żabka jushSieć sklepów Żabka wprowadziła na rynek ciekawe rozwiązanie pozwalające na szybką realizację zamówień online. To duże ułatwienie dla osób robiących zakupy. Jak działa ten program na smartfony? Kiedy się przydaje? Najważniejsze informacje znajdują się poniżej.

Aplikacja Jush — co to takiego?

Jush to program umożliwiający szybkie zrobienie zakupów online. Docelowo aplikacja ma pozwalać na złożenie zamówienia i jego dostarczenie przez kuriera nawet w ciągu 15 minut. To niezwykła innowacja w sieciach sklepów takich, jak np. Żabka. Jush pozwala przede wszystkim na wygodną dostawę zakupów bezpośrednio do domu klienta.

Każdy klient posiadający dostęp do nowoczesnego programu może realizować zakupy, wybierając w asortymencie ponad 1300 produktów. Twórcy aplikacji chcą przede wszystkim udoskonalić zakupy online. Jush, jak program na smartfony ma znacznie ułatwić to zadanie. Sieć sklepów Żabka to oczywiście niejedyne markety, jakie będą objęte tą usługą.

Jakie są najważniejsze cechy Jush? Co to jest za aplikacja?

Oto najważniejsze cechy tego programu:

 • Krótki czas realizacji zamówienia — do 15 minut;
 • Szeroki asortyment towarów — ponad 1300 produktów.

Warto także wiedzieć, że sama usługa, jak i aplikacja są zarządzane przez startup Lite e-commerce. W pierwszej kolejności dostęp do aplikacji otrzymają mieszkańcy poszczególnych dzielnic Warszawy. W przypadku Jush zasięg działania w przyszłości ma być ogromny i obejmować całą Polskę.

Jak działa Jush?

Wiele osób zastanawia się, jak działa Jush. Zasada funkcjonowania tej aplikacji jest bardzo prosta. Zarejestrowany użytkownik może wygodnie realizować zakupy online bez wychodzenia z domu. Program jest dostępny na dwie platformy:

Ogólna zasada działania aplikacji jest bardzo prosta. Wystarczy założyć nowe konto użytkownika, podać swoje dane osobowe i wybrać sposób rozliczenia za zakupy. To praktycznie wszystko, co trzeba zrobić, aby rozpocząć korzystanie z programu. Zakupy Jush to przede wszystkim wygoda. Zamówienia można składać od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 – 23:00.

Uwaga! 

Złożenie zamówienia z terminową dostawą na wybraną godzinę nie jest możliwe. Po zakończeniu zakupów kurier doręcza zapakowany towar nawet w ciągu 15 minut.

Proces rejestracji w aplikacji jest dziecinnie prosty. Wystarczy pobrać swoje dane z konta Google, Facebook lub Apple. Dzięki temu można błyskawicznie rozpocząć korzystanie z zakupów online tuż po pobraniu aplikacji Jush. Jeśli chodzi o kwestie płatności, konsumenci mają trzy opcje:

 1. BLIK.
 2. Apple Pay.
 3. Karta płatnicza.

Analizując dostępne opcje płatności, to zdecydowanie trzy najwygodniejsze metody. Dzięki temu proces realizacji zakupów przez Internet staje się jeszcze szybszy.

Jush — opłaty za zakupy

Co jeszcze warto wiedzieć o Jush? Koszty dostawy podczas korzystania z aplikacji są wręcz znikome. Dlaczego? Standardowa opłata transportowa to tylko 3,99 złotych. Kiedy jednak wartość koszyka przekroczy 35 złotych – zamówienie zostanie dowiezione całkowicie za darmo.

Ważne! 

Robiąc zakupy przez Jush, nie ma żadnych ograniczeń co do wielkości zamówienia.

Trzeba jednak pamiętać, iż waga łączna dowożonego towaru nie może przekraczać 9 kilogramów. Firma dba o dobro swoich pracowników, a więc klienci mogą jednorazowo zamówić maksymalnie 25 różnych produktów.

Gazetka Żabka może być alternatywą dla oferty aplikacji, jednakże zdecydowanie nie jest wygodniejsza w użyciu. Biorąc pod uwagę funkcjonalność programu – wygrywa on głównie pod tym względem z innymi możliwościami realizacji zakupów online, jakie dostępne są na rynku.

