bonus leclerc aplikacjaRobiąc codzienne zakupy spożywcze w sklepie E.leclerc, z pewnością chcemy zaoszczędzić jak najwięcej środków. W tym celu korzystamy z różnorodnych opcji umożliwiających nam ograniczanie wydatków. Jedną z nich jest aplikacja leclerc, dzięki której uzyskujemy dodatkowe rabaty i sprawdzamy aktualne promocje na dostępny asortyment. Bonus leclerc aplikacja jest w pełni darmowa i może korzystać z niej każda osoba posiadająca plastikową kartę Bonus E. Leclerc. 

E.Leclerc aplikacja – jak skorzystać?

E.Leclerc umożliwia swoim klientom skorzystanie z programu lojalnościowego na dwa sposoby. Poprzez wyrobienie karty Bonus, na którą zbieramy punkty i otrzymujemy atrakcyjne zniżki oraz za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Warunkiem skorzystania z aplikacji mobilnej sklepu jest posiadanie karty, jednak posiadając te dwie możliwości, otrzymujemy jeszcze więcej benefitów. Aplikacja Bonus Leclerc jest możliwa do pobrania na urządzenia mobilne z iOS lub  z Androidem, w zależności od systemu operacyjnego, ze App Store lub ze Sklepu Play, zupełnie za darmo. 

Aplikacja Leclerc – jak założyć?

W Leclerc aplikacja jest dostępna dla klientów posiadających kartę Bonus. W celu dołączenia do programu lojalnościowego, należy założyć konto przy kasie w punkcie stacjonarnym, wpisać numer telefonu na terminalu elektronicznym, zaakceptować zgody, odesłać SMS-a zwrotnego ze swoim imieniem w ciągu 48 godzin. Następnie możemy odebrać naszą kartę Bonus w sklepie stacjonarnym. W przypadku, gdy nie mamy numeru telefonu, możemy dołączyć do programu w Punkcie Obsługi Klienta. 

Aby rozpocząć korzystanie z apki, musimy pobrać ją na urządzenie mobilne. Aplikacja leclerc bonus również wymaga wpisania naszego numeru telefonu, a także przepisania wygenerowanego kodu aktywacyjnego, który otrzymamy SMS-em. Następnie konieczne jest uzupełnienie podstawowych danych i zaakceptowanie zgód. Na tym etapie klikamy przycisk „Utwórz konto” i możemy w pełni korzystać z funkcji, jakie umożliwia nam aplikacja e.leclerc. 

Jakie korzyści daje nam aplikacja Bonus sklepu E.Leclerc?

Zakładając konto w aplikacji otrzymujemy dodatkowe promocje i specjalne rabaty na wybrane produkty, a także są nam proponowane dedykowane akcje promocyjne. Dodatkowo sprawdzimy promocje, które zawiera aktualna E.leclerc gazetka i zaplanujemy kolejne zakupy z głową. Klienci otrzymują także dostęp do historii swoich zakupów, mogą wygodnie sprawdzać paragony o dowolnej porze. Zdecydowaną korzyścią jest także możliwość skanowania karty w aplikacji przy każdych zakupach. Dzięki temu nie musimy nosić jej w formie plastikowej za każdym razem, gdy wybierzemy się do punktu. Taką opcję posiada już nie tylko sklep spożywczy w warszawie, ale każdy E.Leclerc na terenie całej Polski. 

Z aplikacji mobilnej mogą korzystać wyłącznie osoby, które ówcześnie wyrobiły plastikową kartę BONUS. Jest to konieczny warunek, bez którego nie jest możliwe zbieranie punktów i utrzymywanie korzystnych benefitów. Jednak po zarejestrowaniu karty i dołączeniu do programu, po pobraniu aplikacji mobilnej możemy skanować ją jedynie za pośrednictwem telefonu. Nie musimy przy tym zabierać karty ze sobą do sklepu. To wygodne rozwiązanie, z którego chętnie korzysta coraz więcej konsumentów. 

Aplikacja Leclercu – korzyści 

— Szybkie sprawdzanie dostępnych promocji w gazetkach ofertowych;

— Wygodne zarządzanie wydatkami; planowanie zakupów;

— Wgląd do historii zakupów i zbiór paragonów w jednym miejscu. Nie musimy posiadać ich w formie papierowej w razie reklamacji czy zwrotu towaru;

— Korzystne rabaty i promocje dostępne tylko w aplikacji mobilnej. 

4.4/5 - (5 oddanych ocen)