odido logo

Odido to jeden z najpopularniejszych sklepów posiadających atrakcyjne oferty, z których chętnie korzysta coraz większa liczba konsumentów. Nie bez powodu delikatesy Odido zdobywają tyle miłośników, gdyż dostępny asortyment cechuje się nie tylko wysoką jakością i bezpiecznym składem, ale również konkurencyjnymi cenami. Dzięki temu w jednym miejscu możemy kupić wszystko, czego aktualnie potrzebujemy w naszych domach, ciesząc się niskim kosztem i oszczędzając na inne cele. 

Sklep Odido — informacje

Sieć Odido to jedna z najbardziej znanych w całym kraju, której punkty zlokalizowane są w różnych zakątkach Polski. Odido sklepy znajdziemy zarówno w dużych miastach, jak również w mniejszych miejscowościach i na wsiach, dzięki czemu każdy klient ma szansę na uzyskanie najlepszej jakości żywności z wysokimi zniżkami. Nie musimy przy tym przemierzać wiele kilometrów, gdy mieszkamy z dala od centrum miasta. Sklep spożywczy w pobliżu umożliwia nam szybki zakup ulubionych produktów bez konieczności odwiedzania wielu sklepów naraz. Warto także zwrócić uwagę, że w Odido godziny otwarcia są elastycznie dopasowane do osób z różną aktywnością zawodową. Dzięki temu nawet jeśli pracujemy do późniejszych godzin, z powodzeniem możemy odwiedzić pobliski punkt i komfortowo zrobić zakupy. 

Sklep spożywczy Odido oferta

Sieć sklepów Odido posiada bogatą ofertę różnego rodzaju asortymentu, z naciskiem na produkty spożywcze. Odwiedzając stacjonarne punkty, możemy w łatwy i szybki sposób zakupić żywność najwyższej jakości, z której chętnie korzystają konsumenci. W ofercie dostępne są między innymi świeże pieczywo, codziennie dowożone do sklepów stacjonarnych, jak innego rodzaju wyroby piekarniczo-cukiernicze, np. słodkie i słone wypieki. Na półkach sklepowych znajdziemy także produkty śniadaniowe jak płatki dla dzieci w różnych smakach, świeże warzywa i owoce pochodzące z lokalnych upraw, mięso i produkty wędliniarskie sprowadzane od najlepszych dostawców, ryby i przetwory rybne, gotowe dania obiadowe, różnego rodzaju mrożonki, słodycze i słone przekąski, produkty zwierzęce typu karmy i smakołyki, przetwory, dania typu instant, sery białe i żółte, jaja, mleko i produkty mleczne, kawy i herbaty, soki, wody i napoje alkoholowe. 

Oprócz asortymentu żywnościowego, niezależnie od tego, czy odwiedzimy sklep spożywczy Warszawa, czy punkt w innej lokalizacji, w Odido kupimy produkty higieniczne, pielęgnacyjne, kosmetyczne i chemię gospodarczą. Dostępne są między innymi ręczniki kuchenne, papier toaletowy, kremy, balsamy i mleczka do ciała czy twarzy, żele pod prysznic i płyny do kąpieli, chusteczki dla niemowląt, antyperspiranty, mleczka i płyny do czyszczenia, np. do mycia naczyń czy do WC. 

Czy w sklepach Odido znajdziemy atrakcyjne promocje?

Oprócz konkurencyjnych cen, z których chętnie korzystamy na co dzień, w delikatesach Odido w całej Polsce znajdziemy gazetki promocyjne i liczne rabaty udzielane na wybrany asortyment. Warto regularnie przeglądać aktualne gazetki promocyjne Odido, pojawiające się cyklicznie co dwa tygodnie. Dzięki temu możemy szybko i rozsądnie zaplanować kolejne zakupy, wybierając asortyment w jeszcze niższych cenach. Ponadto, sieć wypuszcza również specjalny dodatek pod nazwą „Super Oferty”, w którym znajdziemy więcej zniżek na dostępny asortyment. 

Odido opinie 

W internecie znajdziemy wiele recenzji klientów o sieci spożywczej Odido. Opinie o sklepach tej firmy są pozytywne, a konsumenci chętnie odwiedzają punkty stacjonarne, dzięki regularnym promocjom i zniżkom. Najczęściej chwalone są cyklicznie wydawane gazetki, które pozwalają nam zaoszczędzić jeszcze więcej, a także dostępny asortyment, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy. Dzięki temu, sklep zyskuje coraz więcej stałych klientów, którzy w jednym miejscu zaopatrzą się w produkty niezbędne do prowadzenia domu. Wiele osób uważa, że zakupy w Odido to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu.

3.6/5 - (8 oddanych ocen)