Regularnie zakupy spożywcze to nieodzowny element codzienności każdego z nas. Chętnie robimy zapasy ulubionych produktów i wyszukujemy dostępnych promocji, aby ograniczać wydatki, a jednocześnie nie rezygnować z wysokiej jakości. Jednak nie zawsze wiadomo, który sklep ma najlepszą ofertę w najniższych cenach i jakie markety warto odwiedzać, mieszkając w Toruniu. Jak wskazują rankingi sieci spożywczych, jedną z najpopularniejszych na rynku jest Lidl. Toruń bowiem umożliwia nam wybór spośród kilku supermarketów zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Dzięki temu możemy szybko wybrać pobliski sklep z atrakcyjnym asortymentem i nie rezygnować z przyjemności z zakupów ulubionych produktów. Jeśli chcemy sprawdzić niezbędne informacje o sieci Lidl, godziny otwarcia Toruń są najważniejszą kwestią, z którą warto się zapoznać. Warto sprawdzić też adresy dyskontów stacjonarnych i aktualną w sklepie ofertę. 

Lidl Toruń — oferta 

Sklep Lidl nie bez powodu jest jedną z najchętniej odwiedzanych sieci spożywczych w Polsce. W stacjonarnych marketach na klientów czeka szeroki wybór asortymentu spożywczego, a także produktów przemysłowo-gospodarczych, odzieży i innego rodzaju artykułów. Dzięki dostępnym promocjom, możemy nie tylko zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, ale także zaoszczędzić sporą gotówkę. Wszystko to umożliwia nam gazetka promocyjna, aplikacja Lidl Plus i regularnie wprowadzane zniżki. Na stronie www zrobimy także e-zakupy z dostawą do domu, jednak pamiętajmy, że platforma nie oferuje produktów spożywczych. Te kupimy wyłącznie w stacjonarnych sklepach pod szyldem firmy Lidl Toruń. Godziny otwarcia i adresy punktów pomogą nam w sprawdzeniu oferty. 

W ofercie Lidla w Toruniu znajdziemy między innymi:

— Artykuły spożywcze — świeże mięso i wyroby mięsne, ryby i owoce morza, codziennie wypiekane pieczywo, Ryneczek Lidla z najlepszej jakości owocami i warzywami, produkty sypkie, nabiał, artykuły śniadaniowe i wiele innych;

— Odzież i obuwie — Ubrania i buty sportowe, codzienne, eleganckie, outdoor, bielizna;

— Chemia i środki czystości — Różnego rodzaju detergenty do czyszczenia kuchni i toalet, proszki i kapsułki do prania, płyny do płukania, środki do zmywarek;

— Kosmetyki — Pielęgnacyjne, do mycia, do makijażu, damskie i męskie, dziecięce;

— Dekoracje i meble domowe oraz ogrodowe;

— Zabawki i gry planszowe dla dzieci;

— Artykuły zwierzęce — Akcesoria, karmy, przysmaki, nasiona;

— Urządzenia AGD i RTV;

— Akcesoria hobbystyczne, narzędzia, elektronarzędzia;

— Książki, prasa, artykuły kreatywne;

— Akcesoria kuchenne i łazienkowe;

— Tekstylia;

— I wiele innych. 

Lidl Niesiołowskiego Toruń

Adres: ul. Niesiołowskiego 25, 87-100 Toruń

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty: 06:00-22:00. 

W niedzielę zamknięte. 

Jeden z największych marketów stacjonarnych sieci w Toruniu z dużym ogólnodostępnym parkingiem, na którym znajdziemy też miejsca dla niepełnosprawnych. Korzystanie z parkingu jest zupełnie darmowe i nie wiąże się z ograniczeniem czasowym. Punkt znajduje się niedaleko części Torunia o nazwie Rubinkowo. Szeroki asortyment w promocyjnych cenach i atrakcyjne zniżki dzięki aplikacji Lidl Plus. Dodatkowo, w tym miejscu kupimy przecenione produkty ze zbliżającym się terminem ważności oraz tańsze pieczywo i wyroby cukiernicze z dnia poprzedniego. 

Lidl Bażyńskich Toruń

Adres: ul. Bażyńskich 20, 87-100 Toruń

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty: 06:00-22:00. 

W każdą niedzielę: 08:00-20:00. 

Dyskont sieci otwarty przez 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych. Doskonałe miejsce dla osób chcących ominąć długie kolejki do kas i tłumy w sklepie. Znajduje się obok osiedla mieszkaniowego, dzięki czemu z łatwością szybko dotrzemy do punktu. Wewnątrz kasy samoobsługowe, usprawniające zakupy w godzinach największego ruchu. Lidl Toruń Bażyńskich posiada bardzo wysokie opinie wśród mieszkańców miasta, a najczęściej klienci wskazują na bardzo niskie ceny, szeroki wybór asortymenty spożywczego i miłą obsługę sklepu, służącą pomocą podczas zakupów. 

5/5 - (1 oddanych ocen)