Rynek spożywczy jest bardzo zróżnicowany, zwłaszcza pod względem dostępnych sieci sklepów, z których oferty możemy skorzystać. Często powoduje to problemy w wyborze marketu, który będziemy odwiedzać na co dzień w celu robienia zakupów. Jednym z najpopularniejszych sklepów, cieszących się świetnymi opiniami wśród klientów, jest Lidl. Gdańsk jako miejsce zamieszkania umożliwia nam wybór spośród wielu punktów tej sieci spożywczej, zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Dzięki temu, niezależnie od tego, w jakiej dzielnicy mieszkamy, każdy znajdzie doskonały punkt, do którego dotrze z łatwością. Jeśli interesuje nas Lidl Gdańsk, godziny otwarcia i adresy supermarketów to podstawowe informacje, które warto sprawdzić. Dzięki temu z łatwością wybierzemy ulubiony punkt niedaleko domu. 

Lidl Gdańsk – jaka jest oferta?

Sklep spożywczy to podstawowe miejsce, które każdy z nas odwiedza niemalże codziennie. W życiu dorosłym ciężko obejść się bez regularnych zakupów żywności, a w sytuacji, gdy zależy nam na porządnej jakości produktach, wybór punktu wcale nie jest oczywisty. Zdarza się, że mamy problem ze znalezieniem takiego sklepu, który będzie znajdował się nieopodal domu, a jednocześnie oferował zdrową i tanią żywność. Na rynku możemy jednak przebierać spośród wielu supermarketów, porównując ich ofertę pod względem cenowym oraz zróżnicowania asortymentu. Przydadzą się nam bowiem rankingi, wskazujące, że sklep Lidl to punkt jednej z najlepszych sieci spożywczych w Polsce. Świadczą o tym nie tylko zestawienia specjalistów, ale też opinie zadowolonych klientów, biorących pod uwagę jakość, promocje, czy też wygodę przy robieniu zakupów stacjonarnych. 

Na popularność Lidla wpływa przede wszystkim bogata oferta spożywcza i gospodarczo- przemysłowa w niskich cenach. Klienci między innymi chętnie odwiedzają Ryneczek Lidla, czyli specjalne stoisko ze świeżymi warzywami i owocami. Sieć gwarantuje regularne dostawy najlepszej jakości produktów, w tym warzyw i owoców BIO, pochodzących od zaufanych dostawców. 

Ponadto, oferta Lidla w Gdańsku to:

— Nabiał, jaja, produkty mleczne, sery białe i żółte

— Świeże pieczywo wypiekane na miejscu i wyroby z polskich piekarni;

— Mięso, ryby, owoce morza, wyroby mięsne i rybne;

— Mrożonki (warzywa, zupy, gotowe dania, lody);

— Produkty sypkie (mąka, cukier, sól, makaron, ryż, kasza itp.);

— Produkty do pieczenia;

— Napoje, soki, nektary, syropy;

— Konfitury, powidła, dżemy, miody, kremy;

— Produkty śniadaniowe;

— Konserwy, weki, kiszonki;

— Oliwy, oleje, sosy, przeciery;

— Odzież i obuwie;

— Meble i dekoracje do domu oraz do ogrodu;

— Rośliny, odżywki, sadzonki, nasiona, ziemia;

— Artykuły biurowe, papiernicze, szkolne;

— Zabawki, gry planszowe, książeczki dla dzieci;

— Wyposażenie kuchni i łazienki;

— Urządzenia elektroniczne;

— Narzędzia i akcesoria;

— Artykuły hobbystyczne;

— Wiele innych. 

Chcąc znaleźć ulubiony Lidl, godziny otwarcia Gdańsk to kluczowa informacja, którą warto sprawdzić przed wybraniem się do sklepu. 

Lidl Grunwaldzka Gdańsk

Adres: ul. Grunwaldzka 161, 80-266 Gdańsk

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W sobotę 06:00-22:00. 

Przestronny sklep sieci z dużym parkingiem oraz sześcioma kasami samoobsługowymi. Punkt znajduje się w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz przy głównej ulicy, dzięki czemu każdy z łatwością dotrze do tego miejsca autem lub komunikacją miejską. Klienci chwalą sobie doskonałe zaopatrzenie sklepu, porządek i czystość, a także pomocną obsługę. Możemy tutaj skorzystać również z regularnych promocji i wyprzedaży. 

Lidl Kołobrzeska Gdańsk

Adres: ul. Kołobrzeska 28c, 80-392 Gdańsk 

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 09:00-20:00. 

Bardzo duży supermarket sieci zlokalizowany na dzielnicy Przymorze, tuż przy jednej z głównych ulic. Przed budynkiem znajduje się przestronny parking, z którego skorzystamy przez pierwszą godzinę za darmo, pobierając bilet. Sklep otwarto obok osiedli mieszkaniowych, dzięki czemu szybko dotrzemy na codzienne zakupy. Codziennie wypiekane pieczywo oraz słone i słodkie wyroby, dostawy warzyw i owoców i szeroki wybór różnego rodzaju asortymentu, to cechy, które najczęściej chwalą kupujący tu klienci. 

Lidl Hynka Gdańsk

Adres: ul. Hynka 69, 80-465 Gdańsk 

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 07:00-20:00. 

Supermarket zlokalizowany na Gdańskiej Zaspie, nieopodal osiedli mieszkaniowych, z których czeka nas niedługa droga do sklepu. Codziennie świeże warzywa i owoce w niskich cenach oraz regularnie wprowadzane promocje z gazetek. Punkt przeszedł generalny remont, co spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród klientów, codziennie robiących w nim zakupy. Konsumenci chwalą czystość i uporządkowany towar, a także sympatyczną obsługę sklepu. 

Lidl Warszawska Gdańsk

Adres: ul. Warszawska 21, 80-180 Gdańsk

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 09:00-19:00. 

Sklep zlokalizowany na trasie Ujeścisko-Łostowice, nieopodal osiedli mieszkaniowych, cmentarza, tuż przy głównej ulicy. Punkt został otwarty zaraz obok sklepu Netto. Z łatwością dotrzemy do niego nawet na piechotę w pobliskich bloków mieszkalnych lub własnym autem, korzystając z parkingu przy Lidlu. Jest to miejsce raczej niezatłoczone, co pozwoli nam uniknąć stania w długich kolejkach do kas. 

Lidl Chrobrego Gdańsk

Adres: ul. Bolesława Chrobrego 75, 80-414 Gdańsk 

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W każdą niedzielę 09:00-20:00. 

Punkt, w którym rzadko trafimy na tłumy i długie kolejki. Warto więc odwiedzać go zwłaszcza w pilnych sytuacjach, gdy nie mamy wiele czasu na ważne zakupy spożywczo-przemysłowe. Wewnątrz kasy samoobsługowe, które pozwolą nam jeszcze bardziej przyspieszyć zakupy, a także dużo miejsca i brak tzw. wysp z towarem. Jest to wygodny i komfortowy punkt, do którego warto zaglądać, jeśli szukamy wysokiej jakości produktów. 

5/5 - (1 oddanych ocen)