aldi sklep

Aldi to jedna z największych sieci spożywczych w Polsce, która zdobywa coraz większą popularność. Supermarket Aldi posiada wiele punktów stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dzięki temu niezależnie od miejsca zamieszkania, niemal każdy z nas bez problemu może korzystać z bogatej oferty tej sieci. Sklep Aldi wyróżnia się atrakcyjnymi promocjami, szerokim asortymentem spożywczym i produktami codziennego użytku, a także konkurencyjnymi cenami. Sprawdźmy, co możemy zakupić w pobliskich punktach i z jakich zniżek warto skorzystać. 

Aldi sklep spożywczy — najważniejsze informacje 

Aldi to jedna z największych firm handlowych na terenie całej Europy, która na rynku działa od ponad 100 lat! Na początku działalności sieć stworzyła kilka małych sklepów w Niemczech, z biegiem lat coraz bardziej poszerzając ofertę aż do momentu powstania grupy ALDI Nord, w której skład wchodzi ponad 70 regionalnych spółek. W Polsce Aldi sklep posiada wiele punktów stacjonarnych zlokalizowanych na terenach wielu województw. 

Aldi godziny otwarcia 

Godziny otwarcia Aldi niezależnie od lokalizacji, zawsze są takie same. Przykładowo sklep spożywczy warszawa otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 22:00 i w niedzielę od 09:00 do 18:00. Zanim odwiedzisz sklep spożywczy Aldi, sprawdź, w jakich godzinach świadczy swoje usługi. 

— Od poniedziałku do piątku sklep czynny w godzinach od 06:00 do 22:00.

— W sobotę sklepy Aldi otwarte są od 06:00 do 22:00.

— W niedzielę punkty są czynne od 09:00 do 18:00. 

Oferta sieci Aldi

Sklep Aldi to nie tylko sieć spożywcza, w której kupimy najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. To również sklep oferujący innego rodzaju asortyment, np. artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenie ogrodów, narzędzia, odzież, produkty codziennego użytku, asortyment niemowlęcy, chemię i środki czystości, kosmetyki i produkty pielęgnacyjne. 

W Aldi kupimy świeże owoce i warzywa, codziennego dostarczane do każdego punktu, mięso i wyroby wędliniarskie, świeże ryby i wyroby na ich bazie np. sałatki, owoce morza, gotowe dania, mrożonki, kawy i herbaty, sery żółte i białe, świeżo wypiekane pieczywo każdego dnia, słodkie wypieki, oleje i oliwy, produkty śniadaniowe i sypkie, przetwory, napoje alkoholowe, nabiał i mleko (w tym mleka roślinne dla osób z nietolerancją laktozy) i wiele innych. 

Aldi to także sklepy ekologiczne, w których kupimy produkty BIO i ECO w niskich cenach, żywność bezglutenową, asortyment spożywczy dla cukrzyków, żywność bez laktozy. 

Dodatkowo, na półkach sklepowych znajdziemy produkty higieniczne jak papier toaletowy, ręczniki papierowe czy wkładki i podpaski, środki czystości, np. płyny do podłóg, mleczka do czyszczenia, artykuły niemowlęce typu pieluszki, mleko w proszku, a nawet produkty ogrodnicze, np. kwiaty, donice, narzędzia oraz odzież damską i męską. 

Aldi dla mobilnych

Sieć handlowa Aldi wprowadziła również specjalną aplikację z najlepszymi przepisami, które klienci mogą dodawać do ulubionych i zapisywać listę zakupów potrzebnych do przygotowania produktów spożywczych. 

W Aplikacji Aldi przejrzymy wszystkie dostępne oferty promocyjne, ustawimy powiadomienia, dzięki którym nie zapomnimy o zakupie ważnego produktu, stworzymy listę zakupów oraz sprawdzimy otwarte sklepy w najbliższej okolicy. 

Tanie ceny w Aldi

Sieć Aldi wprowadza regularne promocje, które znajdziemy w wydawanej cyklicznie gazetce sklepu. Pojawia się co tydzień, dzięki czemu z łatwością zaplanujemy kolejne duże zakupy ulubionych produktów do naszych domów i zaoszczędzimy środki. Jest on podzielona na różne przejrzyste sekcje, w których sprawdzimy aktualnie dostępny asortyment z atrakcyjnymi zniżkami. Dodatkowo, pozwoli nam rozsądnie planować zakupy dzięki korzystaniu z korzystnych rabatów i maksymalnie ograniczać wydatki. 