Jak pobrać aplikację Jush?

Pobierane oraz instalacja aplikacji Jush to prosta sprawa. Program można pobrać na smartfona na kilka sposobów, a mianowicie przez:

 • App Store;
 • Google Play;
 • Oficjalną stronę aplikacji.

Jeśli użytkownicy mają jakiekolwiek problemy z działaniem aplikacji, mogą to zgłosić bezpośrednio do działu serwisowego pod adresem [email protected]. Trzeba też mieć na uwadze, że do poprawnego działania aplikacji potrzebne jest stałe łącze sieciowe oraz odpowiednia ilość pamięci na urządzeniu.

Dostawa bezkontaktowa w Jush — jak to działa?

Aplikacja Jush pozwala na pozostawienie notatki dla kuriera. W ten sposób możemy skorzystać z opcji dostawy bezkontaktowej. Wystarczy poprawić o pozostawienie zamówienia np. na wycieraczce i to wszystko. Kurier prawdopodobnie dostosuje się do prośby. Po dostarczeniu zamówienia kurier przekazuje informację o pozostawieniu przesyłki w wybranym miejscu.

Jush — wady i zalety

Co można więcej powiedzieć na temat aplikacji Jush? Zalety i wady programu to podstawowa kwestia świadcząca o jakości świadczonych usług. Do najważniejszych zalet zaliczamy:

 • Prosty proces rejestracji i logowania;
 • Dostęp do ponad 1300 produktów;
 • Szybką dostawę nawet w ciągu 15 minut;
 • Przejrzysty interfejs;
 • Brak ukrytych opłat i prowizji.

Jeśli jednak chodzi o wady, warto wspomnieć o:

 • Braku opcji płatności gotówką;
 • Ograniczeniach ilości zamawianych towarów;
 • Ograniczonym dostępie w kraju;
 • Brak możliwości anulowania zamówienia.

Ogólnie rzecz biorąc, zalety znacznie przeważają nad wadami tej aplikacji. Z tego względu warto zainteresować się możliwością zrealizowania zakupów online za jej pośrednictwem. To świetna alternatywa dla aplikacji Żappka.

Uszkodzony towar w dostawie Jush — jak otrzymać zwrot?

Osoby, które otrzymały uszkodzony lub przeterminowany towar, mogą zgłosić to bezpośrednio do działu obsługi klienta. Z Jush kontakt zawsze jest bezproblemowy. Wystarczy uzupełnić formularz zwrotu, podać przyczynę i poczekać na rozpatrzenie wniosku.

Pamiętaj!

Zwrot środków po uznaniu reklamacji następuje nawet w ten sam dzień roboczy bezpośrednio na konto klienta.

Kiedy przydaje się aplikacja Jush?

Aplikacja Jush przyda się w wielu takich sytuacjach jak:

 • Brak potrzebnych składników na obiad;
 • Nieplanowana impreza w gronie znajomych lub rodziny;
 • Brak możliwości samodzielnego wyjścia po zakupy.

Oczywiście to nie wszystkie sytuacje, w jakich przydatna będzie aplikacja Jush. Jest ich o wiele więcej, ale najlepiej przekonać się na własnej skórze, jak wygodne jest to rozwiązanie. Pobranie programu to kilka chwil, a może całkowicie odmienić życie każdego konsumenta.

Jush — opinie klientów

Stale rozwijające się aplikacje jak Jush opinie klientów traktują priorytetowo. Niestety aktualnie nie ma w sieci zbyt wielu recenzji ze względu na fakt, iż aplikacja działa głównie na terenie kilku dzielnic w Warszawie. Zachęcamy jednak do podzielenia się swoimi odczuciami po zainstalowaniu programu i złożeniu pierwszego zamówienia.

Analizując opinie konsumentów oraz stopień rozwoju aplikacji, warto zastanowić się nad możliwością jej instalacji. To szczególnie istotne dla mieszkańców Warszawy. Szybkie zakupy online w 15 minut mogą być ratunkiem w kryzysowych sytuacjach. Zachęcamy więc do przetestowania programu i wsparcia poprzez udzielenie rzetelnej opinii na temat jego funkcjonowania.

4/5 - (5 oddanych ocen)