Mieszkańcy Kołobrzegu mogą korzystać z oferty wielu sieci sklepów wielobranżowych, które oferują różnorodne produkty żywnościowe i nie tylko. Warto wiedzieć, że w dużych sieciach marketów najczęściej znajdują się produkty pochodzące zarówno od lokalnych dostawców, jak i tych z całego świata, dzięki czemu oferta produktowa staje się atrakcyjna dla większości konsumentów.

Biedronka Kołobrzeg – atuty sklepów na terenie miasta

Biedronka Kołobrzeg cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem konsumentów na terenie całego miasta. Do głównych cech, jakimi wyróżniają się sklepy tej marki, zaliczamy:

  • Szeroki asortyment produktów żywnościowych i nie tylko,
  • Dużą ofertę alkoholi,
  • Darmowe parkingi dla klientów,
  • Profesjonalną obsługę klienta,
  • Łatwy dostęp do kas samoobsługowych oraz wózków ułatwiających zakupy.

To tylko podstawowe atuty, jakimi wyróżnia się każdy sklep Biedronka Kołobrzeg. Warto zauważyć, że ta sieć sklepów na terenie miasta posiada największą sieć lokalnych dostawców, którzy dostarczają świeże warzywa, owoce i inne plony rolne. Ciekawostką jest fakt, że Biedronka Kołobrzeg godziny otwarcia dostosowała tak, aby każdy klient mógł w dogodnym dla siebie czasie zrealizować zakupy. Wielu klientów docenia aspekty, jakimi charakteryzują się sklepy Biedronka w mieście Kołobrzeg. Co ważne, Biedronka w Kołobrzegu honoruje kartę lojalnościową, która uprawnia każdego konsumenta do skorzystania z atrakcyjnych rabatów i aktualnej promocji na produkty wynikające z gazetki.

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie Biedronka Kołobrzeg?

W mieście Kołobrzeg Biedronka jako sieć sklepów cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów w każdym wieku. Większość marketów zlokalizowana jest tak, aby była klienci mieli łatwy dostęp do oferty oraz mogli dojechać do punktu bez problemu z każdej części miasta. Warto robić zakupy w placówkach należących do tej marki pomijając sklep spożywczy online, który realizuje zamówienia całkowicie przez internet z dostawą do klienta. Udając się na miejsce samodzielnie, można wybrać świeże i zdrowe produkty, które są codziennie uzupełniane na półkach sklepowych.

Biedronka Okopowa Kołobrzeg

Adres: Okopowa 13A, 78-100 Kołobrzeg

Godziny otwarcia: 6:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Biedronka Okopowa Kołobrzeg to sklep, który znajduje się w ścisłym centrum tego miasta. Klienci na miejscu mają do dyspozycji darmowy parking, wózki i koszyki zakupowe oraz kasy samoobsługowe. Kasjerzy i kasjerki pracujący na miejscu stale dokładają towar na sklepowe półki, aby ten był dostępny o każdej porze dnia.

Biedronka Kołobrzeg Trzebiatowska

Adres: Trzebiatowska 29, 78-100 Kołobrzeg

Godziny otwarcia: 6:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

W południowej części miasta tuż przy ogródkach działkowych zlokalizowana jest Biedronka Kołobrzeg Trzebiatowska. W ofercie sklepu znajdują się różnego rodzaju alkohole, lokalne produkty spożywcze oraz owoce pochodzące z wielu zakątków całego świata. Warto też zauważyć, że dogodna lokalizacja punktu sprzedaży pozwala wszystkim klientom na komfortowy dojazd na miejsce także komunikacją miejską. 

Biedronka Kołobrzeg Jedności Narodowej

Adres: Jedności Narodowej 127, 78-100 Kołobrzeg

Godziny otwarcia: 6:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty

Kontakt: 800 080 010

Nieopodal plaży zachodniej położona jest Biedronka Kołobrzeg Jedności Narodowej. Na miejscu dla klientów dostępny jest darmowy parking, wózki zakupowe oraz kasy samoobsługowe pozwalające na płatności zbliżeniowe. To, czym wyróżnia się ten sklep, jest fakt, że niezależnie od pory dnia sprzedawane towary są zawsze świeże i dostępne od ręki.

5/5 - (2 oddanych ocen)