zaapka aplikacja pobierzObecnie coraz więcej sklepów spożywczych wprowadza specjalne aplikacje na telefon dla stałych klientów, które mają zachęcić ich do ponownych zakupów. Taką aplikację wprowadziła również sieć sklepów Żabka. Dzięki aplikacji mobilnej ŻAPPKA, klienci Żabki mogą liczyć na spore rabaty oraz inne dodatkowe, przydatne funkcjonalności.

Nowa aplikacja Żabka – co można dzięki niej zyskać?

Żabka aplikacja na telefon to mobilna aplikacja dla klientów Żabki, która jest dostępna w wersji pilotażowej. Dzięki niej klienci otrzymują na swoje telefony wszystkie dostępne rabaty oraz oferty. To bardzo wygodna forma reklamy dla sieci sklepów Żabka, ale także ułatwienie dla stałych klientów, którzy nie muszą posiadać na telefonie dodatkowych aplikacji z nowymi gazetkami i promocjami. Wszystkie informacje o rabatach i promocjach są umieszczane na bieżąco w jednej aplikacji. Co ważne wszystkie oferty są spersonalizowane, tworzone na podstawie listy zakupów, którą pisze sam klient oraz na paragonów. Aplikacja przetwarza wprowadzane do niej paragony tak, by oferta rabatów była jak najbardziej spersonalizowana pod nasze upodobania zakupowe. Żabka nowa aplikacja jest stworzona tak, by działała na większości smartfonów. Można ściągnąć ją na urządzenia, które obsługują takie systemy operacyjne, jak iOS i Android. Taki sam interfejs jest stworzony do takich aplikacji, jak Uber (również Uber Eats), czy Reuters, obsługujących restauracje, sklepy spożywcze i świadczących innego typu usługi. Aplikacja Żabka jest bardzo intuicyjna i ma przejrzysty system.

ŻAPPKA dla klientów Żabki była tworzona na podstawie machine learning oraz data science, które pozwalają na skrojenie aplikacji mobilnej Żabki pod klienta. Żabka nowa aplikacja ma znacznie zwiększyć atrakcyjność zakupów.

Pobierz aplikację Żappka

Jak korzystać z ŻAPPKA?

ŻAPPKA aplikacja mobilna jest możliwa do uruchomienia po jej ściągnięciu na nasz telefon. Należy posiadać konto w AppStore lub konto Microsoft. Następnie w sklepie z aplikacjami klikamy „pobierz aplikację ŻAPPKA” i ją instalujemy na naszym urządzeniu. Aplikacja mobilna Żabki jest możliwa do używania po zalogowaniu. Po zainstalowaniu Żabka aplikacja logowanie następuje automatycznie. Podajemy nasz login oraz hasło, którym będziemy się posługiwali. Po zalogowaniu możemy korzystać ze wszystkich dostępnych promocji oraz rabatów dla nas jako stałych klientów. Żabka nowa aplikacja jest bardzo intuicyjna w działaniu oraz klarowna pod kątem grafiki.

Również dzięki nowej aplikacji Żappka, sieć sklepów zyskała bardzo dużą popularność wśród konsumentów. Zerknij na ranking hipermarketów online i zobacz, które sieci zajmują czołowe miejsce.

Żabka aplikacja mobilna – jakie daje możliwości?

Żabka aplikacja mobilna daje nam bardzo ciekawe możliwości. Możemy dzięki niej włączyć się do programu nagród oraz korzyści. Zakupy robione w sieci sklepów Żabka premiowane są punktami lojalnościowymi. Są to tzw. żappsy, które można wymienić na nagrody. Im więcej żappsów zbierzemy, tym bardziej atrakcyjną nagrodę możemy wybrać. Punkty zbierane są od każdej wydanej złotówki w sieci sklepów Żabka, bez względu na to, czy kupujemy artykuły spożywcze, czy korzystamy z Żabka Cafe. Aplikacja ŻAPPKA pozwala nam również na otrzymanie bardzo atrakcyjnych rabatów – nasze zakupy mogą być zmniejszone nawet o 50% względem klientów, którzy nie posiadają zainstalowanej na telefonie aplikacji ŻAPPKA. Aplikacja ŻAPPKA dodatkowo posiada lokalizację najbliższych sklepów Żabka w naszej okolicy. Otrzymamy także informację dotyczącą dostępnych w danym punkcie usług, takich jak np. możliwość odbierania paczek, a także o godzinach otwarcia danego sklepu.

Sprawdź również inne aplikacje:

5/5 - (1 oddanych ocen)