Na rynku spożywczym z dnia na dzień pojawia się coraz więcej sieci, w których możemy robić codzienne zakupy w korzystnych cenach. Nie zawsze wiemy, jakie sklepy są najlepsze i dzięki którym ofertom otrzymamy maximum korzyści. Jedną z popularnych opcji, z których korzystają Polacy w całym kraju, jest Lidl. Łódź posiada kilka podstawowych punktów stacjonarnych sieci, dzięki czemu bez problemu wybierzemy pobliski sklep, do którego dotrzemy z łatwością. Warto więc poznać szczegółową ofertę, którą ma Lidl, godziny otwarcia Łódź i lokalizację.

Jaką ofertę ma Lidl Łódź?

Sklep Lidl od wielu lat zajmuje miejsca na podium rankingów sieci spożywczych w Polsce. Oferta sieci jest bardzo zróżnicowana, znajdziemy w niej nie tylko najwyższej jakości produkty spożywcze, ale także innego rodzaju asortyment, potrzebny w domach każdego z nas.

Oferta Lidla w Łodzi to przede wszystkim:

— Produkty spożywcze i napoje — Świeże warzywa i owoce, codziennie wypiekane na miejscu pieczywo i słodkie wyroby, mięso i wyroby mięsne, ryby świeże i mrożone oraz wyroby rybne, mrożonki, mleko i nabiał, produkty dla dzieci i niemowląt, napoje i wody, kawy i herbaty, słodkie i słone przekąski, kasza, mąka, ryż, oleje i oliwy, konserwy i przetwory i wiele innych;

—  Odzież i obuwie damskie męskie i dziecięce, odzież outdoor, obuwie sportowe, ubrania casual, odzież wierzchnia, sezonowa, bielizna;

— Akcesoria sportowe;

— Artykuły hobbystyczne;

— Meble i dekoracje do domu;

— Wyposażenie ogrodu i tarasu;

— Artykuły papiernicze/szkolne/biurowe;

— Kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe; damskie, męskie, dziecięce;

— Środki czystości i do prania;

— Urządzenia AGD I RTV;

— Inny sprzęt i akcesoria, np. smartband, smartwatch, GPS;

— Książki, prasa, płyty;

— Zabawki, gry planszowe, książeczki edukacyjne dla dzieci;

— Akcesoria dla zwierząt;

— Tekstylia;

— Narzędzia i elektronarzędzia;

— Wiele innych.

Jeśli interesuje nas sklep spożywczy w pobliżu, warto sprawdzić, jakie ma Lidl Łódź godziny otwarcia i adresy punktów. Dzięki temu szybko znajdziemy punkt znajdujący się niedaleko naszego miejsca zamieszkania lub pracy. 

Lidl Pomorska Łódź

Adres: ul. Pomorska 75, 90-224 Łódź

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-19:00.

Punkt sieci znajdujący się w Łodzi fabrycznej, tuż obok osiedla mieszkaniowego. Dzięki doskonałej lokalizacji sklepu, możemy dotrzeć do niego z dowolnego miejsca zamieszkania lub firmy. W placówce skorzystamy z klasycznych kas, ale również nowoczesnych kas samoobsługowych, które usprawniają zakupy, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie. Przed budynkiem duży parking z wieloma miejscami, w tym dla niepełnosprawnych, z którego klienci mogą korzystać za darmo, pobierając bilet. 

Lidl Armii Krajowej Łódź 

Adres: ul. Armii Krajowej 41, 94-046 Łódź

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 08:00-19:00.

Punkt stacjonarny Lidla zlokalizowany przy głównej ulicy Łodzi. Łatwy dojazd do miejsca, zarówno własnym autem, jak też komunikacją miejską. Codziennie świeże dostawy warzyw i owoców, które znajdziemy na Ryneczku Lidla w atrakcyjnych cenach. Duży wybór kas, w tym samoobsługowych, które cieszą się dużą popularnością z powodu mniejszych kolejek i oszczędności czasu. Punkt przeszedł modernizację, co spotkało się ze świetnymi opiniami klientów odnośnie do czystości i uporządkowania asortymentu. 

Lidl Zagajnikowa Łódź 

Adres: ul. Zagajnikowa 1, 91-849 Łódź

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-19:00.

Sklep znajdujący się w nieco spokojniejszej części miasta, zlokalizowany niedaleko bloków mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Nieopodal punktu znajdziemy przystanek autobusowy, dzięki czemu nawet w przypadku dużych zakupów, możemy wygodnie korzystać z komunikacji miejskiej. W placówce dostępne kasy samoobsługowe, dzięki którym omijamy długie kolejki do kas, gdy robimy pilne i szybkie zakupy. 

Lidl Pabianicka Łódź

Adres: ul. Pabianicka 116, 93-486 Łódź

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-19:00.

Kolejny sklep stacjonarny sieci otwarty przez 7 dni w tygodniu, co spotyka się z dużym zainteresowaniem. Dzięki odwiedzeniu punktu w celu dużych zakupów w godzinach wieczornych, możemy uniknąć tłumów i długich kolejek. W punkcie regularnie dostępne promocje i korzystne  rabaty, dzięki Karcie Dużej Rodziny, aplikacji Lidl Plus i innym programom lojalnościowym. Nowoczesne rozwiązania i świetne zatowarowanie sprawiają, że klienci chętnie robią zakupy w tym sklepie, chwaląc sobie obsługę i atrakcyjny asortyment. 

Lidl Piłsudskiego Łódź

Adres 1: ul. Piłsudskiego 151, 92-301 Łódź

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę nieczynne. 

Adres 2: ul. Piłsudskiego 15/23, 90-306 Łódź

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 08:00-21:00. W niedzielę nieczynne. 

Na ul. Piłsudskiego w Łodzi znajdziemy aż dwa dyskonty spożywcze sieci, dzięki czemu z łatwością wybierzemy sklep, w którym wygodnie zrobimy zakupy. Oba Lidle są otwarte przez 6 dni w tygodniu od wczesnego rana do późnych godzin wieczornych. Punkt w Galerii Łódzkiej odwiedzimy w godzinach otwarcia centrum handlowego. Klienci mogą skorzystać z kas samoobsługowych i z klasycznych opcji, przy których obsługa sklepu służy pomocą. 

5/5 - (1 oddanych ocen)