W dzisiejszych czasach konsumenci poszukują w sklepach spożywczych i dużych hipermarketach jak najtańszych produktów, które zbytnio nie obciążą domowego budżetu. Większość osób zachowuje przy tym zdrowy rozsądek i pragnie kupić także zdrowe produkty żywnościowe. Warto wiedzieć, jaki sklep wybrać, aby mieć dostęp do najlepszej oferty produktów spożywczych, alkoholowych i innych.

Biedronka Koszalin – czym się wyróżnia?

Biorąc pod uwagę sklep Biedronka Koszalin, można wymienić kilka aspektów, którymi się wyróżnia spośród innych placówek konkurencyjnych sieci sklepów wielobranżowych. Do najważniejszych atutów tej firmy zaliczamy:

 • Dogodne godziny pracy,
 • Darmowe parkingi,
 • Dostęp do kas samoobsługowych,
 • Bogata oferta produktowa,
 • Dostęp do regionalnych wyrobów spożywczych,
 • Atrakcyjne ceny.

Wszystkie powyższe aspekty dotyczą wszystkich sklepów Biedronka Koszalin. Ze względu na tak wiele pozytywnych cech sieć tych sklepów wielobranżowych na terenie miasta cieszy się coraz większym zainteresowaniem konsumentów. Warto też wspomnieć nieco więcej na temat tego, jakie produkty można nabyć na miejscu. Biedronka w Koszalinie sprzedaje takie produkty, jak:

 • Lokalne wyroby żywnościowe,
 • Owoce z całego świata,
 • Świeże warzywa,
 • Alkohol,
 • Artykuły RTV i AGD,
 • Wyposażenie samochodu.

To jednak nie wszystko, co oferuje sklep znajdujący się w mieście Koszalin. Biedronka sprzedaje także sezonowe produkty zamieszczone w gazetkach promocyjnych, do których zaliczamy: elementy mechaniki samochodowej, odzież i inne. Warto też wiedzieć, że zakupy z dowozem w tej sieci sklepów wielobranżowych nie są możliwe. Klienci mogą dokonywać zakupów wyłącznie stacjonarnie w wybranych sklepach otwartych 6 dni w tygodniu. Biedronka Koszalin godziny otwarcia dostosowała do potrzeb większości konsumentów tak, aby każdy mógł nabyć potrzebne towary o każdej porze dnia.

Biedronka Koszalin Morska

Adres: Morska 53, 75-215 Koszalin

Godziny otwarcia: 6:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty

Biedronka Koszalin Morska znajduje się w północnej części miasta. Ten punkt sprzedaży udostępnia swoim klientom darmowy parking, wózki sklepowe oraz bogaty asortyment towarów spożywczych i nie tylko. Warto też wspomnieć o tym, jak dostosowane zostały przez firmę Biedronka godziny otwarcia. Koszalin to średniej wielkości miasto, którego mieszkańcy najczęściej pracują w ciągu dnia. Z tego względu konsumenci najczęściej robią zakupy późnym popołudniem.

Biedronka 4 marca Koszalin

Adres: 4 Marca 33, 75-736 Koszalin

Godziny otwarcia: 6:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Sklep zlokalizowany w południowej części miasta tuż przy galerii handlowej to właśnie Biedronka 4 marca Koszalin. Na miejscu można nabyć różnego rodzaju produkty żywnościowe, alkohol i wyposażenie domu w zależności od aktualnie obowiązującej oferty. Istotne jest także to, że sklep honoruje kartę lojalnościową, dzięki której można zyskać atrakcyjne rabaty na cały asortyment marketu.

5/5 - (1 oddanych ocen)