sklep spożywczy groszek

Sklep Groszek to ceniona sieć wielobranżowa, która od lat oferuje swoim klientom bardzo dobrej jakości produkty spożywcze w atrakcyjnych cenach. Sieć sklepów Groszek można znaleźć w praktycznie każdym mieście w Polsce, a w każdym z nich można odnaleźć interesujące nas produkty w świetnych cenach. 

 

Groszek sklep spożywczy – oferta

W sklepie Groszek można znaleźć świeże i pełnowartościowe produkty, w tym owoce, warzywa oraz świeże pieczywo, mięso, ryby i wyroby wędliniarskie. Ten sklep spożywczy to również miejsce, w którym znajdziemy ogromny wybór chemii domowej oraz alkoholi, dzięki czemu w jednym miejscu zrobimy wszystkie niezbędne zakupy do domu, czy też na planowaną na imprezę. Codzienne dostawy świeżych produktów odznaczają się dobrą jakością w atrakcyjnej cenie. 

Od jakiegoś czasu sklep Groszek również oferuje bardzo dobrej jakości produktu wegańskie, w tym napoje sojowe, kotlety z soi, hummus na kanapki i do świeżych warzyw, kasze, ryż oraz bakalie. Dzięki temu sklep wegański online nie jest już nam potrzebny, gdyż w jednym sklepie znajdziemy wszystkie ulubione produkty. 

Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego sklepy Groszek oprócz zdrowej żywności oferują również przekąski, słodycze, cukierki oraz wiele rodzajów napojów. W jednym miejscu również zaopatrzymy się w niezbędne dla nas produkty codziennego użytku, chemię domową, kosmetyki i środki czystości. 

Dzięki gazetkom promocyjnym sieć Groszek to idealne miejsce do zakupów, gdyż co tydzień możemy znaleźć w ofercie produkty w jeszcze niższych cenach. Promocje obejmują zarówno nabiał, jak również konserwy, pieczywo, mrożonki, czy alkohole. 

Sieć sklepów Groszek – opinie klientów

Sklep Groszek opinie od stałych klientów otrzymuje bardzo pozytywne oceny, co jest widoczne w rosnącej liczbie sklepów, rozmieszczonych na osiedlach mieszkaniowych, czy nawet w małych miejscowościach. Konsumenci chwalą sobie przede wszystkim świetną lokalizację punktów stacjonarnych i fakt, że w szybkim czasie mogą dotrzeć do pobliskiego sklepu. Dodatkowo, chwalone są regularne promocje i niskie ceny dobrej jakości towarów. 

Opinie klientów o sklepach Groszek są tak pozytywne również dzięki codziennym dostawom owoców i warzyw, dzięki czemu mamy pewność, że kupowane przez nas produkty są najwyższej jakości.

Kolejnym plusem sklepów Groszek jest fakt, że co tydzień pojawia się nowa z promocjami, w której można znaleźć wiele ciekawych promocji na codzienne artykuły. Są one również dostosowane do zbliżających się świąt, czy specjalnych okazji, takich jak Walentynki, czy Dzień Kobiet. Również na specjalne okazje zrobimy odpowiednie zakupy, po znacznie zaniżonej cenie. Warto zapoznać się z nią przed zakupami, dzięki czemu zrobimy atrakcyjną cenowo listę zakupów.

Godziny otwarcia sklepów Groszek

Sklep groszek godziny otwarcia ma dostosowane do wszystkich osób, które mają nienormowany czas pracy – świeże produkty można znaleźć w nim od godziny 6:30 nawet do 21:00 lub w niektórych miejscach do 23:00. Dzięki temu istnieje możliwość zrobienia zakupów do późnych godzin nocnych. 

4.4/5 - (7 oddanych ocen)