Data ważności: 17.07 – 22.07 

gazetka Aldi od poniedziałku

aldi gazetka od poniedziałku

Data ważności: 12.07 – 15.07   

Non food

aldi gazetka najnowsza

Data ważności: 19.07 – 22.07   

Non food

aldi gazetka promocyjna

Aldi jest bardzo popularnym sklepem spożywczym, który oferuje zawsze świeże produkty, w tym także owoce i warzywa. Dzięki różnym promocjom możemy bardzo łatwo znaleźć odpowiednie produkty w bardzo niskich cenach. Sprawdźmy, jakie produkty spożywcze są dostępne w tej sieci i co proponuje nam gazetka promocyjna Aldi.

Promocje Aldi

W gazetka promocyjna Aldi możemy znaleźć wiele ciekawych promocji, dzięki którym zaoszczędzimy na codziennych zakupach. 

  • W Aldi dostępne są codzienne promocje na pieczywo, nawet -24% na świeżo wypiekane bułki, w tym również chleby i bagietki. Wszystkie wypieki są wykonywane z najwyższą starannością. Wśród pieczywa znajdują się również produkty wieloziarniste, idealne dla osób cierpiących z powodu wysokiego poziomu cukru we krwi oraz pieczywo bezglutenowe. 
  • Ciekawe promocje czekają na nas także w dziale mięsnym, gdzie możemy zaoszczędzić na wędlinach i świeżym mięsie nawet do 30%. 
  • Ulotka promocyjna Aldi informuje nas o niższych cenach takich produktów jak sezonowe owoce i warzywa, które codziennie dostarczane są do sklepów specjalnymi samochodami chłodniczymi dla zachowania ich jakości i jak najdłuższej świeżości. 
  • Aldi gazetka aktualna zawiera również promocje na nabiał, w tym sery żółte, mleko (także bez laktozy) oraz masła i margaryny. 
  • Gazetka Aldi od jutra zawsze informuje nas o bardzo aktualnych promocjach na napoje, które dostępne są we wszystkich sklepach Aldi oraz niższych cenach na produkty sezonowe, takie jak przybory szkolne, czy artykuły dekoracyjne na różne okazje. 
  • ulotka Aldi promocyjna zawiera najnowsze promocje dotyczące działu rybnego, w którym można znaleźć paluszki rybne oraz ryby morskie, czy też słodkowodne, które idealnie nadają się na zdrowy i pełnowartościowy obiad. 
  • Z Aldi ulotka dowiemy się na bieżąco również o wszystkich obniżkach na chemię domową oraz środki czystości, niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. 

Działy w sklepie Aldi 

Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do wszystkich klientów, Aldi wprowadził różne typy działów, dzięki którym wszyscy klienci znajdą produkty odpowiednie dla siebie. Wśród nich znaleźć można m.in. dział ekologiczny, pełen zdrowej i nieprzetworzonej żywności z certyfikatem Eco cert. Dla osób dbających o zdrowy styl życia Aldi przygotował również dział FIT oraz dział z produktami bezglutenowymi. Są w nim m.in. kasze i makarony bezglutenowe, a także łatwe do przygotowania dania bezglutenowe dla wszystkich, którzy cierpią z powodu celiakii.

W Aldi stworzono również specjalny dział z produktami bez cukru, który jest odpowiedni dla osób chorujących na cukrzycę oraz dbających o swoją sylwetkę. Gazetka Aldi zawsze pełna jest promocji również na produkty bez cukru oraz fit, które pomagają w zachowaniu szczupłej oraz ładnej sylwetki oraz pomogą nam zachować zdrowie na dłużej. 

Aplikacja mobilna Aldi

Dzięki Algi gazetka aktualna można dowiedzieć się również o nowoczesnej aplikacji do tworzenia listy zakupów, z możliwością kupowania produktów online, co jeszcze bardziej ułatwi nam codzienne kupowanie produktów. Aplikacja pozwala nam również na bieżąco sprawdzać wszystkie dostępne promocje, dzięki czemu mamy pewność, że nasze zakupy będą bardzo ekonomiczne. 

Dlaczego warto korzystać z gazetki Aldi?

W Aldi gazetka od jutra zawsze znajdują się najlepsze promocje, w tym również na dział wegański i wegetariański, który pełen jest sosów oraz dań z soją oraz tofu, które idealnie dopełnią dietę wegańską i wegetariańską.

Gazetka Aldi aktualna pozwala nam również znaleźć promocje na większe opakowania i zgrzewki wody, czy innych napojów, które pozwolą nam oszczędzić na zakupie większej ilości produktów.

Aldi oferuje również bardzo dobrej jakości świeże produkty, także w dostawie do domu, co znacznie ułatwi nam zakupy i pomoże cieszyć się świeżymi owocami i warzywami. Wszystko dzięki dostępnej na stronie sklepu aplikacji, która działa również na urządzeniach mobilnych i pozwala na szybkie oraz tanie zakupy do naszego domu.

3.1/5 - (7 oddanych ocen)