Poezja Lux Deser PolmlekPoezja Lux Deser Polmlek – to prawdziwa symfonia smaku, która zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Ten wyjątkowy deser mleczny, dostępny w różnych wariantach smakowych, to prawdziwa uczta dla zmysłów. Czy jesteś gotów na niezapomniane doznania kulinarne? Poznaj bliżej ten wyjątkowy produkt.

Gdzie kupić Poezja Lux Deser Polmlek?

Jeżeli pragniesz odkryć prawdziwą poezję smaku, Poezja Lux Deser Polmlek jest na wyciągnięcie ręki. Możesz go nabyć w popularnych sieciach sklepów spożywczych, a także w lokalnych sklepikach i marketach. Wystarczy spojrzeć na półki z produktami mlecznymi, a na pewno go zauważysz.

Sklep Cena
Auchan 3,48 zł
Carrefour 3,59 zł
Frisco 3,19 zł
Barbora 3,89 zł

*Podane ceny w tabeli są na dzień 12.07.2023

Wybierając produkt Poezja Lux Deser Polmlek cena nie będzie nadmiernie obciążać domowego budżetu. W tym przypadku koszt zakupu jednostkowego opakowania nie przekracza kilka złotych. Produkty Polmlek z tej kategorii są dostępne w większości popularnych sklepów na terenie Polski. Zanim jednak wybierzesz się na zakupy, przeanalizuj ceny i wybierz Poezja Lux Deser Polmlek w jak najatrakcyjniejszej kwocie.

Poezja Lux Deser Polmlek – wartości odżywcze i kalorie

Obecnie Poezja Lux Deser Polmlek skład ma jeszcze lepszy niż przed laty. Jak to możliwe? Otóż firma Polmlek stale stawia na rozwój swoich zakładów produkcyjnych zajmujących się przetwórstwem produktów mlecznych. Głównie z tego względu warto zainwestować w desery mleczne proponowane przez tę markę. W podstawowym składzie produktu znajdziesz: mleko, cukry, stabilizatory, naturalne białko i sól.

Wartość odżywcza w 100 g

Wartość energetyczna 126 kcal
Białko 3,4 g
Tłuszcz 4,9 g
Węglowodany (w tym cukry) 17 g (14 g)
Sól 0,16 g

Biorąc pod uwagę skład, naprawdę warto zaopatrzyć się w Poezja Lux Deser Polmlek. Gdzie kupić najpopularniejsze odmiany deserów mlecznych od tych zakładów mleczarskich? Znajdziesz je w popularnych sieciach sklepów wielobranżowych na terenie całej Polski. 

Naturalne składniki, brak sztucznych dodatków oraz wysoka zawartość naturalnego białka. To główny powód, dla którego warto kupić Poezja Lux Deser Polmlek. Kcal, czyli wartość kaloryczna na poziomie 126 kcal w 100 g produktu to naprawdę dobry wynik.

Zalety spożywania Poezja Lux Deser Polmlek

Zakłady mleczarskie Polmlek dbają o to, aby każdy z klientów był maksymalnie zadowolony z zakupionego towaru. Produkty wytwarzane w wielu polskich zakładach mleczarskich tej marki są zgodne z proekologicznym podejściem. Najistotniejsze zalety spożywania Poezja Lux Deser Polmlek to:

 • idealny smak,
 • doskonały aromat,
 • atrakcyjna cena zakupu,
 • produkt bogaty w naturalne białko bez węglowodanów,
 • brak ulepszaczy i konserwantów w składzie,
 • niewielka wartość kaloryczna deseru.

To główne powody, dla których warto zastanowić się nad zakupem produktów mlecznych marki Polmlek.

Poezja Lux Deser Polmlek – rodzaje i smaki

Oferta zakładów mleczarskich to produkty, które świetnie nadają się do spożycia jako przekąska, dodatek do śniadania oraz do kolacji. Rodzaje deserów od Polmlek to m.in.:

 • Poezja Lux Deser Mleczny Orzechowy,
 • Poezja Lux Deser Mleczny Waniliowy,
 • Poezja Lux Deser Mleczny Toffi,
 • Poezja Lux Deser Mleczny o Smaku Truskawkowym,
 • Poezja Lux Deser Mleczny Czekoladowy.
5/5 - (1 oddanych ocen)