lidl plusCzęsto robisz zakupy w sieci sklepów Lidl? W takim razie na pewno wiesz, że firma zainwestowała w rozwój własnej aplikacji mobilnej, która daje szereg nowych możliwości. Każda osoba, która planuje zakupy spożywcze i nie tylko może zdecydować się na pobranie i instalację programu: aplikacja Lidl Plus. Chcesz dowiedzieć się, jak działa ten program i jakie korzyści wynikają z jego instalacji? Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji na ten temat.

Najnowsze promocje, kody rabatowe oraz spersonalizowane kupony stworzone indywidualnie dla każdego użytkownika to główne wyróżniki Lidl Plus. Apka mobilna na Android oraz iOS daje niesamowite możliwości i to całkowicie za darmo. Wystarczy, że pobierzesz najnowszą wersję Lidl Plus. Kupony rabatowe oraz gazetki promocyjne będą zawsze w zasięgu ręki, niezależnie od czasu i miejsca. Warto dodać, że sieć sklepów Lidl ma dwie aplikacje. 

Chcesz dowiedzieć się, czym się różni się aplikacja Lidl od aplikacji Lidl Plus? Pierwsza to standardowe oprogramowanie marki pozwalające na tworzenie listy zakupowej oraz weryfikację oferty sklepów. Lidl Plus – aplikacja na telefon to nowoczesna wersja oprogramowania na smartfony pozwalająca na zeskanowanie kodu QR przy kasie i skorzystanie z kuponów i kodów rabatowych dostępnych wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Jak pobrać aplikację Lidl Plus?

Konsumenci, którzy chcą skorzystać ze spersonalizowanych promocji i rabatów w sieci sklepów Lidl, mogą zainstalować wygodną aplikację na telefon na trzy sposoby: z Google Play, App Store lub AppGallery (dla telefonów Huawei). Własna karta Lidl Plus dostępna na urządzeniu mobilnym to ogromna wygoda. Chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować aplikację Lidl Plus? To dość proste. Wystarczy, że pobierzesz plik instalacyjny na swój telefon, uruchomisz instalator, a następnie poczekasz kilkanaście sekund na zainstalowanie aplikacji Lidl Plus. Pobierz oprogramowanie bezpośrednio z dedykowanego sklepu dla systemu operacyjnego smartfona lub ze strony internetowej Lidla.

Google Play 

Appstore 

Aby uruchomić oprogramowanie i zyskać dostęp do rabatów, konieczne jest nie tylko pobranie aplikacji Lidl Plus PL. W tym przypadku oprogramowania konsumenckiego Lidl Plus rejestracja jest niezbędna, aby móc korzystać z pełni funkcjonalności systemu. Proces rejestracji nowego konta w Lidl Plus APK jest dość prosty:

 1. Uruchom zainstalowaną aplikację i wybierz kraj (domyślnie Polska).
 2. Przejdź do sekcji informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych i zaakceptuj regulamin.
 3. Przejrzyj proponowane usługi, które gwarantuje aplikacja Lidl Plus do pobrania na wszystkie systemy operacyjne urządzeń mobilnych używanych w dzisiejszych czasach.
 4. Wybierz najbliższy punkt sprzedaży, który zostanie ustawiony jako Twoja główna placówka. Lista sklepów Lidl w całej Polsce znajduje się bezpośrednio w aplikacji. Dzięki temu szybko zweryfikujesz, gdzie jest położony najbliższy market.
 5. Podejmij decyzję czy chcesz otrzymywać spersonalizowane kupony, czy też nie.
 6. Jeśli nie zakładałeś wcześniej konta w serwisie Lidl, musisz utworzyć nowego użytkownika od podstaw, podając takie informacje jak: imię, nazwisko, wiek, płeć, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu. Po otrzymaniu kodu aktywacyjnego musisz wpisać go w aplikacji i sfinalizować rejestrację.

