Wiele osób zamieszkujących miejscowość, jaką są Tychy, poszukuje jak najtańszych miejsc, w których można kupić atrakcyjne cenowo towary żywnościowe i nie tylko. To nie jedyny aspekt, który decyduje o tym, czy dany konsument wybierze konkretny sklep wielobranżowy. Warto dowiedzieć się, jak działają sklepy spożywcze i nie tylko na terenie tego miasta oraz które z nich są warte uwagi podczas wykonywania zakupów.

Biedronka Tychy – jak funkcjonuje na terenie miasta?

Biedronka Tychy to sieć sklepów wielobranżowych, które otwarte są 6 dni w tygodniu od samego rana do późnego wieczora. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy Tych mogą swobodnie dokonywać zakupów spożywczych i nie tylko w wybranych przez nich godzinach. Zakupy spożywcze online to wygodna forma zaspokajania swoich podstawowych potrzeb, jednak warto udać się do jednego ze sklepów Biedronka Tychy i samodzielnie dokonać weryfikacji tego, jak świeże są oferowane produkty. Na terenie tego miasta wszystkie Biedronki Tychy wyróżniają się kilkoma aspektami, do których zaliczamy przede wszystkim:

 • Wykwalifikowaną kadrę pracowniczą
 • Bogatą ofertę produktów żywnościowych, alkoholi i wielu innych
 • Darmowe parkingi
 • Kasy samoobsługowe
 • Atrakcyjne promocje i rabaty na kartę lojalnościową

Powyższe elementy to tylko niektóre z cech, jakimi wyróżniają się sklepy Biedronka Tychy. Godziny otwarcia wszystkich punktów zostały dostosowane tak, aby pracownicy sklepu mogli bez pośpiechu wyłożyć towar na sklepowe witryny dla konsumentów. Zarówno darmowe parkingi, kasy samoobsługowe z obsługą kart płatniczych, jak i gazetki promocyjne zmieniane raz w tygodniu to sposoby na przyciągnięcie nowych klientów na terenie tego miasta.

Biedronka Tychy – co oferuje konsumentom?

Co oferują sklepy działające w miejscowości Tychy? Biedronka jako duża sieć marketów wielobranżowych daje możliwość zakupu produktów żywnościowych od lokalnych dostawców, owoców pochodzących z całego świata oraz wszelkiego rodzaju produktów użytku domowego. Warto też wspomnieć, że każdy sklep honoruje kartę lojalnościową Moja Biedronka, która uprawnia do skorzystania z aktualnych rabatów i promocji. Co znajduje się w głównej ofercie produktowej tej sieci sklepów?

 • Regionalne wyroby
 • Świeże warzywa i owoce
 • Elektronika
 • Odzież
 • Wyposażenie domu
 • Alkohole

Powyższe pozycje to tylko niektóre z produktów, jakie można spotkać w marketach na terenie tego miasta. Ciekawostką jest też fakt, że sklepy wdrażają co jakiś czas do swojej oferty wyroby sezonowe lub nawiązujące do tradycji wybranego kraju. Dużą popularnością wśród konsumentów cieszą się tygodnie Włoskie i Francuskie.

Biedronka Tychy Kopernika

Adres: Kopernika 28, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Biedronka Tychy Kopernika to oddział sklepowy, który udostępnia wszystkim klientom darmowy parking, kasy samoobsługowe oraz znajduje się w dzielnicy Śródmieście. Co ciekawe, na miejscu zawsze można znaleźć świeże produkty żywnościowe i skorzystać z pomocy wykwalifikowanych kasjerów.

Biedronka Tychy Katowicka

Adres: Zwierzyniecka 2, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Sklep Biedronka Tychy Katowicka znajduje się na obrzeżach miasta, dzięki czemu dojazd mieszkańców zamieszkujących te tereny jest szczególnie wygodny. Na miejscu konsumenci mogą skorzystać z wózków sklepowych dużych gabarytów całkowicie za darmo. 

Biedronka Tychy Armii Krajowej

Adres: ul. Armii Krajowej 61, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Punkt sprzedaży znajdujący się w południowej części miasta to właśnie Biedronka Tychy Armii Krajowej. Dla klientów na miejscu wprowadzono liczne udogodnienia takie, jak np. miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych oraz kasy samoobsługowe z możliwością płatności bezgotówkowych.

5/5 - (1 oddanych ocen)