a2a marketA2a market to sklep spożywczy online oferujący dostawę produktów pod drzwi. Możemy robić w nim zakupy w atrakcyjnych cenach na czytelnej platformie, zyskując rabaty i promocje. Sieć posiada w ofercie zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły kosmetyczne, chemię, a nawet dekoracje i przedmioty z zakresu wyposażenia domu. A2a dostawa odbywa się maksymalnie w ciągu 48 godzin, dzięki czemu ekspresowo otrzymujemy nasze zamówienie. 

A2A sklep BIO 

Osoby mieszkające w stolicy interesują sklepy ekologiczne warszawa, w których od ręki można zakupić najwyższej jakości produkty spożywcze. Znajdziemy w nich żywność pochodzącą od najlepszych dostawców, którzy podczas uprawy nie stosują chemicznych substancji w celu pobudzenia wzrostu. Dodatkowo, mięso hodowane jest w warunkach zgodnych z obowiązującymi zasadami, karmione jest ekologicznymi paszami bez sztucznych składników. Jednym z takich sklepów jest A2A market cieszący się coraz większą popularnością. 

W A2A sklep produkty spełniają wszelkie normy dot. ekologicznej uprawy i hodowli żywności. Dzięki temu kupując w tym markecie zyskujemy pewność, że jedzenie, które spożywamy jest w pełni zdrowe i wartościowe. A2A sklep to najlepsza opcja dla osób, które chcą zadbać o poziom zdrowia swojego i swoich bliskich, jednocześnie nie rezygnując z aromatycznej i smacznej żywności. 

A2A Warszawa 

Market A2A oferuje dostawy na terenie całej Warszawy. Obszar obejmuje takie dzielnice jak:

— Bemowo

— Białołęka

— Bielany

— Mokotów

— Ochota

— Praga Północ i Południe

— Rembertów

— Śródmieście

— Targówek

— Ursus

— Ursynów

— Wawer

— Wesoła

— Wilanów

— Włochy

— Wola

—- Żoliborz

Sklep spożywczy Warszawa A2A dodatkowo poszerzył ofertę o możliwość zamawiania zakupów do miejscowości leżących poza stolicą. Są to: Babice Nowe, Borzęcin Duży, Brwinów, Czubin, Domaniew, Duchnice, Grodzisk Mazowiecki, Izabelin, Łomianki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Marki, Ząbki, Sulejówek, Józefów, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Komorów, Wołomin, Stare Babice i wiele innych. 

Koszty i godziny dostawy w sklepie A2A

W A2A godziny dostawy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości obowiązują w przedziale 12:00—22:00 przez 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). 

A2A cena dostawy to 10 zł przy kwocie zamówienia od 150 zł do 299,99 zł. Darmowa dostawa jest możliwa, gdy zamówimy zakupy w minimalnej kwocie 300 zł. 

A2A opinie 

Co mówią klienci o usługach sklepu A2A? Jak wskazują liczne opinie internautów, market ten posiada najwyższej jakości żywność, która jest przewożona w odpowiednich warunkach. Dzięki temu jedzenie trafia do nas w pełni świeże i zdrowe. Dodatkowo, użytkownicy chwalą sobie darmową dostawę i liczne promocje, które regularnie pojawiają się na witrynie www. W ten sposób możemy sporo zaoszczędzić na codziennych zakupach. Jedną z najczęściej wspomnianych przez klientów zalet jest również oferta artykułów domowych. Konsumenci polecają ten sklep jako miejsce, w którym możemy zakupić produkty z różnych branż. Wówczas nie jest konieczne dojeżdżanie do wielu punktów stacjonarnych. 

Pytania i odpowiedzi

Sklep A2A market pochodzi z Polski, gdzie oferuje dostawy na terenie Warszawy i niektórych miejscowości poza stolicą.

Tak, w A2A market można robić zakupy przez internet. Jest to sklep online, który oferuje szeroką gamę produktów.

Sklep oferuje wyłącznie sprzedaż internetową przez dedykowaną stronę www. Niestety obecnie nie ma dostępnej aplikacji mobilnej dla klientów.

A2A market oferuje produkty w atrakcyjnych cenach. Regularne promocje i rabaty pozwalają klientom na oszczędzanie na codziennych zakupach.

W A2A market można kupić różne produkty - od produktów spożywczych, przez artykuły kosmetyczne i chemię, po dekoracje i przedmioty z zakresu wyposażenia domu.

Ze względu na to, że jest to sklep online, zakupy można robić o każdej porze. Zamówienia są jednak realizowane tylko od poniedziałku do soboty.

W trakcie realizacji zamówienia klienci mogą płacić za towary BLIKIEM, zbliżeniowo oraz urządzeniami mobilnymi.

Godziny dostawy w A2A market obowiązują w przedziale od 12:00 do 22:00, od poniedziałku do soboty.

A2A market jest sklepem internetowym. Dostarcza swoje produkty do klientów, nie masklepów stacjonarnych na terenie Polski.

4.5/5 - (2 oddanych ocen)