od najlepszych dostawców, którzy podczas uprawy nie stosują chemicznych substancji w celu pobudzenia wzrostu. Dodatkowo, mięso hodowane jest w warunkach zgodnych z obowiązującymi zasadami, karmione jest ekologicznymi paszami bez sztucznych składników. Jednym z takich sklepów jest A2A market cieszący się coraz większą popularnością. 

W A2A sklep produkty spełniają wszelkie normy dot. ekologicznej uprawy i hodowli żywności. Dzięki temu kupując w tym markecie zyskujemy pewność, że jedzenie, które spożywamy jest w pełni zdrowe i wartościowe. A2A sklep to najlepsza opcja dla osób, które chcą zadbać o poziom zdrowia swojego i swoich bliskich, jednocześnie nie rezygnując z aromatycznej i smacznej żywności. 

A2A Warszawa 

Market A2A oferuje dostawy na terenie całej Warszawy. Obszar obejmuje takie dzielnice jak:

— Bemowo

— Białołęka

— Bielany

— Mokotów

— Ochota

— Praga Północ i Południe

— Rembertów

— Śródmieście

— Targówek

— Ursus

— Ursynów

— Wawer

— Wesoła

— Wilanów

— Włochy

— Wola

—- Żoliborz

Sklep spożywczy Warszawa A2A dodatkowo poszerzył ofertę o możliwość zamawiania zakupów do miejscowości leżących poza stolicą. Są to: Babice Nowe, Borzęcin Duży, Brwinów, Czubin, Domaniew, Duchnice, Grodzisk Mazowiecki, Izabelin, Łomianki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Marki, Ząbki, Sulejówek, Józefów, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Komorów, Wołomin, Stare Babice i wiele innych. 

Koszty i godziny dostawy w sklepie A2A

W A2A godziny dostawy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości obowiązują w przedziale 12:00—22:00 przez 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). 

A2A cena dostawy to 10 zł przy kwocie zamówienia od 150 zł do 299,99 zł. Darmowa dostawa jest możliwa, gdy zamówimy zakupy w minimalnej kwocie 300 zł. 

A2A opinie 

Co mówią klienci o usługach sklepu A2A? Jak wskazują liczne opinie internautów, market ten posiada najwyższej jakości żywność, która jest przewożona w odpowiednich warunkach. Dzięki temu jedzenie trafia do nas w pełni świeże i zdrowe. Dodatkowo, użytkownicy chwalą sobie darmową dostawę i liczne promocje, które regularnie pojawiają się na witrynie www. W ten sposób możemy sporo zaoszczędzić na codziennych zakupach. Jedną z najczęściej wspomnianych przez klientów zalet jest również oferta artykułów domowych. Konsumenci polecają ten sklep jako miejsce, w którym możemy zakupić produkty z różnych branż. Wówczas nie jest konieczne dojeżdżanie do wielu punktów stacjonarnych. 

4.5/5 - (2 oddanych ocen)