W całej Polsce pojawia się coraz więcej sklepów spożywczych i nie tylko, które oferują wiele różnych produktów w atrakcyjnych cenach. Każdy konsument ma inne preferencje odnośnie kupowanych produktów, lokalizacji sklepu, jak i sposobu obsługi klienta, dlatego hipermarkety i mniejsze firmy walczą ze sobą, proponując coraz lepsze wyroby i poszerzając swoją ofertę.

Biedronka Olsztyn – czym się wyróżnia?

Biedronka Olsztyn to sieć sklepów posiadających w ofercie nie tylko produkty żywnościowe pierwszej potrzeby, ale także odzież, wyposażenie domu oraz różnego rodzaju gadżety RTV i AGD. Zakupy spożywcze online możliwe są w wielu sklepach, jednak Biedronka Olsztyn proponuje swoim klientom obsługę stacjonarną na najwyższym poziomie oraz możliwość zamawiania towarów poprzez jedną z firm kurierskich dostarczających żywność. Wszystkie sklepy Biedronka Olsztyn oferują bogaty asortyment produktów oraz wyroby pochodzące od lokalnych dostawców. To gwarancja świeżości i najniższych cen przekładająca się na duże zadowolenie konsumentów w całym mieście. Każdy sklep Biedronka w Olsztynie posiada kasy samoobsługowe, jak i te dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Wystarczy udać się do wybranego punktu sprzedaży, aby przekonać się, że bogaty asortyment to nie wszystkie atuty tej sieci sklepów.

Biedronka Olsztyn – atrakcyjne ceny i pomocna obsługa

Wszystkie sklepy Biedronka Olsztyn stawiają ponad wszystko zadowolenie konsumentów, dokładając wszelkich starań, aby sprzedawane produkty były w najatrakcyjniejszych cenach. Każda Biedronka Olsztyn godziny otwarcia dostosowała tak, aby wszyscy klienci mogli zrealizować zakupy w dogodnym dla nich czasie. Oprócz atrakcyjnych cen i wykwalifikowanej kadry pracowników pracujących w oddziałach Olsztyn Biedronka sprowadza żywność od lokalnych dostawców, wspierając krajową gospodarkę i rolników. 

Biedronka Olsztyn Poprzeczna

Adres: Poprzeczna 24, 10-900 Olsztyn

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Biedronka Olsztyn Poprzeczna to punkt sprzedaży zlokalizowany w północnej części miasta. Sklep jest doskonale skomunikowany z każdą częścią miasta, dzięki czemu wszyscy konsumenci mogą w prosty sposób dostać się do sklepu. Dla mobilnych klientów dostępny jest także darmowy parking. Dogodne godziny pracy i wykwalifikowana kadra to główne cechy wyróżniające ten sklep.

Biedronka Wilczyńskiego Olsztyn

Adres: Bp. T. Wilczyńskiego 4, 10-686 Olsztyn

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Sklep Biedronka Wilczyńskiego Olsztyn położony jest w południowej części miasta. Na miejscu można nabyć produkty pochodzące od lokalnych dostawców oraz z różnych regionów świata. Aktualna oferta sprzedażowa zależna jest od gazetki obowiązującej w danym okresie. Ciekawostką jest fakt, że według analizy Google to jeden z najchętniej odwiedzanych sklepów w Olsztynie w ciągu tygodnia.

Biedronka Olsztyn Jaroty

Adres: Jarocka 84, 10-699 Olsztyn

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Biedronka Olsztyn Jaroty udostępnia dla swoich klientów darmowy parking samochodowy. Warto też wspomnieć, że na miejscu znajdują się stojaki rowerowe oraz wózki, z których można korzystać za drobną kaucją. Sklep honoruje kartę lojalnościową marki oraz różnego rodzaju bony na artykuły spożywcze. Zakupy w tym punkcie można także robić za pośrednictwem firmy dostarczającej żywność bezpośrednio pod drzwi konsumenta.

5/5 - (1 oddanych ocen)