Mieszkańcy Opola wykazują duże zainteresowanie ofertą sklepów spożywczych i nie tylko. Szybko zmieniające się preferencje konsumentów, zwiększające się ceny oraz chęć kupowania zdrowych produktów żywnościowych sprawiają, że klienci poszukują jak najlepszych dostawców żywności i innych wyrobów potrzebnych do codziennego funkcjonowania.

Biedronka Opole – oferta sklepów

Biedronka Opole to część sieci sklepów, która w ofercie posiada różnego rodzaju artykuły spożywcze, RTV, AGD oraz elektronikę. Ciekawostką jest fakt, że okresowo pojawiają się także produkty przeznaczone do mechaniki samochodowej. Warto też wspomnieć, że Biedronka Opole ma bogatą ofertę alkoholi w postaci win, nalewek i piwa. Co ważne wielu klientów na terenie Opola docenia znajdujący się sklep spożywczy w pobliżu. Biorąc pod uwagę ofertę produktową tej sieci sklepów działającej na terenie całej Polski, można powiedzieć, że to jednak z najatrakcyjniejszych propozycji, jakie aktualnie są dostępne na rynku.

Biedronka Opole – jak funkcjonuje?

Każda Biedronka Opole godziny otwarcia dostosowała tak, aby zadowolić większość konsumentów zamieszkujących to miasto. Na miejscu konsumenci mogą robić zakupy od rana do wieczora aż 6 dni w tygodniu. To, co docenia większość osób to wysoki poziom obsługi klienta, bogaty asortyment oraz darmowe parkingi dla wszystkich klientów bez ograniczeń na terenie miasta Opole. Biedronka honoruje w każdej placówce na terenie tego miasta kartę lojalnościową, która uprawnia do skorzystania z aktualnych promocji i rabatów na przecenione produkty żywnościowe i nie tylko.

Biedronka Wrocławska Opole

Adres: Wrocławska 3, 45-703 Opole

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Biedronka Wrocławska Opole to punkt sprzedaży, który zlokalizowany jest nieopodal olsztyńskiego rynku w pobliżu placówki ZUS. Warto zauważyć, że na miejscu klienci mogą skorzystać z obsługi bezgotówkowej, kas samoobsługowych oraz możliwości wypożyczenia wózków za drobną kaucją wynoszącą 1,2 lub 5 złotych. Na miejscu dla wszystkich konsumentów dostępny jest także wygodny parking, który oddany został do użytku całkowicie za darmo.

Biedronka Opole Oleska

Adres: Oleska 104, 44-052 Opole

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Sklep Biedronka Opole Oleska to lokal umiejscowiony w północnej części Opola. To miejsce jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami miasta za pośrednictwem publicznej komunikacji miejskiej, dzięki czemu robienie zakupów w tej placówce jest niezwykle komfortowe. Klienci obsługiwani są 6 dni w tygodniu praktycznie od wczesnego poranka aż do wieczora. Asortyment sklepu to głównie produkty żywnościowe pochodzące od lokalnych dostawców oraz sezonowe produkty z całego świata.

Biedronka Opole Wiejska

Adres: Wiejska 141B, 45-302 Opole

Godziny otwarcia: 6:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Bogaty asortyment, darmowy parking oraz dogodna lokalizacja to główne atuty, jakimi wyróżnia się Biedronka Opole Wiejska. Jest to miejsce, do którego najchętniej uczęszczają konsumenci zamieszkujący północne obrzeża miasta. Największy ruch w tym punkcie przypada na godziny popołudniowe. Oferta sklepu skierowana jest do wszystkich osób ceniących sobie zdrową żywność oraz produkty pochodzące z całego świata.

Biedronka Opole Ozimska

Adres: ul. Ozimska 48, 45-368 Opole

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Biedronka Opole Ozimska to sklep zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, gdzie konsumenci mogą nabyć różnego rodzaju produkty żywnościowe pochodzące od lokalnych dostawców, alkohol oraz wyposażenie domu, które występuje sezonowo w ofercie sklepu.

5/5 - (1 oddanych ocen)