Na rynku spożywczym mamy do wyboru wiele sieci oferujących różnorodne oferty promocyjne. Nie zawsze jednak wiemy, które sklepy w pobliżu dają najlepsze warunki i w których możemy robić korzystne codzienne zakupy. Jednym z najpopularniejszych sklepów jest Lidl. Gdynia to miasto, w którym znajdziemy wiele supermarketów stacjonarnych tej sieci, a także zamówimy produkty z asortymentu poza-spożywczego z dostawą pod wskazany adres. Jeśli interesuje nas sklep Lidl Gdynia, godziny otwarcia i adresy to pierwsze kluczowe elementy, które warto sprawdzić przed wybraniem się na zakupy. 

Lidl Gdynia – jaka jest oferta?

Sklep Lidl to jeden z najpopularniejszych sieci spożywczo-przemysłowych, od lat zajmujących pierwsze miejsca w rankingach. W ofercie firmy znajdziemy wiele różnego rodzaju produktów, poczynając od żywności, przez chemię i kosmetyki, aż po meble i sprzęt  elektroniczny. 

Oferta Lidla w Gdynia to przede wszystkim:

Ryneczek Lidla — Codzienne dostawy świeżych i dojrzałych warzyw oraz owoców;

— Pieczywo i słodkie wypieki;

— Mleko, nabiał, produkty mleczne;

— Świeże mięso, ryby i owoce morza;

— Mrożonki — Warzywa, zupy, ryby, gotowe dania, lody;

— Wyroby rybne i mięsne — Pasztety, pasty, paprykarze, konserwy, koreczki, kiełbaski, kabanosy, metki, mielonki, ryby wędzone;

— Produkty sypkie — Mąki, kasze, makarony, ryże, cukier, sól, proszki do pieczenia, sody oczyszczone, przyprawy itp.;

— Artykuły śniadaniowe — Dżemy, konfitury, płatki śniadaniowe, muesli, twarożki, serki;

— Słodycze i słone przekąski;

— Soki, napoje, nektary, wody;

— Produkty zwierzęce — Karmy mokre i suche, przysmaki treningowe, nasiona;

— Do domu — Meble, dekoracje, tekstylia, akcesoria kuchenne i łazienkowe;

— Kosmetyki i środki czystości;

— Do ogrodu — Rośliny, nasiona, odżywki, dekoracje, oświetlenie;

— Sprzęt AGD i RTV;

— I wiele innych. 

Lidl godziny otwarcia Gdynia

Lidl Morska Gdynia

Adres: ul. Morska 116, 81-225 Gdynia

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę 08:00-19:00.

Punkt sieci znajdujący się przy jednej z głównych ulic Gdyni, dzięki czemu z łatwością dotrzemy do niego z dowolnego miejsca w mieście. Wielkopowierzchniowy dyskont spożywczy z atrakcyjnymi promocjami, w którym możemy skorzystać ze zniżek dzięki Karcie Dużej Rodziny lub aplikacji Lidl Plus. Możliwość skorzystania z kas samoobsługowych, które usprawniają zakupy. 

Lidl Świętojańska Gdynia

Adres: ul. Świętojańska 45/1, 81-391 Gdynia

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę sklep nieczynny.

Kolejny supermarket sieci zlokalizowany na głównej ulicy Gdyni, nieopodal Teatru Muzycznego Danuty Baduszkowej. Jest to punkt podziemny z udostępnioną windą dla osób niepełnosprawnych. Jak wskazują opinie klientów, dyskont jest doskonale zaopatrzony, a wewnątrz panuje czystość i porządek. W środku klasyczne kasy oraz urządzenia samoobsługowe, z których chętnie korzystają osoby robiące zakupy w pośpiechu. 

Lidl Wiczlino Gdynia 

Adres: ul. Chwarznieńska 129, 81-602 Gdynia 

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-19:00. 

Dyskont zlokalizowany na największej gdyńskiej dzielnicy: Wiczlino, sąsiadującej z Pustkami Cisowskimi, Grabówkiem i Witominem. Sklep został otwarty nieco na uboczu, w cichej okolicy, jednak możemy dotrzeć do niego komunikacją miejską, gdyż tuż obok punktu znajduje się przystanek. Klienci chwalą sobie brak tłoku i długich kolejek do kas. Warto wybrać ten punkt w sytuacji, gdy chcemy uniknąć tłumów i czasochłonnych zakupów. 

5/5 - (1 oddanych ocen)