Aldi opinie

O sklepie Aldi opinie są bardzo pozytywne, dlatego zadowoleni klienci chętnie regularnie wracają do pobliskich punktów, aby robić codzienne zakupy. Oceny wskazują przede wszystkim na bogaty asortyment spożywczy w niskich cenach, który umożliwia nam nie tylko urozmaicenie domowej kuchni, ale także na jeszcze większe oszczędzanie. Dodatkowo, konsumenci zwracają uwagę na cyklicznie wydawane gazetki promocyjne, w których w szybkim czasie znajdują wszystko, czego aktualnie potrzebują, w jeszcze niższych cenach. Opinie Aldi to przede wszystkim docenianie atrakcyjnej oferty, którą dostaniemy w każdym punkcie stacjonarnym w mgnieniu oka i nie przepłacimy na codziennych zakupach.

Pytania i odpowiedzi

ALDI to niemiecka firma handlowa, która w 2013 roku świętowała swoje 100-lecie. Obecnie ALDI prężnie działa na pięciu kontynentach, a główna siedziba firmy znajduje się w niemieckim mieście Essen.

Sieć sklepów ALDI nie umożliwia konsumentom usługi zakupów przez internet. Klienci mogą za to skorzystać z intuicyjnej aplikacji przystosowanej do Androida i iOS. Dzięki oprogramowaniu można przeglądać aktualne oferty, tworzyć listę zakupów i wyszukiwać sklepy w swojej okolicy.

Tak, ALDI posiada swoją aplikację przystosowaną dla użytkowników Androida oraz iOS. Najnowsza wersja aplikacji ALDI zawiera bogate menu z przepisami na dania główne, desery i dania wegetariańskie. Możesz również stworzyć swoją listę zakupów i wyszukać najbliższy sklep ALDI w Twojej okolicy.

ALDI oferuje swoim klientom wiele produktów spożywczych, jak i przemysłowych w korzystnych cenach - często bardziej atrakcyjnych niż w dużych supermarketach. Gazetki reklamowe to super patent na śledzenie aktualnych promocji i wyszukiwanie okazji cenowych.

Asortyment w sklepach ALDI jest bardzo zróżnicowany. Na półkach znajdziesz wiele produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Ponadto w każdym sklepie znajduje się dział z żywnością ekologiczną, dietetyczną i nieprzetworzoną.

W sklepach Aldi można kupić mięso i wyroby garmażeryjne z lady. Tego typu produkty są zawsze świeże i dopasowane do potrzeb większości konsumentów. Wszystkie wędliny, mięso i inne wyroby możesz kupić w sklepie Aldi w naprawdę rozsądnych cenach.

W asortymencie sklepów ALDI można znaleźć artykuły spożywcze, przemysłowe, użytku domowego oraz garmażeryjne. ALDI oferuje bogatą ofertę produktów pochodzących z marek własnych - wszystko to w przystępnych cenach. Ulotki promocyjne to świetny sposób na śledzenie nowości.

Większość sklepów ALDI otwartych jest od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 22:00, natomiast w niedziele handlowe można zrobić zakupy w godzinach 9:00 - 20:00. Czas otwarcia może nieznacznie się różnić pomiędzy poszczególnymi punktami handlowymi.

Sieć niemieckich sklepów ALDI akceptuje płatności mobilne za pośrednictwem BLIK. Jednak ten rodzaj transakcji w głównej mierze uzależniony jest od operatorów terminali płatniczych. Wszystkie najnowsze urządzenia mają możliwość płatności BLIK.

W Polsce znajduje się już ponad 250 punktów handlowych, które zatrudniają blisko 4500 pracowników. Sklepy ALDI cały czas prężnie się rozwijają - priorytetem spółki są duże miasta.

Sieć sklepów ALDI posiada dział modowy, w którym dostępne są różne artykuły odzieżowe. W zależności od aktualnej oferty w ALDI można kupić ubrania męskie, damskie lub dziecięce - często w bardzo atrkcyjnych cenach. Warto zatem śledzić obowiązujące ulotki reklamowe.

2.8/5 - (5 oddanych ocen)