Na rynku znajdziemy wiele różnorodnych sieci spożywczych, które zdobywają coraz większą popularność. Jedną z najczęściej odwiedzanych jest znany niemal każdemu Lidl. Tarnów umożliwia nam wybór spośród wielu punktów stacjonarnych, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Mieszkając nieopodal placówki, możemy sprawnie dotrzeć do najbliższego sklepu i zrobić wysokiej jakości zakupy. Warto sprawdzić, jakie ma Lidl Tarnów godziny otwarcia i adresy punktów. 

Lidl Tarnów – jaka jest oferta?

Jeśli naszym miejscem zamieszkania jest Tarnów, Lidl to doskonały wybór pod względem jakości i atrakcyjnych cen. To właśnie ten sklep spożywczy jest najpopularniejszym supermarketem, do którego dotrzemy praktycznie z każdej części miasta. 

Sklep Lidl posiada szeroką ofertę produktów spożywczych i artykułów gospodarstwa domowego. W punktach kupimy zdrową i pełnowartościową żywność BIO, produkty bez glutenu czy bez laktozy, a także tzw. superfoods. W ofercie znajdują się również świeże owoce i warzywa, pochodzące z najlepszych upraw. Wystarczy odwiedzić ryneczek lidla, aby zaopatrzyć się w najzdrowsze produkty dla całej rodziny.  

Oferta Lidla to przede wszystkim:

— Świeże wypieki — Chleby, bułki, rogale, bagietki, słodkie wyroby;

— Warzywa i owoce — Od najlepszych dostawców z ekologicznych upraw;

— Mleko i produkty mleczne — Śmietany, sery żółte, twarogi, jogurty, kefiry, itp.;

— Mrożonki — Gotowe dania mrożone, ryby, warzywa;

— Mięso i wyroby mięsne — Mielone, kurczaki, kaczki, szynki, parówki, pasztety, itp.;

— Gotowe dania — Pizze, zupy, gołąbki, dania orientalne, tortille, hamburgery;

— Konserwy — rybne, mięsne;

— Weki — ogórki i sałatki konserwowe, grzyby marynowane;

— Kawy i herbaty;

— Słodycze i słone przekąski;

— wiele innych.

W ofercie znajdziemy również artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia elektroniczne, meble i akcesoria dekoracyjne, produkty zwierzęce, odzież, sprzęt sportowy, tekstylia, artykuły biurowe, szkolne i papiernicze i wiele innych. 

Lidl Tarnów godziny otwarcia 

Bogata oferta Lidla i produkty w najniższych na rynku cenach powodują, że coraz więcej stałych klientów wybiera na co dzień właśnie tę sieć. Kupując Lidlu, możemy zyskać pewność, że wybierana przez nas żywność jest uprawiania i produkowana według najwyższych standardów. Dodatkowo, możemy zmniejszyć wydatki i zaoszczędzić sporo środków, które odłożymy na ważniejsze cele. Jeśli szukamy miejsca, w którym zyskamy najlepsze oferty spożywczo-przemysłowe, warto sprawdzić adresy i godziny otwarcia sklepów stacjonarnych.

Lidl Lwowska Tarnów

Adres: ul. Lwowska 45, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek: 06:00-22:00

Wtorek: 06:00-22:00

Środa: 06:00-22:00

Czwartek: 06:00-22:00

Piątek: 06:00-22:00

Sobota: 06:00-22:00

Niedziela: nieczynne. 

Lidl tarnów lwowska posiada bogaty asortyment spożywczy i artykuły gospodarstwa domowego w najlepszych cenach. Punkt znajduje się w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu dotrzemy do niego bez przeszkód. W sklepie dostępne kasy samoobsługowe i pomocna obsługa klienta. 

Lidl Szujskiego Tarnów

Adres: ul. Szujskiego 42, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 06:00-22:00

Wtorek: 06:00-22:00

Środa: 06:00-22:00

Czwartek: 06:00-22:00

Piątek: 06:00-22:00

Sobota: 06:00-22:00

Niedziela: nieczynne.

Jak wskazują opinie klientów, sklep ten posiada wiele otwartych kas w ciągu dnia, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na stanie w długich kolejkach. Punkt jest dobrze zaopatrzony i skorzystamy w nim z wielu dostępnych promocji oraz wielkich wyprzedaży. Wewnątrz skorzystamy także z oferty kiosku. 

Lidl Tarnów Romanowicza

Adres: ul. Romanowicza 6, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 06:00-22:00

Wtorek: 06:00-22:00

Środa: 06:00-22:00

Czwartek: 06:00-22:00

Piątek: 06:00-22:00

Sobota: 06:00-22:00

Niedziela: nieczynne

Wielkopowierzchniowy sklep z przestronnym darmowym parkingiem dla klientów. Duży wybór produktów w niskich cenach i możliwość skorzystania ze zniżek dzięki Karcie Dużej Rodziny i innego rodzaju programów lojalnościowych. Klienci chwalą sobie szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, codzienne dostawy oraz miłą obsługę sklepu. 

5/5 - (1 oddanych ocen)