Jak widzisz, procedura rejestracji nowego konta jest dość prosta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjonowaniem systemu lub rejestracją infolinia Lidl Plus jest dostępna od godziny 8:00 do 20:00 od poniedziałku do soboty. Połączenie możesz wykonać bezpłatnie, aby otrzymać rzetelne wsparcie techniczne lub pomoc w procesie rejestracji nowego użytkownika. 

Z infolinią możesz skontaktować się w razie jakichkolwiek problemów z aplikacją Lidl Plus – nie mogę się zalogować, aplikacja nie działa lub na ekranie nie pojawiają się aktualne promocje. To najczęstsze problemy użytkowników. Wsparcie techniczne otrzymasz także wtedy, kiedy nie wiesz, jak zainstalować aplikacje Lidl Plus. 

Aplikacja Lidl Plus – zainstaluj i skorzystaj z innowacyjnych funkcji

Wiedząc już, jak założyć aplikację Lidl Plus warto też poznać najważniejsze atuty tego oprogramowania mobilnego. To system, który daje szereg korzyści konsumentom, którzy chcą wygodnie robić zakupy w sieci marketów Lidl z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów i indywidualnie spersonalizowanych promocji. Kilka najważniejszych funkcji Lidl Plus na telefon to:

 • Codziennie nowe kupony dostępne dla zarejestrowanych użytkowników – większość z nich znajduje się wyłącznie w aplikacji i nie powiela się z tymi, które zawiera Lidl Gazetka.
 • Wygodny dostęp do elektronicznych wersji gazetek z produktami oraz aktualnymi promocjami w sklepach stacjonarnych.
 • Dostęp do e-paragonu – dzięki temu zawsze możesz sprawdzić, co kupiłeś w sklepie i za jaką kwotę. To ogromna wygoda, a także rozwiązanie sprzyjające ochronie środowiska naturalnego. Uwaga! E-paragon umożliwia zwrot kupionych towarów w terminie do 30 dni!
 • Zdrapki Lidl Plus – to wirtualna forma zdrapek, w których użytkownicy mogą znaleźć ciekawe kody rabatowe oraz promocje, dostępne tylko przez określony czas i dla wybranego konsumenta.
 • Dostęp do produktów online – w ramach aplikacji możesz zamówić i przejrzeć ofertę sklepu internetowego z produktami z kategorii nonfood.
 • Dostęp do winnicy Lidla – najlepsze alkohole możesz zamówić przez aplikację z atrakcyjnymi rabatami oraz odbiorem osobistym.
 • Ogromna baza przepisów stworzonych przez wykwalifikowanych kucharzy.

Podsumowując: jest naprawdę wiele cech wyróżniających, które zachęcają do instalacji Lidl Plus. Download, czyli pobieranie możesz zrealizować przez stronę internetową Lidla lub sklep Google Play lub App Store. Lidl to Twój ulubiony sklep? Lidl Plus jest w takim razie obowiązkową aplikacją, którą musisz mieć w swoim telefonie. Dzięki temu Twoje zakupy będą jeszcze przyjemniejsze, a dodatkowo zaoszczędzisz sporo gotówki z domowego budżetu zakupowego. To możliwe za sprawą promocji, które udostępnia aplikacja Lidl Plus. Zainstaluj i przekonaj się, że naprawdę warto!

Jak korzystać z kuponów Lidl Plus?

Wiesz już, jak pobrać aplikację Lidl Plus? W takim razie tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, aby aktywować promocje, do których potrzebna jest karta Lidl Plus. Logowanie do konta odbywa się przy pomocy adresu e-mail oraz hasła utworzonego podczas rejestracji użytkownika. Aby skorzystać z dostępnych promocji i spersonalizowanych kuponów, wystarczy:

 1. Zalogować się do aplikacji mobilnej.
 2. Wejść w zakładkę „Kupony” i aktywować wybrane akcje promocyjne.
 3. Podczas finalizacji transakcji przy kasie zeskanuj kod QR swojej aplikacji w czytniku, a rabaty zostaną automatycznie naliczone na Twoje konto.

