Na rynku spożywczym znajdziemy wiele różnego rodzaju supermarketów, oferujących różnorodną ofertę najlepszej jakości produktów. Nie zawsze jednak bogaty wybór umożliwia nam podjęcie decyzji, na jaki sklep zwrócić uwagę. Jeśli zależy nam na tanich, ale wysokojakościowych zakupach, warto zainteresować się ofertą sieci Lidl. Nowy Sącz posiada bowiem wiele punktów zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, z łatwością dotrzemy do pobliskiego sklepu. Sprawdźmy, jakie ma Lidl godziny otwarcia. Nowy Sącz to miasto, w którym sklepy stacjonarne tej sieci są czynne do późnych godzin wieczornych. 

Lidl Nowy Sącz – jaka jest oferta?

Lidl nie bez powodu od dłuższego czasu zajmuje miejsca w czołówce rankingów najlepszych sklepów spożywczo-wielobranżowych. W ofercie tej sieci znajdziemy różnorodne produkty w najniższych cenach, których jakość nie pozostawia nic do życzenia. Klienci chwalą sobie nie tylko bogaty wybór tzw. spożywki, ale również szeroką ofertę produktów wielobranżowych. 

Ten sklep spożywczy oferuje m.in. takie produkty jak:

— Codzienniem wypiekane pieczywo i słodkie wyroby;

— Świeże warzywa i owoce;

— Żywność eko, BIO, bezglutenowa, bez laktozy, dla aktywnych fizycznie, superfoods;

— Produkty dla dzieci i niemowląt;

— Mięso i wyroby mięsne;

— Ryba świeża i mrożona;

— Gotowe dania;

— Konserwy i weki;

— Produkty śniadaniowe;

— Nabiał

— i wiele innych. 

Oprócz żywności, w Lidlach bez problemu kupimy produkty gospodarstwa domowego, odzież i obuwie, dekoracje, artykuły biurowe i szkolne, akcesoria hobbystyczne, sprzęt sportowy, odzież dla aktywnych, meble, rośliny, urządzenia elektroniczne, kosmetyki, chemię i środki czystości i innego rodzaju asortyment. Dzięki temu w jednym miejscu zaopatrzymy się we wszystkie niezbędne przedmioty, których aktualnie potrzebujemy, i nie wydamy przy tym wiele gotówki. 

Lidl Nowy Sącz godziny otwarcia

Wszystkie Lidle w Nowym Sączu są zlokalizowane nieopodal osiedli mieszkaniowych oraz czynne przez 6 godzin w tygodniu. Dodatkowo, nie musimy obawiać się o długie kolejki, gdyż zakupy możemy zrobić nawet późnym wieczorem. W punktach czeka na nas ryneczek Lidla, oferujący najświeższe warzywa i owoce oraz wiele atrakcyjnych promocji innego rodzaju asortymentu. 

Lidl Lwowska Nowy Sącz 

Adres: ul. Lwowska 125, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek: 06:00-22:00

Wtorek: 06:00-22:00

Środa: 06:00-22:00

Czwartek: 06:00-22:00

Piątek: 06:00-22:00

Sobota: 06:00-22:00

Niedziela: Zamknięte. 

Duży sklep z ogólnodostępnym parkingiem, zlokalizowany nieopodal bloków mieszkalnych. Obok punktu znajduje się paczkomat inpost i bankomat. W punkcie czeka na nas szeroki wybór żywności wege i produktów bezglutenowych w atrakcyjnych cenach. Klienci chwalą sobie czystość i porządek na półkach, a także polecają ten sklep ze względu na miłą obsługę. 

Lidl Węgierska Nowy Sącz

Adres: ul. Węgierska 144, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 06:00-22:00

Wtorek: 06:00-22:00

Środa: 06:00-22:00

Czwartek: 06:00-22:00

Piątek: 06:00-22:00

Sobota: 06:00-22:00

Niedziela: Zamknięte.

Sklep oferujący najwyższej jakości towar w przystępnych cenach, w którym skorzystamy ze zniżek dzięki aplikacji mobilnej lub Karcie Dużej Rodziny. Codzienne dostawy świeżych warzyw i owoców, a także wypiekane na miejscu pieczywo, to najczęściej chwalone przez klientów opcje. Punkt zlokalizowany przy głównej ulicy, nieopodal domów i osiedli mieszkaniowych. Uprzejmy personel sklepu chętnie służy pomocą i z uśmiechem obsługuje klientów. 

5/5 - (3 oddanych ocen)