jawa drogeriaNa rynku możemy znaleźć wiele interesujących drogerii, oferujących wysokiej jakości usługi. Wśród nich z pewnością wyróżnia się drogeria Jawa. Sklepy tej marki tworzą sieć drogerii oferujących klientkom zarówno atrakcyjne ceny, jak i bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę dostępnego asortymentu. Co więcej, sieć ta jest rozsiana po wielu województwach na terenie całej Polski. Sprawia to, że bez przeszkód z jej oferty mogą skorzystać mieszkańcy znaczącej części kraju. Dlaczego więc warto zdecydować się na wybranie właśnie do tej drogerii? Jaka jest oferta dostępna w tym sklepie?

Co wyróżnia sklep drogerii Jawa?

Sklep z pewnością wyróżnia to, że choć nie działa on na terenie całej Polski, ale jej większej części, oferuje usługi kojarzone zazwyczaj z krajowymi drogeriami. Co gwarantuje drogeria Jawa? Sklep stacjonarny doskonale odpowiada na potrzeby klientów szukających ciekawego, niezbędnego dla nich asortymentu. Jednocześnie w sieci tej dba się o zapewnienie kupującym profesjonalnego doradztwa bezpośrednio w miejscu sprzedaży. Sieć ta jest na rynku od 8 lat, a już ma funkcjonujących aż 70 lokali. Marka wyraźnie dba o to, aby zapewnić klientom jak najwyższe zadowolenie z asortymentu, jaki prezentuje drogeria Jawa. Sklep ten dba o ciągłe dostosowywanie się do potrzeb klientów tak, aby ci odczuwali stałą i pełną troskę o ich potrzeby.

Co warto wiedzieć o drogerii Jawa?

Klienci tej sieci sklepów mają szanse na wygranie okazyjnie ogłaszanych konkursów np. na inspiracje miesiąca. Takie stałe konkursy stanowią jeden ze sposobów na przyciągnięcie uwagi rzeszy klientów do wyjątkowej oferty, jaką ma drogeria Kosmyk. Sklep ten przede wszystkim stawia właśnie na dostarczanie klientom najlepszego, w pełni sprawdzonego asortymentu najwyższej jakości. Co oferuje drogeria Jawa? Produkty, jakie można znaleźć w ofercie sklepu to między innymi znakomite perfumy i zapachy. Jednak te są jedynie początkiem tego, co przygotowała drogeria Jawa. Kosmetyki są głównym produktem, jaki można nabyć w tej sieci sklepów. 

Wyróżnić tu można produkty:

 • Kolorowe do makijażu;
 • Do pielęgnacji ciała;
 • Przystosowane do różnych typów cery;
 • Do pielęgnacji włosów;
 • Do higieny codziennej;
 • I inne.

Oprócz nich w ofercie z powodzeniem możemy znaleźć produkty wspomagające utrzymanie domu w odpowiednim stanie czystości. Bogata oferta z pewnością przyciąga klientów, a szczegóły cenowe wraz z dostępnymi promocjami możemy znaleźć w gazetce promocyjnej.

Oferta drogerii Jawa 

Nie ma wątpliwości, że jednym z istotniejszych elementów mówiących o sieci sklepów jest gazetka promoyjna. Sklep ma przygotowana własną. W jej treści z powodzeniem możemy znaleźć informacje o aktualnych promocjach i rabatach na wysokiej jakości przecenione produkty. W gazetce również można znaleźć informacje o aktualnych wyprzedażach. Pod tym względem z powodzeniem można powiedzieć, że spełnia ona wymogi, jakie powinny mieć dobre gazetki promocyjne. Trend ten dostrzec można również, jeśli spojrzymy na to, jak wygląda przykładowa inna gazetka promocyjna. Drogeria  Kosmyk również zapewnia częste i sprawdzone informowanie o aktualnych, niezwykle korzystnych promocjach. W przypadku gazetki Jawa z pewnością na uznanie zasługuje fakt, iż jest ona połączona z aplikacją.

Aplikacja drogerii Jawa

Osoby zainteresowane zakupami w tej sieci mogą z powodzeniem postawić na instalowanie aplikacji, którą przygotowała drogeria Jawa. Sklep internetowy, choć umożliwia jedynie przeglądanie dostępnej oferty, a nie daje nam opcji zamawiania produktów, doskonale jest rozwijany właśnie przez program, który możemy zainstalować na telefonie. Dlaczego warto na to postawić, jeśli interesuje nas drogeria Jawa? Aplikacja tej sieci drogerii jest znakomitym źródłem informacji o aktualnych i korzystnych ofertach promocyjnych. Co więcej, w ramach działania tej aplikacji z łatwością można wyszukać informacje o bardziej nietypowych ofertach rabatowych, a samo korzystanie z programu jest w pełni darmowe. Jest to szczególnie przydatne, jeśli zależy nam na oszczędności i celujemy w ofertę produktów, jaką ma drogeria Jawa. Sklep online jest doskonałym źródłem informacji o tym, jakie produkty możemy zakupić po udaniu się bezpośrednio do wybranego przez nas lokalu.

Sklep drogeria Jawa – godziny otwarcia sklepów

Z oczywistych względów terminy działania poszczególnych sklepów są zależne od lokalizacji, w której się dokładnie znajdują. Istnieją jednak pewne zazwyczaj występujące przedziały czasowe, które wybiera drogeria Jawa. Godziny otwarcia to zazwyczaj przedział godzin:

 • Od poniedziałku do piątku:
  • Od 9:00 do 19:30;
  • Od 8:30 do 18:00;
  • Od 8:00 do 19:00;
  • Inne podobne godziny.
 • W soboty – podobne godziny, co od poniedziałku do piątku, czasem skrócone np. o godzinę-półtorej.
 • W niedziele – nieco skrócone godziny działania np. od 10:00 do 18:00 zamiast od 9:00 do 19:30.

Oczywiście, godziny otwarcia ulegają zmianom. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że podczas przeglądania godzin otwarcia tej sieci sklepów w Internecie, można również zapoznać się z komentarzami klientów, jakich ma drogeria Jawa. Opinie o tych sklepach w przeważającej większości są nader pozytywne.

3.2/5 - (21 oddanych ocen)