Jeśli często robimy zakupy w sieci Biedronka, Kraków umożliwia nam wybór ulubionego spośród wielu punktów, rozmieszczonych w różnych zakątkach miasta. Dzięki szerokiej ofercie pod względem lokalizacji, możemy znaleźć pobliski sklep, do którego dotarcie nie będzie zajmowało wiele czasu. Dodatkowo, w przypadku braku towaru promocyjnego w danym sklepie stacjonarnym, możemy bez przeszkód wybrać się do innego w pobliżu. Nie tylko z tych powodów Biedronka Krakow zdobywa coraz więcej miłośników. Sieć oferuje wiele różnorodnych rabatów, dzięki czemu oszczędzamy na codziennych zakupach. 

Biedronka Kraków – jaka jest oferta?

Biedronka to jeden z najpopularniejszych sklepów w Polsce, który z dnia na dzień jest odwiedzany przez coraz większą liczbę klientów. Sieć posiada bardzo bogatą ofertę żywnościową w niskich cenach, a nawet produkty przeznaczone dla wegan i wegetarian, bezglutenowe, bez laktozy, dla diabetyków, dla sportowców i wiele innych. Dodatkowo, jak wskazuje gazetka z aktualnymi promocjami, w ofercie znajdziemy asortyment z działów: chemia i środki czystości, kosmetyki, artykuły higieniczne, produkty zwierzęce, żywność dla dzieci i niemowląt, dekoracje do domu i ogrodu, sprzęt elektroniczny, odzież i obuwie, akcesoria sportowe, księgarnia, tekstylia, akcesoria kuchenne i łazienkowe, GSM, artykuły papiernicze i biurowe i wiele innych. 

W Biedronce również miłośnicy zagranicznych kuchni znajdą coś idealnego dla siebie. Bowiem ten sklep spożywczy organizuje regularne promocje na produkty żywnościowe najlepszych marek z obcych krajów. Są to np. żywność grecka, hiszpańska, włoska, azjatycka, meksykańska itp. Dzięki temu każdego dnia możemy wprowadzić do naszej domowej kuchni nieco eksperymentów kulinarnych i urozmaicić codzienne posiłki. Jeśli naszym miejscem zamieszkania jest Kraków, Biedronka w tym mieście posiada wiele punktów sprzedaży, zlokalizowanych w różnych dzielnicach. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie akurat przebywamy, możemy z łatwością kupić ulubione produkty w pobliskim sklepie. 

Sklepy biedronka Kraków – adresy i godziny otwarcia

W Krakowie znajduje się aż kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych popularnej sieci spożywczej. Dzięki temu mamy szeroki wybór punktów i możemy znaleźć ulubiony, który będzie spełniał nasze potrzeby nie tylko pod względem lokalizacji, ale również oferty i obsługi. 

Biedronka rynek Kraków

Adres: Rynek Główny 34, 31-010 Kraków

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-23:30. W niedzielę sklep czynny w godzinach 06:00-22:00. 

Kontakt: 800 080 010.

Biedronka na Rynku Głównym w Krakowie to najpopularniejszy sklep w całym mieście, który chętnie odwiedzają nie tylko mieszkańcy, ale też turyści. Znajdziemy w nim pełen asortyment sieci w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, Biedronka Kraków rynek posiada oddzielne stoisko monopolowe, w którym umieszczono szeroką ofertę różnego rodzaju alkoholi. 

Biedronka wrocławska Kraków

Adres 1: ul. Wrocławska 28, 30-024 Kraków

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-23:30. W niedzielę punkt jest nieczynny. 

Kontakt: 800 080 010 

Adres 2: ul. Wrocławska 67, 30-011 Kraków

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę punkt jest nieczynny. 

Kontakt: 800 080 010.

Na ulicy Wrocławskiej w Krakowie znajdziemy aż dwa punkty stacjonarne Biedronki. Oba sklepy są otwarte do stosunkowo późnych godzin, dzięki czemu możemy wybrać dogodny moment na zakupy spożywcze. Sklep przy ul. Wrocławskiej 28 jest czynny aż do 23:30. To doskonała opcja dla osób, które pracują do późna lub chcą uniknąć długich kolejek i wolą swobodne zakupy bez tłumów. 

Biedronka łokietka Kraków

Adres 1: ul. Władysława Łokietka 136, 31-334 Kraków

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-23:30. W niedzielę sklep jest nieczynny. 

Kontakt: 800 080 010

Adres 2: ul. Władysława Łokietka 5, 30-010 Kraków.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę sklep jest nieczynny. 

Kontakt: 800 080 010

Na ulicy Władysława Łokietka w Krakowie znajdziemy dwa sklepy stacjonarne Biedronki. Punkty możemy odwiedzić do późnych godzin wieczornych, albo skorzystać z możliwości dostawy pod wskazany adres. Wystarczy pobrać aplikację glovo i wybrać potrzebne. produkty, a kurier dostarczy nasze zamówienie prosto pod drzwi. 

Biedronka os strusia

Adres: Osiedle Józefa Strusia 23, 31-810 Kraków

Godziny otwarcia: od poniedziałku do środy 05:00-23:30, czwartek 05:00-02:00, piątek i sobota 05:00-23:30. W niedzielę sklep jest nieczynny. 

Kontakt: 800 080 010.

Na osiedlu Józefa Strusia w Krakowie znajduje się duży punkt stacjonarny z wszechstronnym parkingiem dla klientów sklepu i specjalnymi miejscami dla osób niepełnosprawnych. Doskonała lokalizacja sprawia, że punkt ten jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców osiedla. Dodatkowo, w czwartek sklep jest otwarty aż do 02:00 w nocy. Dzięki temu możemy uniknąć długich kolejek i wybrać się na zakupy o późniejszej porze, zwłaszcza gdy planujemy weekendowy relax. 

Biedronka chełmońskiego Kraków

Adres: ul. Józefa Chełmońskiego 255, 31-348 Kraków

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-23:30. W niedzielę ten punkt jest nieczynny. 

Kontakt: 800 080 010.

Sklep na ulicy Chełmońskiego w Krakowie jest mniejszy niż klasyczne punkty Biedronki, jednak został otwarty niedawno, dzięki czemu cechuje się oryginalnym designem. Klienci chwalą sobie ogólną czystość w markecie i dobre rozplanowanie towaru na półkach. Dzięki temu możemy z łatwością znaleźć wszystko, czego aktualnie nam potrzeba. 

Biedronka 24h Kraków

Większość sklepów sieci jest czynna w godzinach 06:00-23:30 lub 06:00-22:00, a niektóre z nich oferują dłuższe godziny otwarcia w pojedyncze dni. Jednak w Krakowie znajdziemy również kilka punktów stacjonarnych Biedronki, które są otwarte całodobowo. Znajdują się one na:

— ul. Osiedle Na Stoku 53

— ul. Balickiej 57

— ul. Zygmunta Glogera 22

— ul. Powstańców 3

— ul. Ofiar Dąbia 14 (tylko od wtorku do soboty). 

Oceń artykuł