Na terenie Gliwic funkcjonuje wiele lokalnych sklepów oraz tych, które należą do dużych spółek handlowych. Warto wiedzieć, że wszystkie markety działające na terenie miasta stawiają na zadowolenie klientów oraz świeże produkty żywnościowe. Gdzie jednak można dostać świeże warzywa i owoce w najlepszych cenach? Jak robić zakupy, by zaoszczędzić? Wystarczy podjąć dobrą decyzję jeśli chodzi o wybór sklepu wielobranżowego, w którym najczęściej robi się zakupy.

Biedronka Gliwice – jak działają sklepy na terenie miasta?

Biedronka Gliwice to sieć sklepów wielobranżowych, w których sprzedawane są wysokiej jakości produkty żywnościowe pochodzące od lokalnych dostawców i nie tylko. W ofercie Biedronki Gliwice można znaleźć także różnego rodzaju akcesoria domowe, wyposażenie RTV i AGD oraz sezonowe produkty pochodzące z całego świata. Sklepy spożywcze tego typu stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług, świeże towary oraz zadowolenie konsumentów. Przekłada się to na coraz większe zainteresowanie zakupami właśnie w sklepach Biedronka na terenie Gliwic. Wystarczy udać się na miejsce do dowolnego punktu sprzedaży, aby przekonać się, jak bogaty asortyment oferują sklepy Biedronka Gliwice.

Biedronka Gliwice – czym się wyróżnia spośród innych marketów?

W stacjonarnych punktach sprzedaży Biedronka Gliwice godziny otwarcia zostały dostosowane tak, aby każda osoba zamieszkująca to miasto mogła w wygodny sposób zrealizować zakupy spożywcze. Aspekty, jakimi wyróżniają się sklepy Biedronka w Gliwicach to głównie:

  • Szeroki asortyment produktów
  • Zawsze świeże warzywa i owoce
  • Dostęp do produktów regionalnych i zagranicznych
  • Atrakcyjne rabaty
  • Możliwość skorzystania z kas samoobsługowych

Wiele osób pracuje w ciągu dnia i kupuje zaopatrzenie domowe z samego rana lub późnym wieczorem. Z tego względu na terenie miasta Gliwice Biedronka zdecydowała się zamontować kasy samoobsługowe umożliwiające szybsze płatności bezgotówkowe. Takie rozwiązanie przyczyniło się także do rozładowania kolejek w sklepach.

Biedronka Gliwice Kozielska

Adres: Kozielska 111, 44-120 Gliwice, Kozielska 2, 44-120 Gliwice, Kozielska 33, 44-120 Gliwice

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Biedronka Gliwice Kozielska to aż trzy punktu sprzedaży znajdujące się na długości jednej ulicy. Ze względu na duże natężenie mieszkańców w jednej lokalizacji marka postanowiła otworzyć większą ilość sklepów, aby rozładować kolejki. Na miejscu dla wszystkich klientów dostępne są darmowe miejsca parkingowe, kasy samoobsługowe oraz wózki dostępne za kaucją.

Biedronka Dworcowa Gliwice

Adres: Dworcowa 44, 44-100 Gliwice

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Punkt sprzedaży Biedronka Dworcowa Gliwice leży w bliskim otoczeniu rynku. To doskonale umiejscowiony sklep, który jest świetnie skomunikowany z infrastrukturą miejską. Dzięki temu wszyscy klienci mogą wygodnie dojechać na miejsce zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Na miejscu dostępne są warzywa, owoce, produkty regionalne oraz cały asortyment ujęty w gazetce promocyjnej.

Biedronka Gliwice Toszecka

Adres: Toszecka 129, 44-117 Gliwice

Godziny otwarcia: 5:00 – 23:30 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Warto wiedzieć, że Biedronka Gliwice Toszecka honoruje karty lojalnościowe, które uprawniają do uzyskania ciekawych rabatów na artykuły spożywcze i nie tylko. Warto robić zakupy w tym miejscu jeśli mieszka się na północnych obrzeżach tego miasta.

5/5 - (1 oddanych ocen)