biedronka sklep

Właścicielem największej sieci detalicznej w Polsce, czyli Biedronki jest Jeronimo Martins Polska S.A. W samej Polsce dostępnych jest ponad 3000 sklepów, które mieszczą się 1100 miejscowościach całego kraju. Firma działa na rynku od ponad 20 lat. Z czego wynika sukces przedsiębiorstwa? Przede wszystkim ze strategii przyjętej przez właścicieli – najważniejsze są dla nich dokładnie wyselekcjonowane, wysokojakościowe produkty, a przy tym niskie ceny. Nie bez powodu przez wiele lat hasłem sklepu było: Biedronka – codziennie niskie ceny. Co ciekawe, już 2018 roku sieć współpracowała z co najmniej tysiącem różnych, polskich dostawców, którzy dostarczali aż 92% asortymentu sklepu. Spółka Jeronimo Martins zatrudnia 67 tysięcy pracowników i stanowi drugą co do wielkości firmę w Polsce.

W sklepie Biedronka zakupy to nie tylko artykuły spożywcze

Oferta sklepów Biedronka to przede wszystkim artykuły spożywcze, takie jak pieczywo, owoce, warzywa, mięsa, nabiał, przekąski czy półprodukty. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Dodatkowo jeśli chodzi o sklep Biedronka zakupy obejmują tu także różnego rodzaju chemię gospodarczą, kosmetyki, jedzenie dla zwierząt czy rzeczy dla dzieci. Dodatkowo sieć regularnie wprowadza do oferty nowości, a także oferty ograniczone czasowo. Wśród nich znajdziesz między innymi artykuły gospodarstwa domowego, odzież, zabawki, artykuły papiernicze, a nawet sprzęt RTV.

Co ważne, Biedronka sklep oferuje szeroką gamę produktów marki własnej, które cechują się wysoką jakością, a przy tym niską ceną. Jest to coś, co wyróżnia przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Na półkach królują głównie marki tej sieci handlowej, choć można znaleźć również produkty innych, znanych firm. W przypadku sieci Biedronka sklepy zawsze posiadają pełen asortyment, a ewentualne braki są zawsze uzupełniane przez pracowników, aby klientom niczego nie zabrakło. Ponadto do wielu sklepów wprowadzone zostały już kasy samoobsługowe oraz stoiska z wędlinami na wagę. Dodatkowym atutem sieci jest to, że godziny otwarcia Biedronki umożliwiają zrobienie zakupów bardzo wcześnie rano lub późnym wieczorem, co jest odpowiednie dla osób pracujących.

Biedronka godziny otwarcia

Jeśli chodzi o sieć handlową Biedronka godziny otwarcia w ciągu tygodnia rozpoczynają się od 7:00, a sklep zamykany jest standardowo o godzinie 23:00. Jest to więc jeden z najdłużej otwartych supermarketów. Natomiast jeżeli interesują Cię zakupy w weekend w sklepie Biedronka godziny otwarcia – sobota – prezentują się one tak samo jak w ciągu całego tygodnia, zaś w niedziele handlową zakupy zrobisz od 8:00 do 22:00.

Sprawdź godziny otwarć w poszczególnych miastach:

Dlaczego warto robić zakupy w Biedronce?

W sklepie Biedronka zakupy zawsze zrobisz najtaniej, a przy tym jakość jest tu naprawdę imponująca. W przypadku sieci Biedronka sklepy zawsze mają takie same ceny. Obowiązują tu liczne promocje, które możesz śledzić w gazetkach. Kolejną zaletą jest fakt, że godziny otwarcia Biedronki są bardzo szerokie, więc zdążysz wyposażyć się w potrzebne produkty przed czy po pracy. Także jeśli chodzi o sklep Biedronka godziny otwarcia – sobota, niedziela handlowa czy święta dają możliwość zrobienia pilnych zakupów. Jest więc to bardzo wygodne. Warto jednak śledzić, czy na stronie sieci Biedronka godziny otwarcia nie uległy zmianie z racji różnego rodzaju świąt czy wyjątkowych sytuacji.

O świadczeniu wysokiej jakości usług w przypadku tej sieci handlowej świadczy istnienie w przedsiębiorstwie Biedronka forum, które łączy klientów i pracowników. Dzięki temu można wyrazić swoją opinię, zapytać o coś czy rozwiać wątpliwości. W przypadku tak dużych dyskontów jak Biedronka forum bywa bardzo pomocne i umożliwia wymienianie się radami wśród pracowników oraz opiniami wśród klientów. Można tam znaleźć wiele cennych informacji.

Biedronka opinie

O sklepie Biedronka opinie klientów są bardzo pozytywne, zwłaszcza pod względem regularnie wprowadzanych promocji i wielkich wyprzedaży. Konsumenci polecają ten sklep przede wszystkim z powodu cyklicznie wydawanych gazetek promocyjnych, w których wybierzemy dobrej jakości żywność w atrakcyjnych cenach. Często wskazuje się również wysokie zniżki, obowiązujące np. przy zakupie kilku sztuk jednocześnie, a także rabaty udzielane na podstawie karty lojalnościowej. Opinie Biedronka to wysokie oceny konsumentów chętnie odwiedzających ten sklep każdego dnia.

3.4/5 - (12 oddanych ocen)