Robienie sprawdzonych, udanych zakupów wymaga szczególnego podejścia do kwestii nabywania towarów. Coraz częściej konsumenci decydują się na to, że to sklep przychodzi do nich, a nie oni do sklepu. Z jednej strony jest to podyktowane czasem słuszną obawą związaną z tym, że panuje pandemia i jest to rozwiązanie bezpieczne. Z drugiej strony zwykła wygoda również przemawia na korzyść właśnie tego rozwiązania. W tym celu bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z opcji, jaką jest aplikacja Swyft.

swyft zakupySwyft – co to jest?

Jak działa Swyft? W gruncie rzeczy można powiedzieć, że jest to aplikacja nastawiona na to, aby świadczyć usługi dowozowe do konsumentów, chcących robić zakupy online swyft w wybranych sklepach. Tym, co cechuje tę markę, jest możliwość dostarczania zakupów nawet w ciągu 15 minut przez 7 dni w tygodniu. Tu oczywiście, wiele zależy od obszaru, na którym marka aktualnie świadczy swoje usługi. Zaczynając od wybranych rejonów Warszawy, Swyft wyraźnie wychodzi na coraz to szersze rejony nie tylko stolicy, ale i innych miast. Co zatem warto wiedzieć o opcjach, jakie daje Swyft?

Co oferuje Swyft?

Przede wszystkim firma zgodnie ze swoimi deklaracjami zapewnia możliwość dostarczania zakupów już od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczora. Co więcej, swoje usługi świadczy ona również w niedziele. A w jakich godzinach są świadczone usługi. Zgodnie z zapewnieniami marki Swyft zakupy dostarcza w godzinach od 7:30 do 22:30.

Swyft koszty dostawy

Co do zasady korzystanie z oferty jest niezwykle korzystne już od dość niskich stawek zakupowych. Przy składaniu zamówienia na kwotę przekraczającą zaledwie 30 złotych dostawa jest w pełni darmowa. Jeśli kwota nie przekracza tej stawki, za dostawę przyjdzie nam jednak zapłacić 9,50 zł. Ma to na celu zachęcenie przede wszystkim do robienia ciut większych zakupów, choć obecnie kwota 30 złotych realnie nie jest zbyt wysoka. Warto przy tym zaznaczyć, że nie ma ograniczenia w postaci tego, ile będziemy zamawiać. Możemy zamawiać zarówno wiele produktów spożywczych i codziennego użytku, jak i pojedyncze sztuki, które akurat brakują nam do obiadu. Sama cena towarów jest taka sama jak w supermarkecie.

Co możemy zamówić w aplikacji Swyft?

Z poziomu aplikacji mamy w praktyce dostęp do produktów z szerokiego zaplecza wyjątkowego asortymentu. Są to zarówno artykuły spożywcze, jak i inne produkty codziennego użytku. Oznacza to, że z powodzeniem zamówimy również kosmetyki oraz chemię gospodarczą. Produkty są dostarczane z lokalnego magazynu, gdzie składane są zakupy następnie rozwożone przez kuriera. Dzięki temu mamy pewność, że dostaniemy wszystko, czego potrzebujemy w najlepszej jakości.

Swyft wady i zalety

Istnieje szereg powodów, dla których warto wybrać właśnie Swyft. Są to przede wszystkim:

  • Oszczędność czasu – samodzielne udanie się do sklepu, przeszukiwanie półek sklepowych i niespokojne stanie w kolejce do kas bywa niezwykle czasochłonne. Zamiast tego można w spokoju poczekać u siebie w domu na to, aż kurier dostarczy zakupy Swyft pod wskazany adres. 
  • Mniejsze wydatki – ceny produktów są podobne, jak te w supermarkecie, a przy przekroczeniu 30 złotych kwoty zamówienia możemy w spokoju cieszyć się wygodą oczekiwania pozbawioną konieczności utraty pieniędzy np. na paliwo, co przy ostatnich cenach z pewnością nie jest bez znaczenia.
  • Spokój ducha – oczekiwanie w kolejkach sklepowych nieraz może nadwyrężać nasze nerwy. Zamiast tego z powodzeniem możemy postawić na wygodne i przyjemne oczekiwanie w domu.
  • Wygodne opłaty – zapłacić za produkty możemy już z poziomu Przelewy24, więc z powodzeniem i szybko będziemy mogli się cieszyć zamówionymi zakupami.