Warto jednak rozróżnić kupony indywidualne, a oferty, które są na stałe wprowadzone do oferty. Podstawową różnicą jest fakt, że oferty promocyjne nie wymagają dodatkowej aktywacji. Są automatycznie naliczań przy kasie – wystarczy kupić produkt objęty promocją i spełnić warunki naliczenia rabatu. Jeśli chodzi o tego typu promocje, nie jest potrzebna aplikacja Lidl Plus. Rejestracja użytkownika, logowanie i aktywacja odnosi się tylko do kuponów dostępnych z poziomu aplikacji, zdrapek oraz ofert przygotowanych pod potrzeby indywidualnego konsumenta.

Karta Lidl Plus – jak jej użyć?

W trakcie zakupów w dowolnie wybranym sklepie, konieczna jest weryfikacja użytkownika. W przeciwnym razie naliczenie rabatów i aktywnych kuponów nie byłoby możliwe. W tym celu musisz wejść do aplikacji mobilnej, otworzyć aplet z kodem QR swojej aplikacji i zeskanować ją przy kasie, informując sprzedawcę o posiadaniu karty Lidl Plus. Logowanie do konta jest konieczne tylko przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Każde kolejne uruchomienie pozwala na zapamiętanie danych użytkownika i pozostawanie ciągle zalogowanym w aplikacji.

Pamiętaj! Bez karty nie będziesz w stanie skorzystać z atrakcyjnych promocji dostępnych wyłącznie w Lidl Plus. Jak korzystać z zasobów oprogramowania? Na dole aplikacji znajdziesz przycisk „Karta Lidl Plus”, który wyświetla kod QR.

Nie lada ciekawostką są nowoczesne formy płatności proponowane w ramach oprogramowania: karta Lidl Plus. Pobierz aplikację na telefon, dodaj swoją kartę płatniczą do systemu, a następnie ustaw kod PIN w celu ochrony karty, która zostanie wykorzystana do płatności. Funkcja Lidl Pay pozwoli Ci na wygodne płatności bez użycia terminala w sklepie. Sprzedawca w sklepie po zeskanowaniu wszystkich produktów poprosi o zatwierdzenie płatności przez aplikację i to wszystko. Jak zacząć korzystać z płatności Lidl Plus – aplikacja? Pobierz ją ze Sklepu Play lub App Store, uruchom i zaloguj się na konto, przejdź do zakładki Lidl Pay i dodaj kartę płatniczą.

Opcjonalnie możesz zabezpieczyć płatności biometrią, co jest znacznie szybsze niż każdorazowe wpisywanie kodu PIN. Pamiętaj, że do korzystania z aplikacji Lidl i płatności mobilnych nie potrzebujesz modułu NFC w telefonie. Wszystko odbywa się bezprzewodowo, a do zatwierdzenia płatności wystarczy tylko biometria lub kod PIN i odpowiednia ilość środków na koncie bankowym.

Czy warto korzystać z aplikacji Lidl Plus?

Jest naprawdę wiele powodów, dla których warto zdecydować się na korzystanie z aplikacji Lidl Plus. To przede wszystkim nieograniczony dostęp do atrakcyjnych ofert promocyjnych, które pojawiają się regularnie raz w tygodniu. Obsługa aplikacji jest dziecinnie prosta, a instalacja zajmuje maksymalnie kilka minut wraz z rejestracją konta nowego użytkownika. Co więcej, w ramach aplikacji Lidl Plus zyskasz dostęp do winnicy, gazetek promocyjnych oraz sklepu online – bez żadnych ograniczeń i dodatkowych opłat.

Podsumowując: naprawdę warto zainstalować aplikację mobilną Lidl Plus, skorzystać z wygodnych płatności oraz regularnie sprawdzać spersonalizowane kupony rabatowe. To szansa na zakup towarów żywnościowych i nie tylko w naprawdę rozsądnych cenach. Instalacja nic nie kosztuje, a w razie problemów zawsze możesz skontaktować się z infolinią techniczną Lidl Plus lub poprosić o pomoc pracownika sklepu.

5/5 - (1 oddanych ocen)