Data ważności: 14.07 – 23.07 

hitpol gazetki

Data ważności: 30.06 – 09.07    

hitpol promocje

Hitpol to polska firma działająca w branży spożywczej, świadcząc usługi na zasadzie franczyzy. Jak wskazuje ulotka Hitpol, sieć szczególnie dba o zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców, zakładających kolejne franczyzowe punkty detaliczne na terenie trzech województw. Dzięki temu możemy bez problemu wybierać spośród wielu sklepów w pobliżu, wyszukując nowe promocje, w czym pomoże nam aktualna gazetka Hitpol. Jaką ofertę posiada sklep Hitpol? Gazetka promocyjna wskaże nam najlepsze rozwiązania z korzystnymi rabatami. 

Hitpol ulotka — jak powstał sklep i jak rozwijał się z biegiem lat?

Hitpol rozpoczął swoją działalność na rynku w 2000 roku. Firma powstała jako organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, otwierających punkty detaliczne na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Od wielu lat powstaje coraz więcej placówek spożywczo-przemysłowych, posiadających atrakcyjną ofertę w promocyjnych cenach, a sieć planuje już zwiększenie zasięgu i rozszerzenie usług w innych lokalizacjach.

Przeglądając w Hitpol gazetki, możemy zauważyć, że sieć ta szczególnie wspiera polskie marki, krajowych hodowców i dostawców żywności.  W punktach detalicznych na wyciągnięcie ręki dostaniemy regionalne produkty, pochodzące z polskich gospodarstw i hodowli, przez co nie tylko zapewniamy sobie i naszym rodzinom zdrowe jedzenie, ale też wspieramy polskie przedsiębiorstwa.

Hitpol gazetka – jaka jest oferta?

Hitpol posiada zróżnicowaną ofertę produktów żywnościowych i artykułów przemysłowych w atrakcyjnych promocjach.  Gazetki promocyjne sklepów pozwolą nam szybko znaleźć  aktualne oferty w najniższych cenach. Dzięki temu możemy rozsądnie planować zakupy i oszczędzać na dostępnych zniżkach, nie rezygnując z najlepszej jakości oferty żywnościowej. 

Odwiedzając pobliski sklep sieci, możemy w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, czego aktualnie nam potrzeba. Nie musimy przy tym robić zakupów w wielu marketach, oddalonych od naszych domów.  W hitpol aktualna gazetka pomoże nam wyszukać najatrakcyjniejsze rozwiązania spożywcze w konkurencyjnych cenach. 

W Hitpol promocje obowiązują na takie produkty jak:

— Różnego rodzaju mięso — Codzienne dostawy świeżego mięsa z lokalnych hodowli, szczególnie dbających o wysoką jakość produktów. W ofercie znajdziemy wołowinę, wieprzowinę, drób, cielęcinę, jagnięcinę i wiele innych. 

— Sery i wędliny  — W sklepach znajdziemy specjalny dział z wędlinami i serami, w którym dostępne są tradycyjne polskie i regionalne smaki, po które chętnie sięgamy każdego dnia. Wyroby produkowane są z zachowaniem najlepszych metod wędzenia, suszenia czy dojrzewania, przez co w ich składzie nie znajdziemy chemicznych dodatków. 

— Ryby i wyroby rybne Świeże ryby z polskich mórz i jezior, ryby oceaniczne, mrożonki, ryby wędzone, wyroby rybne, pasty, sałatki — to wszystko dostępne każdego dnia w sklepach detalicznych Hitpol. 

— Tradycyjne pieczywo — Sklepy sieci współpracują z najlepszymi piekarniami w pobliżu i nie tylko. Codzienne dostawy świeżego pieczywa to gwarancja niepowtarzalnego smaku i zdrowego składu wypieków. Wiele punktów posiada własne piekarnie na miejscu. Chrupiące pieczywo prosto z pieca o poranku lub ciepłe bułki, to produkty, po które tysiące klientów sięga każdego poranka. 

— Owoce i warzywa — Pozyskiwane z krajowych, sprawdzonych upraw, a także owoce egzotyczne od zaufanych dostawców. Niezależnie od tego, co wybieramy, możemy zyskać 100% pewność, że kupujemy wyłącznie najlepszej jakości warzywa i owoce bez sztucznych wspomagaczy i dodatków w składzie.

— Produkty śniadaniowe — Jaja z wolnego wybiegu, produkty mleczne, musli, a może dżem lub jogurt owocowy? To tylko kilka z dostępnych pomysłów na urozmaicone śniadanie pełne smaków i zdrowych składników odżywczych.

Gazetki Hitpol wskazują również na wiele wygodnych rozwiązań zwiększających komfort podczas codziennych zakupów spożywczych w sklepach. Między innymi możemy skorzystać z możliwości mielenia mięsa, krojenia wędlin czy serów, wakowania, a nawet wyklepania mięsa na kotlety. Doładujemy także telefon do każdej sieci komórkowej, zrealizujemy bony zakupowe, zapłacimy rachunki, skorzystamy z szybkich i wygodnych metod płatniczych oraz ekspresowo wypłacimy gotówkę bez dodatkowych kosztów. Wszystkie opcje mają za zadanie ułatwić nam kupowanie ulubionych produktów spożywczych w niskich cenach. 

Jak gazetka Hitpol pomoże nam w zakupach?

Gazetki promocyjne to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na świadomym zarządzaniu finansami. Z pozoru wydatki zakupowe mogą wydawać się banalnym pomysłem na oszczędzanie, jednak już po miesiącu korzystania z dostępnych ofert rabatowych, możemy zauważyć znaczną różnicę w kosztach. Przeglądanie dostępnych promocji nie zabiera wiele czasu, a umożliwia skuteczne minimalizowanie wydatków, które ponosi każdy z nas niemal codziennie. 

W Hitpol gazetki to sposób na:

— Planowanie zakupów spożywczych bez wydawania zbyt dużej sumy;

— Szybkie wyszukiwanie najatrakcyjniejszych ofert;

— Świadome zarządzanie budżetem domowym;

— Efektywne oszczędzanie na regularnych zakupach w promocyjnych cenach;

— Robienie zapasów i zmniejszanie częstotliwości większych zakupów;

— Okładanie na inne ważne cele. 

Gazetki promocyjne sieci znajdziemy w klasycznej formie w każdym sklepie stacjonarnym, a także w formie elektronicznej w Sieci. Pierwszy sposób pozwoli nam zabrać ze sobą ulotkę i przejrzeć ją w zaciszu domowym. Z kolei druga opcja to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć zawsze pod ręką aktualne promocje spożywcze. Aby wyszukać korzystne oferty, nie musimy poświęcać wiele czasu. Gazetki posiadają specjalnie wydzielone sekcje, w których posegregowano produkty według kategorii żywnościowej. Dzięki temu szybko w jednym miejscu znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy, nawet jeśli robimy zakupy w pośpiechu. 

5/5 - (1 oddanych ocen)