Jako wady aplikacji możemy wymienić fakt, w jakich miastach działa Swyft. Aplikacja Swyft zasięg ogranicza się do stolicy, a dostawcy dowożą zakupy jedynie na takich terenach jak: Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Powiśle. Nie zamówimy więc zakupów za jej pośrednictwem, jeśli mieszkamy w okolicach Warszawy, czy też w innych miastach.

Czym reklamuje się Swyft?

Na stronie umożliwiającej pobranie aplikacji możemy znaleźć informacje o tym, że przede wszystkim gwarantuje błyskawiczne realizowanie zamówień w markecie online. Zarówno w niedziele, jak i w święta (nie wspominając o dniach powszednich), produkty są dostarczane w ciągu 15 minut od 7:30 do 22:30. Dzięki gotowości każdego dnia konsumenci mają pewność, że ta niezawodna marka zawsze sprosta ich oczekiwaniom. Co więcej, zrobienie zakupów w ten sposób nieraz jest szybsze niż udanie się samodzielnie nawet do pobliskiego sklepu.

Niezwykle istotne jest również to, że marka oferuje niezwykle szeroki przekrój produktów w bardzo dobrej cenie. Można tu znaleźć zarówno przekąski oraz słodycze, jak i gotowe dania i kluczowe składniki do przyrządzenia pysznego obiadu. Jak zostało przy tym zaznaczone, same produkty są w niezwykle korzystnej cenie, co sprawia, że korzystanie z aplikacji Swyft może wiązać się również z oszczędnościami.

Proekologiczne rozwiązanie

Nie bez znaczenia jest również podkreślane przez Swyft proekologiczne i proekologiczne podejście do świadczenia usług. Na czym to polega? Przede wszystkim kluczowe jest wykorzystywanie przy dostawach wyłącznie rowerów elektrycznych. Przyczynia się to do faktycznego utrzymania w miastach czystego środowiska, co jednocześnie jest połączenie z tym, że sami kurierzy mają lepsze warunki pracy, a swyft opinie wśród klientów dbających o ekologię ma naprawdę nadzwyczaj wysokie. 

Instalacja Swyft

Jak należy instalować tę konkretną aplikację? Jest to niezwykle proste. Przede wszystkim wystarczy wejść do sklepu Google Play lub AppStore, aby stamtąd pobrać aplikację. Następnie wystarczy podążać za instrukcją instalacji Swyft.app, aby w krótkiej chwili móc się już w pełni cieszyć profitami płynącymi z korzystania z tej właśnie aplikacji.

Co zespół Swyft uważa o konkurencji?

Sam zespół aplikacji Swyft zauważył, że co do zasady wszystkie firmy funkcjonujące w sektorze e-grocery, a także firmy opierające się na podobnym modelu działania co do zasady pomagają w wyrabianiu u konsumentów niezwykle ważnego, powszechnego na Zachodzie nawyku zakupowego. Dzięki temu klienci coraz łatwiej i sprawniej przechodzą do zakupów online, a zatem i więcej osób korzysta z usług Swyft i innych firm e-grocery. Pod tym względem marka Swyft docenia obecność licznej konkurencji. Przede wszystkim skłania to ją do ciągłej poprawy jakości świadczenia usług i sprawia, że marka nigdy nie spoczywa na laurach. Istotne jest również to, że tworzy to zdrową konkurencję, która wspólnie dba o promowanie nowych nawyków i trendów zakupowych bez wychodzenia z domu.

Kiedy markę spotkał największy test?

Warto podkreślić, że dla marek dostarczających produkty żywnościowe największy test zrodził okres jesienno-zimowy. Dotyczy to zarówno początkujących kurierów, jak i firm dłużej działających na rynku. Z jednej strony to właśnie ciemne, deszczowe i niezwykle pochmurne dni skłaniają do robienia zakupów online. To oznacza wzmożony ruch w zamówieniach i konieczność szybkiego świadczenia piętrzących się zamówień. Z drugiej jednak strony niekorzystne warunki są również utrudnieniem dla samych kurierów. Z uwagi na ten fakt pojawia się naturalna wątpliwość, że nieprzewidywalne, zaskakujące wręcz warunki atmosferyczne mogą mieć problem z utrzymaniem się w przepisowych 15 minutach. Swyft opinie np. w Google Play, świadczą o tym, że Swyft.app wywiązała się ze swojego zadania w bardzo dobrym stylu.

5/5 - (1 oddanych ocen)