Biedronka Wrocław to jeden z najpopularniejszych marketów spożywczych, w których każdego dnia mieszkańcy robią zakupy spożywcze i wielobranżowe. Znajdziemy w nim różnego rodzaju produkty, dzięki którym nie tylko zadbamy o naszą codzienną dietę, ale także wyposażymy dom w niezbędne akcesoria, dekoracje i środki czystości. Różnorodna oferta Biedronki sprawia, że sklep zdobywa coraz więcej zwolenników wygodnych i tanich zakupów, które pozwalają ograniczyć wydatki, ale jednocześnie umożliwiają wybór najlepszej jakości żywności. W jakich lokalizacjach znajduje się Biedronka Wroclaw? Warto sprawdzić, gdzie jest otwarty najbliższy sklep, który klienci mogą odwiedzać bez przeszkód i konieczności poświęcania wiele czasu. 

Biedronka Wrocław – oferta 

Jeśli zamieszkujemy Wrocław, Biedronka to jeden z najpopularniejszych sklepów, który powinien stanowić kierunek naszych codziennych zakupów. W dobie wszechobecnego pośpiechu i mnogości obowiązków sklep spożywczy w pobliżu to kluczowe miejsce, które warto znaleźć. Na szczęście punkty marketu są zlokalizowane w wielu dzielnicach, dlatego nikt nie musi rezygnować z korzyści, jakie przynosi nam Biedronka ze swoją bogatą ofertą. 

W ofercie Biedronki znajdziemy wiele różnorodnych produktów żywnościowych w niskich cenach. Są to m.in. świeżo wypiekane na miejscu pieczywo, nabiał, owoce i warzywa, gotowe dania, przetwory, kawy i herbaty, napoje, mięso, ryby i owoce morza, ryże, kasze i makarony, oleje i oliwy, produkty sypkie, artykuły zwierzęce np. karmy i przekąski, sosy i zupy instant, przyprawy, przetwory rybne i mięsne, różnego rodzaju mąki, słodycze i słone przekąski oraz wiele innych. Dodatkowo, w ofercie znajdują się produkty bez laktozy, bezglutenowe, BIO czy ECO, a nawet żywność dla diabetyków, wegan i wegetarian. Dzięki temu odwiedzając sklep spożywczy we Wrocławiu znajdziemy wszystko, czego potrzeba nam do przyrządzania zdrowych i pysznych posiłków domowych. 

Jednak w Biedronkach kupimy nie tylko najlepszej jakości żywność. W ofercie znajdują się także innego rodzaju produkty, potrzebne w domach każdego z nas. Są to m.in. kosmetyki, środki czystości, artykuły higieniczne, produkty dla dzieci i niemowląt, odzież, dekoracje, akcesoria do kuchni i łazienki, sprzęt elektroniczny, książki, artykuły szkolne, sprzęt i odzież sportowa, akcesoria ogrodowe i wiele innych. 

W sklepie możemy bez problemu znaleźć także oryginalne produkty włoskie, greckie, hiszpańskie, azjatyckie, meksykańskie itp. Sieć organizuje specjalne tygodnie, podczas których oferowana jest najwyższej jakości żywność, pochodząca od zagranicznych dostawców. Dzięki temu możemy wprowadzić do naszych domowych kuchni powiew świeżości i eksperymentów kulinarnych. 

Biedronka dworzec Wrocław

Lokalizacja: Wrocław Główny

Adres: ul. Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. 

Kontakt: 800 080 010 

Biedronka pkp Wrocław to miejsce, z którego chętnie korzystają przede wszystkim podróżni, czekający na pociąg, ale również mieszkańcy wracający z pracy czy szkoły oraz osoby zamieszkujące pobliskie osiedla. Biedronka dworzec pkp Wrocław jest otwarta przez 6 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu możemy odwiedzić ją kiedy tylko znajdziemy chwilę na wygodne zakupy. Dotarcie do sklepu nie jest trudne, gdyż market znajduje się w widocznym miejscu, naprzeciwko głównego budynku dworca. 

