Sieć sklepów Biedronka Kielce to markety o bogatym asortymencie, który codziennie uzupełniany jest, aby wszyscy klienci mogli nabyć wszelkie niezbędne produkty spożywcze i nie tylko. Ogólnopolska grupa sklepów cieszy się ogromną popularnością wśród klientów zarówno w mniejszych, jak i większych miejscowościach.

Biedronka Kielce – oferta sklepów

Analizując ofertę sklepów Biedronka Kielce, trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na fakt, że w asortyment placówek wchodzą wszelkiego rodzaju produkty spożywcze, domowego użytku oraz odzież i akcesoria dla zwierząt. To jednak nie wszystko, gdyż każdy sklep biedronka Kielce obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Jeśli chodzi o ofertę produktową, warto wyróżnić zawsze świeże warzywa i owoce, które można kupić w placówkach Biedronka Kielce. Większość produktów pochodzi od lokalnych dostawców, dzięki czemu te wyróżniają się zawsze świeżością i niepowtarzalnym smakiem. Każdy ma swój ulubiony sklep spożywczy na danym terenie. W przypadku osób zamieszkujących Kielce Biedronka jest najpopularniejszym sklepem.

Sklep Biedronka Kielce – wygoda i atrakcyjne ceny

Każdy sklep Biedronka Kielce godziny otwarcia dostosował bezpośrednio do potrzeb większości konsumentów, dzięki czemu każdy może robić zakupy w dogodnych dla niego godzinach. Ciekawostką jest też fakt, że wszystkie markety honorują kartę lojalnościową moja biedronka, która umożliwia pozyskanie ciekawych rabatów lub punktów wymiennych na cenne nagrody rzeczowe oraz bony na zakupy.

Biedronka Kielce Poleska

Adres: Poleska 39A, 25-325 Kielce

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Biedronka Kielce Poleska to miejsce, w którym konsumenci chętnie robią zakupy spożywcze i nie tylko. Dogodne godziny pracy oraz dostępność aż 6 dni w tygodniu to tylko niektóre aspekty wpływające na pozytywne opinie klientów na temat tego marketu. Punkt znajduje się nieopodal centrum Kielc oraz w doskonale skomunikowanej lokalizacji, dzięki czemu wszyscy klienci mogą dojechać na zakupy komunikacją miejską. Warto też zauważyć, że na miejscu dostępny jest darmowy parking dla klientów.

Biedronka Jagiellońska Kielce

Adres: Jagiellońska 25, 25-608 Kielce

Godziny otwarcia: 6:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Sklep Biedronka Jagiellońska Kielce to punkt sprzedaży zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Zarówno godziny otwarcia marketu, jak i dostępność towarów dostosowane zostały tak, aby wszyscy zainteresowani mogli nabyć potrzebne im produkty – nie tylko te żywnościowe. Ważne jest to, że osoby pracujące w sklepie to wykwalifikowana kadra, dzięki czemu poziom obsługi klienta utrzymywany jest na najwyższym poziomie. Logiczne ułożenie regałów sklepowych oraz duża powierzchnia to główne atuty tego lokalu.

Biedronka 1 Maja Kielce

Adres: ul. 1 Maja 156, 25-614 Kielce

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Dogodna lokalizacja w niewielkiej galerii handlowej to główny atut, jakim wyróżnia się Biedronka 1 Maja Kielce. Punkt czynny jest 6 dni w tygodniu oraz udostępnia dla klientów liczne udogodnienia. W ofercie sklepu można znaleźć różnego rodzaju produkty żywnościowe pochodzące z krajów całego świata. Aktualnie obowiązująca oferta spożywcza i nie tylko zależna jest od informacji zawartych w gazetce.

Biedronka Tarnowska Kielce

Adres: Tarnowska 4, 25-394 Kielce

Godziny otwarcia: 6:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Biedronka Tarnowska Kielce znajduje się tuż przy parku miejskim oraz Targowisku. Ze względu na lokalizację jest to najlepszy punkt, w którym można zarobić zakupy spożywcze i nie tylko. Na miejscu honorowana jest karta lojalnościowa oraz dostępny jest parking dla klientów. Produkty sprzedawane w sklepie pochodzą od lokalnych dostawców, a w ramach promocji można nabyć także wyroby z asortymentu elektroniki, wyposażenia domu oraz odzieży. Każdy klient może na miejscu skorzystać także z wózków na zakupy dostępnych za niewielką kaucją w wysokości 1, 2 lub 5 złotych.

5/5 - (1 oddanych ocen)