mokpol sklepMokpol sklep rozpoczął swoją działalność już w latach 30-tych XX w., stale rozszerzając od tego czasu dostępną ofertę i zakres usług. Po dziś dzień cieszy się świetnymi opiniami wśród zadowolonych klientów, którzy z chęcią wracają każdego dnia do sklepów stacjonarnych, aby zrobić zakupy spożywcze. W sklepach Mokpol możemy znaleźć wiele promocji na aktualny asortyment, co umożliwia nam regularnie wydawana gazetka promocyjna. Dzięki temu odwiedzamy pobliski ulubiony sklep i ograniczamy wydatki, odkładając środki na inne ważne cele. Jaka jest oferta sieci i w jakich miastach są otwarte punkty stacjonarne?

Mokpol oferta

Jak wskazuje gazetka promocyjna, w sklepach tej sieci możemy kupić różnego rodzaju produkty żywnościowe. W wielu punktach firma utworzyła wyodrębnione stoiska mięsne z dostępną ofertą wędliniarską oraz przetworów mięsnych. W delikatesach czeka na nas również oferta garmażeryjna i wiele ciekawych rozwiązań z zakresu branży spożywczej. 

Oferta sklepu Mokpol to przede wszystkim:

— Mleko, sery, nabiał — Serki do smarowania, sery żółte, serki twarogowe, jogurty naturalne, kefiry, maślanki, masło, śmietana, serki homogenizowane, desery mleczne, serki topione, sery białe, serki wiejskie, twarogi, jaja, jogurty owocowe, kanapki mleczne, lody i desery lodowe.

Mięso i wędliny — Schab, kiełbasa sucha, parówki, szynki wędzone i pieczone, pierś gotowana, kabanosy, kiełbasa wędzona, boczek, metki, pasztety i wiele innych. 

Gotowe dania mrożone — Pyzy, pierogi, kluski śląskie, warzywa na patelnię, kopytka pizza, frytki, zupy, zapiekanki, burgery, paluszki rybne.

Dania instant — Zupy, gorące kubki, sosy, makarony, dania mięsne, obiady azjatyckie, włoskie. 

Ryby i wyroby rybne — Paluszki rybne, owoce morza, burgery rybne, śledzie marynowane, koreczki śledziowe, ryby wędzone, pasty rybne, paprykarze z rybą.

Kawy i herbaty — Kawa (mielona, ziarnista, bezkofeinowa), Herbata (czarna, czerwona, zielona, Earl Grey, ziołowa, biała, mieszanki zdrowotne). 

Słodycze — Czekolady, bombonierki, praliny, batony, wafelki, cukierki, batony musli, lizaki, żelki, ciastka, muffiny, draże, owoce w czekoladzie, croissanty. 

Słone przekąski — Chipsy, nachos, chrupki, paluszki, krakersy, wafle, popcorn. 

Soki i napoje — Soki i nektary owocowe oraz wieloowocowe, napoje gazowane i niegazowane, energetyki i napoje izotoniczne, oranżady, wody. 

Chemia, środki czystości i produkty higieniczne — Proszki i kapsułki do prania, płyny do płukania, spraye i chusteczki do ścierania kurzu, papier toaletowy, ręczniki papierowe, płyny do naczyń. 

Mokpol godziny otwarcia

Sklep mokpol opinie posiada bardzo pozytywne, zwłaszcza wśród klientów szukających miejsca, w którym do późnych godzin wieczornych mogą zrobić zakupy. Punkty stacjonarne tej sieci są czynne w bardzo dogodnych godzinach. Dzięki temu możemy o dowolnie wybranej porze odwiedzić pobliski sklep, bez obaw o zamknięcie drzwi przed nosem. To także doskonały sposób na ominięcie tłumów i długich kolejek. 

Większość warszawskich sklepów sieci jest otwartych od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-21:00. Pojedyncze placówki są czynne od wcześniejszych godzin, niektóre też mogą mieć krótsze godziny otwarcia, np. sklep na ul. Okrężnej jest czynny do 20:30. Przed wybraniem się do pobliskiego punktu warto sprawdzić szczegółowe informacje na ten temat. 

Sklep Mokpol — historia rozwoju

Mokpol zaczynał swoją działalność na rynku spożywczym jako Spółdzielnia Spożywców „Mokotowianka” w latach 30-tych XX w. W 1990 roku firma przyjęła nową nazwę, która po dziś dzień jest rozpoznawalna przez mieszkańców stolicy. Spółdzielnia objęła działalnością Mokotów Górny i Dolny oraz Czerniaków. 3 lata później firma prowadziła 6 sklepów, zatrudniając w nich 21 pracowników, natomiast już w 1944 r. mogliśmy korzystać z kilkunastu punktów delikatesowych. Po upadku powstania, spółdzielnia zawiesiła swoją działalność, która została odnowiona przez dawnych członków w 1945 r. Z biegiem lat MOKPOL rozwinął zakres usług o kolejne sklepy osiedlowe, ogólnospożywcze sklepy samoobsługowe o średnich i dużych powierzchniach, a także supermarkety. 

Ten sklep spożywczo-przemysłowy posiada oddziały w Warszawie, w takich dzielnicach jak: Mokotów, Praga Północ, Ursynów, Ursus, a także w Piastowie. Sieć z roku na rok rozwija się coraz bardziej, tworząc kolejne punkty stacjonarne i poszerzając ofertę dostępnego asortymentu w promocyjnych cenach. 

4.5/5 - (2 oddanych ocen)