hala banachaPraktycznie każdy z nas lubi robić zakupy w miejscu, w którym może znaleźć kilka usług jednocześnie. Sklepy w galeriach handlowych niestety są dość drogie, ponieważ czynsz za najem lokali jest niezwykle wysoki. Popularność zyskują z kolei hale usługowe, w których można zrobić zakupy, a także skorzystać z usług zakładu fryzjerskiego lub szewca. Jedną z najpopularniejszych jest Hala Banacha, posiadająca swoje punkty w stolicy.

Hala Banacha oferta

Historia Hal Banacha zaczęła się 38 lat temu, kiedy powstała pierwsza hala, oddana do użytku publicznego w 1982 roku. Druga bliźniacza hala powstała jakiś czas później. W obu domach towarowych klienci mieli do dyspozycji aż 1800 m2 powierzchni sprzedażowej, gdzie mogli zaopatrzyć się we wszystkie najważniejsze produkty codziennego użytku. Mieli również możliwość zakupu produktów przemysłowych. W roku 1990 wydzielono Spółdzielnię „Hala Banacha”, która stała się samodzielną jednostką ze struktury WSS Społem Ochota. 

Hala Banacha działa obecnie przy ul. Grójeckiej 95 w Warszawie, a dla klientów dostępna jest hala przemysłowa i spożywcza, gdzie mogą zrobić swoje codzienne zakupy. 

Na miejscu można skorzystać z usług fryzjera, jest także szewc i kaletnik, poprawki krawieckie, pralnia chemiczna, optyk, wizytówki i pieczątki R. Podlewski, serwis telefonów komórkowych, sklep zielarsko-medyczny Medicus, kantor wymiany walut, pasmanteria, sklepy z biżuterią, ślusarz i zakład fotograficznym. W jednym miejscu możemy zrobić zakupy, a także dorobić klucze lub skorzystać z usług szewskich. To ogromna oszczędność czasu na dojazdach. Właśnie z tego powodu sklep Hala Banacha cieszy się tak ogromną popularnością.

Hala Banacha godziny otwarcia

Hala przemysłowa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, z kolei w sobotę możemy zrobić w niej zakupy od godziny 8:00 do 18:00. Hala spożywcza z kolei jest czynna od 7:30 do 21:00, a w soboty od 7:30 do 20:00.

Hala Banacha zakupy online

Dzięki ofercie Hala Banacha e-zakupy są znacznie prostsze! Po rejestracji możemy stworzyć własny koszyk, do którego wybieramy potrzebne produkty. Istnieje możliwość płatności online lub zapłaty za zakupy kurierowi w gotówce. Minimalna wartość zamówienia przy zakupach online to 50 zł. Całkowita waga pojedynczego zamówienia nie może przekroczyć 30 kg. W przeciwnym razie sklep posiada prawo do naliczenia dodatkowej opłaty za dowiezienie zakupów, zgodnej z regulaminem widocznym na stronie internetowej.

Hala Banacha dostawa

Dostawa zakupów ze sklepu online realizowana jest na terenie Ochoty. Przy zakupach za kwotę 150 zł dowiezienie zakupów pod wskazany adres jest darmowe. W innym wypadku naliczana jest opłata w wysokości 20 zł. Adresy, które obejmuje dostawa zakupów, są weryfikowane na podstawie kodu pocztowego, podanego podczas składania zamówienia online.

Hala Banacha opinie

Hala Banacha ma bardzo pozytywne opinie wśród kupujących. Cenią sobie przede wszystkim przystępne ceny oraz dużą ilość produktów do wyboru. W jednym miejscu można zrobić zakupy przemysłowe i spożywcze. Dostępne są również punkty usługowe, dzięki czemu istnieje możliwość skorzystania z usług krawcowej lub szewca, bez potrzeby wychodzenia z hali. Jest to ogromne ułatwienie dla osób, które mają niewiele czasu na załatwienie swoich spraw, a chcą mieć dostęp do najważniejszych usług w jednym miejscu, bez potrzeby przemieszczania się po mieście. W sklepie Hala Banacha każdy znajdzie coś tylko dla siebie.

Hale Banacha promocje

Przy zakupach stacjonarnych oraz online klienci mogą liczyć również na duże rabaty. Posiadając Kartę Klienta, zbieramy punkty za każde wydane 5 zł. Przy zakupach za każde pełne 5 zł na karcie pojawia się jeden punkt. Za 120 punktów otrzymujemy bon o wartości 10 zł, przy 240 punktach bon o wartości 20 zł, a przy 360 punktach bon o wartości 30 zł. Punkty są sumowane na karcie, a bony można wykorzystać przy kolejnych zakupach w sklepie Hala Banacha. Punkty nie są naliczane przy zakupie: alkoholu, artykułów tytoniowych, prasy oraz doładowań do telefonu.

3.8/5 - (5 oddanych ocen)