Data ważności: 07.07 – 31.07   

Gazetka Drogeria Kosmyk

Data ważności: 07.06 – 30.06  

Drogeria Kosmyk gazetka aktualna

Zalety korzystania z gazetek promocyjnych

Na samym wstępie warto wyjaśnić, dlaczego sięganie po gazetki promocyjne jest dobrym pomysłem. Przede wszystkim to właśnie w tego typu gazetkach można znaleźć szczególnie atrakcyjne promocje, których nie brakuje również, gdy mówimy o ofercie, jaką ma drogeria Kosmyk. Gazetka tej sieci pozwala klientom na wcześniejsze określenie, czy znajdą tu pożądane produkty i czy lepiej jest pójść tutaj, czy też do innej sieci. Zastanawiając się nad tym, warto spojrzeć na ofertę i ceny, jakie charakteryzuje m.in. sklep Douglas, sklep Drogeria Jawa i właśnie omawiany asortyment, który w swoim najnowszym numerze podkreśla drogeria Kosmyk. Nowa gazetka ma na celu przyciągnięcie możliwie największego grona klientów zainteresowanych nabyciem wysokiej jakości produktów drogeryjnych.

Aktualna gazetka promocyjna drogerii Kosmyk – co można w niej znaleźć?

Nie bez przyczyny warto wybrać ofertę, jaką prezentuje drogeria Kosmyk. Gazetka aktualna prezentuje m.in. możliwość nabycia bardzo atrakcyjnych kosmetyków do makijażu, chemii gospodarczej, a także i zapachów selektywnych. Wśród dostępnych produktów można wymienić również bardzo atrakcyjne olejki eteryczne, balsamy i kremy do pielęgnacji ciała oraz rąk, a także wiele produktów stosowanych przy dbaniu o włosy. Na co warto zwrócić uwagę, jeśli przeglądamy ofertę przygotowaną w promocji, o co zadbała drogeria Kosmyk? Gazetka ta obfituje również w produkty z najwyżej jakości marek. Wśród nich wymienić można m.in. L’OREAL Paris, Maybelline New York, czy Calvin Klein. Oprócz nich można znaleźć w promocyjnych ofertach produkty takich marek jak:

  • Nivea,
  • Venita,
  • Jantar,
  • Bielenda
  • Eveline Cosmetics,
  • Tołpa,
  • Delia,
  • Garnier.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że powyższa lista w żadnym stopniu nie wyczerpuje pełnego zakresu marek wysokiej jakości produktów, które nabyć można w drogerii Kosmyk. Kluczowe jest to, że zgodnie z informacjami zawartymi w gazetce promocyjnej drogeria ta na wszystkie wspomniane powyżej oferty stara się udostępniać atrakcyjne oferty rabatowe. Co więcej, marka stara się o zadbanie o to, aby dostosować ofertę do aktualnego okresu. W przypadku świąt Bożego Narodzenia był to szereg atrakcyjnych zestawów prezentowych m.in. marki Adidas, Mexx czy też Paese.

Gazetka promocyjna a zakupy online – rozwiązanie stosowane przez drogerię Kosmyk

Przeglądając gazetkę promocyjną, nie sposób nie zauważyć, że w wielu miejscach zachęca ona do robienia zakupów online na stronie sklepowej. Dzięki szczególnej możliwości przeglądania aktualnej oferty klienci mogą z powodzeniem korzystać jednocześnie z gazetki w formacie PDF i strony internetowej. W ten sposób możliwe jest wybranie interesującego nas asortymentu, przeszukując przy tym dostępny katalog. Następnie wystarczy wskazać termin odbioru osobistego, co potwierdzi pracownik sieci. W efekcie można skorzystać ze wszystkim promocji bez konieczności krążenia pomiędzy sklepowymi regałami, co z pewnością docenić można w czasie panującej obecnie pandemii.

Nowości w gazetce promocyjnej Kosmyk

Sieć drogerii Kosmyk stara się o udostępnianie w ofercie coraz to nowszych produktów z różnorodnych serii i marek. Dostrzec tu można zarówno znane na całym świecie marki wspomniane wcześniej, jak i producentów o bardziej lokalnym zasięgu. Niezależnie od tego, o jakiej marce będzie mowa, Kosmyk stara się zadbać o wprowadzanie nowych linii zapachowych, a także o udostępnianie w sprzedaży wydajnych kosmetyków opartych na najnowszych rozwiązaniach. To jest w szczególności podkreślane w gazetce promocyjnej, ponieważ tego typu produkty wyraźnie są wskazywane jako godne uwagi.

Zakup hurtowy a gazetka promocyjna

Co do zasady produkty wskazywane w gazetce promocyjnej są przeznaczone raczej do zakupu detalicznego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby skontaktować się z drogerią Kosmyk w celu omówienia możliwości hurtowego zakupu wybranych produktów. Dzięki możliwości zarówno kontaktu telefonicznego, osobistego, jak i mailowego nic nie stroi na przeszkodzie, aby naraz nabyć więcej towarów nawet tych, które są udostępnione na atrakcyjnej promocji.

5/5 - (1 oddanych ocen)