Na rynku spożywczym znajdziemy wiele sklepów oferujących różnorodne rozwiązania w niskich cenach. Jedną z najpopularniejszych sieci spożywczych w Polsce jest Lidl. Poznań posiada wiele punktów stacjonarnych, w których możemy zrobić nie tylko wygodne, ale także sprawne zakupy w konkurencyjnych cenach. Umożliwia to szeroki wybór różnego rodzaju promocji, akcji lojalnościowych i programów konsumenckich, gwarantujących zniżki. Jeśli interesuje nas Lidl Poznań, godziny otwarcia i adresy sklepów to podstawowe elementy, które warto sprawdzić. Dzięki temu dowiemy się, jak blisko znajduje się nasz ulubiony market i o jakich porach jest czynny. 

Jaką ofertę ma Lidl Poznań?

Sklep Lidl nie bez powodu od lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach sieci spożywczych w Polsce. Firma zdobyła dużą popularność, stawiając na wysoką jakość towarów, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Sieć posiada bogatą ofertę żywnościową oraz wielobranżową, dzięki czemu w jednym miejscu kupimy wszystko, czego oczekujemy. To, co wyróżnia sklepy spożywcze Lidla, to różnorodne rozwiązania, pochodzące od dostawców z całego Świata. Klienci na wyciągnięcie ręki mogą zaopatrzyć się w dania kulinarne i produkty spożywcze z Włoch, Meksyku, Hiszpanii, Grecji, Ameryki, czy też z krajów azjatyckich. Chcąc odwiedzić pobliski sklep Lidl, godziny otwarcia Poznań to pierwsza kwestia, którą powinniśmy sprawdzić. Ważna jest również gazetka promocyjna, w której znajdziemy atrakcyjną ofertę zniżkową. 

Oferta spożywcza Lidla to przede wszystkim:

— Codziennie wypiekane pieczywo i słodkie wyroby;

— Świeże warzywa i owoce, w tym produkty BIO

— Produkty sypkie;

— Artykuły śniadaniowe; 

— Mleko, nabiał, sery;

— Mięso i wyroby mięsne;

— Ryby, owoce morza, przetwory rybne;

— Mrożonki;

— Gotowe dania;

— Produkty do pieczenia;

— Kawy, herbaty, kakao;

— Napoje, soki, syropy, nektary;

— Słodycze i słone przekąski;

— Przyprawy, sosy, dressingi;

— Konserwy, przetwory, weki, konfitury;

— Artykuły zwierzęce;

— Deserki i obiadki dla niemowląt.

Oferta NON FOOD Lidl w Poznaniu to:

— Odzież damska, męska i dziecięca; 

— Obuwie sportowe, codzienne, letnie, zimowe, itp.;

— Meble i dekoracje domowe;

— Artykuły dekoracyjne i wyposażenie ogrodu;

— Zabawki i gry dla dzieci;

— Artykuły szkolne, biurowe, papiernicze;

— Tekstylia domowe;

— Kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne;

— Chemia i środki czystości;

— Akcesoria do pielęgnacji zwierząt, zabawki dla zwierząt;

— Artykuły hobbystyczne;

— Warsztat, narzędzia, akcesoria;

— Sprzęt i akcesoria sportowe;

— Urządzenia elektroniczne.

Lidl Grunwaldzka Poznań

Adres: ul. Grunwaldzka 104b, 60-307 Poznań

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-20:00.

Supermarket zlokalizowany tuż obok osiedla mieszkaniowego. Codziennie zaopatrzony Ryneczek Lidla w świeże warzywa i owoce, w tym produkty BIO. Wiele atrakcyjnych promocji na ofertę dostępną w gazetce, zniżki dzięki Karcie Dużej Rodziny i duży ogólnodostępny parking to rozwiązania, z których możemy skorzystać robiąc zakupy w tym sklepie. 

Lidl Szczepankowo 

Adres: ul. Ostrowska 340, 61-312 Poznań 

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-20:00.

Sklep zlokalizowany w części Poznania o nazwie Szczepankowo, niedaleko osiedli mieszkaniowych, dzięki czemu z łatwością dotrzemy go z pobliskiego miejsca zamieszkania. Robiąc zakupy w sklepie Lidl Ostrowska Poznań czekają na nas nowoczesne kasy samoobsługowe, miły personel i wiele atrakcyjnych promocji z kartą Lidl Plus

Lidl Główna Poznań 

Adres: ul. Główna 268, 61-005 Poznań

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-20:00. 

Supermarket po modernizacji cieszy się świetnymi opiniami wśród klientów. Uporządkowany towar, czystość i więcej miejsca, to cechy, która zwiększają naszą wygodę podczas zakupów. Codziennie świeżo wypiekane pieczywo i słodkie wyroby. Świetnie zaopatrzony Ryneczek Lidla i Szeroka oferta mięs oraz ryb słono i słodkowodnych.

Lidl Warszawska Poznań 

Adres: ul. Warszawska 246A, 61-055 Poznań

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-22:00.

Market znajduje się w cichej okolicy, nieco na uboczu, jednak niedaleko domów jednorodzinnych i osiedli. Z łatwością dotrzemy do niego z centrum miasta, jak też z pobliskich dzielnic. Klienci mogą skorzystać z klasycznych kas, które zazwyczaj wszystkie są otwarte przez cały dzień, jak też z kas samoobsługowych. To doskonała opcja dla osób, które się spieszą i chcą szybko zrobić zakupy. 

Lidl Obornicka Poznań

Adres: ul. Obornicka 282/284, 60-648 Poznań

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę sklep nieczynny. 

Bardzo dobrze wyposażony sklep z uporządkowanym na półkach towarem.  Duży parking z pierwszą godzina za darmo. Obsługa z chęcią odpowiada na zadane pytania, służy pomocą oraz zdobyta wiedzą. Produkty Lidla są na najwyższej jakości, a jednocześnie kupimy je w tym markecie z atrakcyjnych promocjach. Sklep znajduje się przy głównej drodze, dzięki czemu z łatwością dotrzemy do niego z dowolnej części miasta. 

5/5 - (1 oddanych ocen)