Biedronka Jedności Narodowej Wrocław

Lokalizacja: Wrocław Śródmieście

Adres: ul. Jedności Narodowej 72/80, 50-302 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 07:00-21:00. W niedzielę 09:00-20:00. 

Kontakt: 800 080 010, 22 205 33 00. 

Sklep zlokalizowany jest w dzielnicy śródmieście, czyli w samym centrum Wrocławia, dzięki czemu bez problemu możemy odwiedzić to miejsce wracając z pracy czy szkoły. Przy markecie znajduje się dostępny dla klientów duży parking oraz miejsca rowerowe. Punkt jest wszechstronny i oferuje bogaty wybór różnego rodzaju produktów. 

Biedronka Królewiecka Wrocław

Lokalizacja: Wrocław Fabryczna 

Adres: ul. Królewiecka 68, 54-117 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-23:30, w niedzielę 08:00-20:00.

Kontakt: 800 080 010.

Biedronka na ul. Królewieckiej to sklep znajdujący się w centrum osiedla Królewiecka, powstałego na terenie dzielnicy Fabryczna. Z punktu każdego dnia korzystają setki osób mieszkających w pobliżu i chwalących wysoką jakość obsługi klienta. Zdecydowanym plusem sklepu w tej lokalizacji są długie godziny otwarcia punktu. Niemal przez cały tydzień zrobimy w nim zakupy aż do 23:30. Dzięki temu nawet gdy późno wracamy z pracy czy z podróży, możemy odwiedzić ulubiony sklep i wyposażyć domową lodówkę w zdrową żywność i innego rodzaju produkty. 

Biedronka Zielińskiego Wrocław

Lokalizacja: Wrocław-Krzyki 

Adres: ul. Zielińskiego 61, 53-523 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-23:30. W niedzielę punkt nieczynny. 

Kontakt: 800 080 010. 

Sklep znajdujący się w dzielnicy Wrocław-Krzyki, zaraz obok osiedla mieszkaniowego. Doskonała lokalizacja i długie godziny otwarcia punktu umożliwiają pełną wygodę w korzystaniu z oferty Sieci. Do Biedronki na ul. Zielińskiego mamy naprawdę blisko, a ulubiony sklep możemy odwiedzić nawet do 23:30. Często mieszkańcy z innych dzielnic decydują się na dojazd do tego punktu ze względu na mniejszy ruch. 

Biedronka 24h Wrocław

We Wrocławiu znajduje się wiele punktów całodobowych, w których możemy zrobić zakupy o dowolnej porze dnia i nocy. Są to punkty na:

— Ul. Nowowiejskiej 48

— Ul. Kiełczowskiej 66D

— Ul. Żernickiej 207

— Ul. Horbaczewskiego 22

— Ul. Armii Krajowej 37

— Ul. Krynicka 1

— Ul. Sarniej 1

— Ul. Parafialnej 21

— Ul. Jedności Narodowej 72/80

— Ul. Wróblewskiego 7a.

— Ul. Strachocińskiej 192

— Ul. Królewieckiej 68

— Ul. Sułowskiej 7

— Ul. Ślężna 130-134

— Ul. Czekoladowej 81

— Ul. Gagarina 19

Biedronka Wrocław czynna do północy

— Ul. Popowicka 134

— Ul. Trzmielowicka 7/9

— Ul. Pszczelarska 9

— Ul. Kiełczowska 137A

— Pl. Konstytucji 3 Maja.

— Ul. Wilanowska 25

— Ul. Przedwiośnie 1

— Ul. Sucha 1

— Ul. Grabiszyńska 240

— Ul. Bystrzycka 55

— Ul. Solskiego 46-48

— Ul. Krawiecka 3/3A

— Ul. Borowska 114

— Ul. Zwycięska 9-23

— Ul. Legnicka 57b

— Pl. Grunwaldzki 12-14B 

— Ul. Kozanowska 2

— Ul. Św. Jerzego 2

— Ul. Strzegomska 194

— Ul. Komandorska 147

— Ul. Pretficza 37

— Ul. Grabarska 2

— Ul. Szewska 6/7

5/5 - (1 oddanych ocen)