Aldi to jeden z najpopularniejszych sklepów w Polsce, które z dnia na dzień odwiedza coraz więcej konsumentów. Oferta tej sieci spożywczej stale się powiększa, a największym popytem cieszą się zdrowe, pełnowartościowe i ekologiczne produkty. Klienci chętnie korzystają także z aplikacji mobilnej sklepu, która ułatwia realizowanie codziennych zakupów poprzez tworzenie list zakupowych czy przeglądanie atrakcyjnych promocji. Jak pobrać ją na urządzenie mobilne i jak szybko zarejestrować konto?

Aldi aplikacja – pobierz na Android lub iOS

Google Play

AppStore

aplikacja aldiAplikacja Aldi

Niemalże każdy znany sklep spożywczy online oraz popularne markety stacjonarne wprowadzają dla swoich klientów specjalne aplikacje mobilne. Takie rozwiązanie pozwala nam z pełną wygodą tworzyć listy zakupowe, pobierać dostępne rabaty, korzystać z aktualnych promocji, przeglądać gazetki oraz otrzymywać inne benefity. Właśnie taką opcję wprowadził do oferty również Aldi, umożliwiający klientom pobranie „apki” na każde urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS. W Aldi aplikacja posiada przyjazny interfejs, jest przejrzysta, a jej przeglądanie nie sprawia trudności nawet najmniej doświadczonym użytkownikom technologii mobilnych. Dzięki temu z aplikacji mogą korzystać nawet osoby w podeszłym wieku, zwiększając komfort robienia zakupów w ulubionym sklepie. 

Aplikacja Aldi rejestracja

Aplikacja Aldi nie wymaga od nas dopełniania wielu skomplikowanych kroków, aby móc w pełni korzystać z jej funkcji. Wystarczy szybka rejestracja konta poprzez podanie adresu e-mail i hasła dostępu. Po założeniu profilu możemy przeglądać wszystkie dostępne oferty sieci, ustawiać automatyczne przypominanie o zakupach i nowych promocjach, tworzyć prywatne listy zakupowe, sprawdzać, gdzie w okolicy znajduje się najbliższy sklep Aldi, niezależnie od kraju, w którym przebywamy a także wykorzystywać przepisy kulinarne udostępnione przez sieć Aldi. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS, a także na inne urządzenia mobilne, np. na tablety. 

3/5 - (3 oddanych ocen)