Mieszkając w dogodnej lokalizacji, zazwyczaj mamy do wyboru wiele rozmaitych sklepów spożywczych znanych sieci. Nie zawsze jednak wiemy, jaki z nich wybrać, aby korzystać z najlepszej oferty, która pozwoli nam oszczędzić bez ryzyka niskiej jakości produktów. Warto wówczas kierować się dostępnymi rankingami najlepszych sklepów, które jasno wskazują, że od dłuższego czasu w czołówce plasuje się Lidl. Katowice posiadają kilka punktów stacjonarnych tej sieci, znajdujących się w różnych częściach miasta. Dzięki temu możemy wybrać dogodny sklep w pobliżu miejsca pracy lub zamieszkania. Tym samym oszczędzamy nie tylko pieniądze dzięki niskim wydatkom, ale też czas, docierając szybko do ulubionego marketu. Jeśli interesuje nas Lidl Katowice, godziny otwarcia i adresy placówek to podstawowe kwestie, które warto sprawdzić przed udaniem się na zakupy. 

Lidl Katowice — oferta sieci 

Sieć Lidl to nie tylko sklepy spożywcze, ale również miejsce, w którym znajdziemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego, odzieży i obuwia, sprzętów elektronicznych, roślin, mebli, zabawek i wielu innych produktów. Dzięki bogatej ofercie różnego rodzaju asortymentu, możemy w jednym sklepie kupić wszystko, czego aktualnie nam potrzeba w domach, bez konieczności odwiedzania kilku punktów i przemierzania wielu kilometrów. To wielka wygoda, zwłaszcza gdy nie mamy zbyt wiele czasu na robienie długotrwałych zakupów, lub też nie przepadamy za długimi wyprawami do sklepów. Sprawdzając ofertę oraz jakie ma Lidl godziny otwarcia, Katowice umożliwiają nam znalezienie najbliższego sklepu, w którym zrobimy korzystne zakupy do późnych godzin wieczornych. 

W ofercie Lidla znajdziemy takie artykuły jak:

— Produkty spożywcze — świeże owoce i warzywa, codziennie wypiekane pieczywo i wyroby cukiernicze, świeże mięso i ryby, produkty śniadaniowe, przetwory, wyroby mięsne, konserwy, wyroby rybne, mrożonki, gotowe dania, produkty kuchni zagranicznych (włoskie, greckie, amerykańskie, hiszpańskie, meksykańskie, azjatyckie), mleko, jaja i sery, produkty mleczne, artykuły zwierzęce, produkty do pieczenia, artykuły sypkie, deserki i obiadki dla niemowląt, słodycze i słone przekąski, wiele innych. 

— Produkty BIO, bezglutenowe, bez laktozy, dla cukrzyków, superfoods, wege i wegetariańskie;

— Kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe;

— Chemia i środki czystości.

— Odzież i obuwie damskie, męskie i dziecięce;

— Odzież i akcesoria sportowe;

— Książki, prasa, artykuły biurowe i szkolne;

— Zabawki i gry dla dzieci;

— Meble i dekoracje do domu i ogrodu;

— Rośliny i środki do pielęgnacji;

— Oświetlenie;

— Wyposażenie kuchni i łazienki;

— Sprzęt AGD i RTV;

— Narzędzia;

— Artykuły hobbystyczne;

— Inne sprzęty (np. smartwatch, powerbank, opaski sportowe, lokówki i prostownice itp.).

Wszystko dostępne w atrakcyjnych cenach z korzystnymi rabatami dzięki aplikacji Lidl Pay

Lidl słoneczna Katowice 

Adres: ul. Słoneczna 23, 40-136 Katowice

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-22:00, niedziela 08:00-19:00.

Supermarket otwarty w dogodnej lokalizacji, do której z łatwością dotrzemy z różnych zakątków miasta, naprzeciwko Izby Celnej w Katowicach. Niedaleko znajdują się bloki mieszkaniowe, więc pobliski sklep z chęcią odwiedzają mieszkańcy osiedli, nie musząc pokonywać długich tras. W tym Lidlu skorzystamy z klasycznych kas lub z możliwości samoobsługi dzięki urządzeniom najnowszej generacji. Pozwoli to usprawnić codzienne zakupy i znakomicie sprawdza się, gdy nie mamy dużej ilości czasu. 

Lidl Katowice Graniczna

Adres: ul. Graniczna 65, 40-017 Katowice

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-23:00, niedziela 08:00-19:00.

Kolejny market sieci w Katowicach, który odwiedzimy przez 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych. Długie godziny otwarcia Lidla przy ul. Granicznej sprawiają, że punkt ten jest najczęściej wybierany przez osoby chcące uniknąć uciążliwych kolejek do kas i dużego ruchu. Sklep znajduje się na osiedlu mieszkaniowym, naprzeciwko bloków, dzięki czemu mieszkańcy dotrą do niego w mgnieniu oka. Przed budynkiem jest także ogólnodostępny parking, z którego korzystają przyjezdni z innych części miasta. W tym Lidlu są też akceptowane programy i karty lojalnościowe jak Karta Dużej Rodziny, umożliwiające atrakcyjne zniżki na zakupy. 

Lidl Lwowska Katowice

Adres: ul. Lwowska 21, 40-389 Katowice

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-22:00, w niedzielę nieczynne. 

Wielkopowierzchniowy market sieci z dostępnym parkingiem, zlokalizowany tuż przy jednej z głównych ulic, umożliwia nam szybkie dotarcie do ulubionego sklepu. Obok budynku znajduje się paczkomat i stacja paliw. Klienci chwalą sobie w tym punkcie przede wszystkim czystość i porządek, a także miłą obsługę, służącą pomocą w czasie zakupów. W Lidlu przy ul. Lwowskiej unikniemy tłoku i długich kolejek. 

Lidl Szarych Szeregów Katowice

Adres: ul. Szarych Szeregów 3A, 40-750 Katowice

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 06:00-23:00, niedziela 08:00-19:00.

Sklep znajduje się obok stacji paliw, nieopodal wielu domów wolnostojących, z których dotrzemy do marketu w zaledwie kilka minut. Punkt możemy odwiedzić przez 7 dni w tygodniu, przy czym od poniedziałku do soboty jest otwarty aż do 23:00. Pozwoli to na wygodne zakupy wieczorne bez potrzeby oczekiwania w długich kolejkach. W Lidlu przy ul. Szarych Szeregów możemy skorzystać z kas samoobsługowych. 

5/5 - (1 oddanych ocen)